Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7.
Pozitívumként említeném:
- közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe és az Aqua Palotába
- a Vár és az Andrássy kastély közelsége és gyönyörű környezete
- hangulatos esti séták lehetősége

Negatívum:
- a Dürer szárny szolgáltatása, amit mi is igénybe vettünk 4*, de az ellátás inkább a 3* -os rész (Munkácsy szárny) igényeit elégíti ki.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kár,hogy a Munkácsy szárnynak nincs erkélye,kissé bezártság érzete van az embernek e miatt.Egy-két ablakra elkelne a szúnyogháló,mert a szúnyogok majd megettek bennünket.Egyébként minden rendben volt.A személyzet kedves és udvarias.Az étkezés nagyon jó.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 9.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
A hotel nagyon szép és igényes, a személyzet odafigyelő, kedves és közvetlen. Az éttermi szolgáltatás valami fantasztikus, bőséges reggeli és vacsora választék. Megvagyunk elégedve, jövőre visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 3.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Férjemmel töltöttünk 4 éjszakát a hotel Dürer szárnyában. Kívülről nem túl szép (szocreál) épület belül barátságos, tiszta. Az étterem kiváló! Recepciósok nem sok energiát ölnek a munkájukba. Kényelmes megoldás, hogy a fürdőbe át lehet sétálni. Vár, kastély pár lépésre található, este kellemes sétákat lehet tenni a városban. Középkorú pár, Vasvárról

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
nagyon jol ereztuk magunkat,csak ejszaka nagyon meleg volt a szallodaban nemigazan tudtunk aludni (keleti fekvesu Munkacsy szarny). . . etelek . . . kivaloak. . . . meg 1dolog amit nekunk Erdelyieknek nagyon nehez megoldani,az a penzatutalas az Erste Bankhoz,mivel itt nincs fiokja,es 1 masik bankbol valo atutalas annyira megdragitja az utazast hogy ugy mar nem eri meg,ezen kellenne valami megoldast talalni.

Értékelt: 2016. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal és két kisgyermekünkkel nyaraltunk egy hetet Gyulán a Hotel Erkel Dürer szárnyában. Már amikor megérkeztünk kellemesen csalódtunk a Hotelben, mert pontban kettő órakor még nem állt rendelkezésünkre a szobánk, mert még takarították,így felajánlották, hogy a Violin bárban igyunk mindannyian egy italt,amit köszönettel el is fogadtunk, főleg miután már máskor is jártunk így (más szállodában) és senkit nem érdekelt a személyzet közül,hogy közel egy órát várakoztunk.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
200 százalékos elégedettséggel jöttünk haza tegnap a szállodából. A szobák tiszták, a személyzet kedves, az ételek bőségesek és nagyon ízletesek. Külön köszönet és hála G. Zsolt szakácsmesternek és csapatának, akik minden étkezését boldoggá tették a kislányomnak, aki cukorbeteg és lisztérzékeny.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányban a szálloda nagyon megfelelt. Kiváló és bőséges választékú volt minden étkezés. Külön köszönet az ötórai teázási lehetőségért és délben a leves-főzelékért. Plusz szolgáltatásként a csomagjainkat is őrizték délutánig, úgyhogy teljes a megelégedettségünk. Ugyan nem volt velem gyermek, de tapasztaltam, hogy sok energiát , eszközt fektettek be a gyermekek szórakoztatására.

Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon igényes nyaraláson voltunk a Hotel Erkelben. A szálloda kiváló volt minden tekintetben, az ételek nagyon finomak voltak. Ami kicsit furcsa volt, az az éttermi felszolgálók túlbuzgósága (még meg sem ettük az utolsó falatokat, már szedték le a tányérokat), illetve a kiporciózás a sütemények, péksütik és egyéb fogások esetén.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 1.
A Munkácsy szárny szobája nyáron forró, lehetne légkondi a szobában. A személyzet, az ellátás, a medencék termál és gyerekmedencék kifogástalanok. Itt mindenki megtalálja a számára ideális fürdőzési lehetőséget. Akár csecsemő akár idősebbről legyen is szó. A félpanzióa ellátás KIFOGÁSTALAN! ! ! ! Minden nagyon jó volt, jövőre is biztosan ezt a szállodát válasszuk és ajánljuk másoknak is.
Válasz az értékelésre - 2016. július 4.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.04.01.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.02.28.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kizárólagos jacuzzi használattal
2017.01.03. - 2017.03.31.
Villa Viola Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávéval, teával, 1 üveg pezsgővel, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.10. - 2017.06.15.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.250,-Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.142,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.04.01.

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Pihentető napok a történelmi fürdővárosban (min. 2 éj)

GyulaX