Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég egy hetet töltöttünk el az Erkel Hotelban, a személyzet udvarias,(beleértbe a takarítókat is) a szobák tiszták kényelmesek,az ételek finomak változatosak. Nagy előny a fürdőbe való közvetlen átjárás. A város hangulatos, ajánlom felkeresni az idén megnyitott Almássy Kastélyt. A Gyulai Vár, a kézműves cukrászda és a 100 éves cukrászda a város nevezetessége, kihagyni nem szabad.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete kedvesen fogadott.
Az ellátás akár a reggelinél, akár a vacsoránál nagyon ízletes volt. A nagy létszám ellenére mindent azonnal pótoltak, nem volt hiány közben.
Nagy előny, hogy a szállodából naponta ki-be lehet járni a fürdőbe, ha pihenésre van szükség.
Külön a szálloda wellness részlege is kedvező elhelyezkedésű.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szuper kiszolgálás, kiváló félpanziós ellátás, csendes és nyugodt környék,amit mi nagyon szerettünk. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk aki pihenésre vágyik legjobban pároknak. Próbáljátok ki mindenképpen a wellness részleget is, a várfürdőt és a mellette lévő aquaparkot ha szeretitek a csúszdákat is.

Értékelt: 2016. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet udvarias, szolgálatkés és segítőkész volt. Az internet szolgáltatás sajnos sok kívánni valót hagy maga után. A sebesség nem megfelelő. A fürdő és az egyéb szolgáltatások kiválóak. Nyugdíjasoknak és családosoknak is egyaránt ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Értékelt: 2016. szeptember 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szallas kivalo volt. A tisztasag imitt-amott meg varatott magara. A Harmonia vellness-ben nagyon kellemes volt a pihenes. Hianyossagkent emlitem, hogy a pezsgofuro medencejeben nincsenek kapaszkodok. Ugyanezt hianyoltam az Aquapark pezsgoagyainal is, ahova kapaszkodo hianyaban alig lehetett felkapaszkodni.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 22.

Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. szeptemberében öt éjszakát töltöttünk párommal az Erkel Hotel Munkácsy szárnyában. Kényelmes, tiszta szoba, közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe, ízletes, bőséges ellátás a hangulatos étteremben, udvarias, kedves személyzet. Igazán jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk ide.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 14.

Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk a Hotel Erkel vendégei és mindig nagyon meg voltunk elégedve. A konyhát csak legekben lehet említeni mert az szerintem utol érhetetlen. Mi is jártunk már több helyen de az Erkelhez nem ér fel egyik ****-os szálloda sem. Azokat a negatívumokat most nem részletezem csupán egyet emelnék ki hogy vizet nem tesznek ki az étkezések alkalmával szinte sehol !
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 14.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8.
Tökéletes volt az ellátás, a személyzet nagyon udvarias volt, kívánságunkat mindig teljesítették. A szoba tökéletesen tiszta rendezett volt. Minden igényünket kielégítette a szolgáltatás. A velünk lévő gyerekek is pompásan érezték magukat. A büfé igen finom ételeket tartalmazott. Mindig volt kedvünkre való étel és ital. Egyszóval tökéletes pihenést nyújtott a kirándulás.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda színvonala várakozáson felüli volt, a személyzet udvarias, kedves, segítőkész; a kínálat széles, az ételek bőségesek, ízletesek; a magas vendégszám ellenére úgy gondolom, hogy nem lehetett olyan személyt találni, aki nem ehetett kedvére valót. A wellness részt is nagyon élveztük. Egyetlen egy negatívumot tudok említeni: a szobai klíma hangja időnként kellemetlenül zajos.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 2.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Nekem nagyon jó volt az a 2 nap.nagyon jól éreztem magam.a kiszolgálás kiváló volt.A szálloda is szèp.Már harmadszor károk ide de mèg mindig nem tudok betelni azzal a kedvessègel amivel minket ott fogadnak.Ugy hogy csak mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 31.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, főszezonban medencehasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
8 nap/ 7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2-6 éjszaka 6.300,-Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, játszószoba használattal
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Park Hotel Gyula Gyula
Ajándékutalvány (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Hosszú hétvége (min. 3 éj)

GyulaX