Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Minden nagyon szép és jó volt, viszont az étkezés sajnos nem nyeret el tetszésemet.Majdnem minden vacsoránál ugyan azok az ételek és sütemények voltak, sajnos ez volt jellemző a reggelire is.
Összességében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A fürdő szolgáltatásai makszimálisan kielégitettek bennünket. Az étkezési mennyiségek és minőségek úgyszintén. Ami talán egy kicsit kényelmetlen és zavaró volt, az a hotel szobában lévő párnák minősége, melyen lehetetlen volt aludni a párnák renyhesége és, vagy vékonysága miatt. Ezért kénytelenek voltunk éjjelente hallgatni a fürdőszobában lévő toalett hangos csörgedezését, mely megállithatatlan volt.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29.
Mint minden évben, most is haza mentem. Sajnos a Drága Férjem nélkül, mert Ő ez év tavaszán egy másik dimenzióba költözött. Mindig is az Erkel Hotelt választottuk vele szálláshelyül és most is úgy döntöttem, hogy megyek. Az orosházi Barátnőmet vendégül láttam Önöknél 2 napra, ő odabuszozott én pedig odaautóztam.
Válasz az értékelésre - 2016. november 4.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
A Dürer szárnyban töltöttünk 2 éjszakát okt . 19-20 egy szóval tudnám értékelni és ez a TÖKÉLETES ,az ételek, a személyzet ,a felszereltség ,a parkolás megoldása . A Harmónia wellness nagyon jól felszerelt , a fürdőbe átjárás tökéletesen megoldott-Nem lehet jobbat kívánni ! Nagyon jól éreztük magunkat ! Ha lehetőségünk adódik biztosan jövünk még ide akár hosszabb időtöltésre is .

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Mindennel megvoltunk elégedve. Szeretném javasolni, hogy a Munkácsi szárnyban elhelyezett televíziókat újabbakra cserélni(az adás sokszor megszakad és az a kép összezsugorodva,élvezhetetlen)
Válasz az értékelésre - 2016. október 21.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A Dürer szárnyban csodaszép szoba, tisztaság, nagyon finom ételek, segítőkész pincérek. A fürdő könnyű megközelítése téli időszakban is. Szuper, hogy ez is az árban volt. Izgalmas festmények a falakon. Nagyon jól éreztük magunkat. Télen is jó volt sétálni a várnál, a belvárosban. A szálloda medencéjétől mi kiütésesek lettünk, de fölösleges is kipróbálni, mert a strandon minden extra van.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Köszönjük a recepción a kedves, mosolygós fogadtatás. A szaunákban a tisztaság, az illat, a velünk való foglalkozást. A csúszdákon a Hölgynek a kedvességét.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.

Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elvárásainknak minden szempontból megfelelt. Kitűnően szolgálta az aktív kikapcsolódást és pihenést. A személyzet is mindent megtett azért, hogy a hosszú hétvégéről feltöltődve és élményekkel gazdagodva térjünk haza. Megérte a 900 km-es oda-vissza utat.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég egy hetet töltöttünk el az Erkel Hotelban, a személyzet udvarias,(beleértbe a takarítókat is) a szobák tiszták kényelmesek,az ételek finomak változatosak. Nagy előny a fürdőbe való közvetlen átjárás. A város hangulatos, ajánlom felkeresni az idén megnyitott Almássy Kastélyt. A Gyulai Vár, a kézműves cukrászda és a 100 éves cukrászda a város nevezetessége, kihagyni nem szabad.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete kedvesen fogadott.
Az ellátás akár a reggelinél, akár a vacsoránál nagyon ízletes volt. A nagy létszám ellenére mindent azonnal pótoltak, nem volt hiány közben.
Nagy előny, hogy a szállodából naponta ki-be lehet járni a fürdőbe, ha pihenésre van szükség.
Külön a szálloda wellness részlege is kedvező elhelyezkedésű.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
2017.04.01. - 2017.06.15.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX