Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Farsang idejére terveztük néhány éve a gyulai pihenést. Ez kiváló ötletnek bizonyult, mert a hotel a vár közelében volt, ahol nagyszerű reneszánsz eseményeket láthattunk. Tudtuk, hogy a szálloda valaha SZOT üdülő volt, de ezt időközben kiválóan álcázták, csak a fürdőszoba elrendezése hasonlított kísértetiesen az otthoni panelesre!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Hunguest Hotel Erkel szállodában voltunk a feleségemmel,nem előszőr és ha megtehetjük,nem utoljára. A hotel, Erkel Ferenc szülővárosában-Gyulán található. Mi a négycsillagos Dürer szárnyban,tágas,kényelmes nem dohányzó,Wi-Fis,jól SZIGETELT,tiszta szobában voltunk. A szállodának ehhez a szárnyához saját wellness részleg tartozik,amit nem szabad kihagyni.

Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban 2 éjszakát töltöttünk a hotel Munkácsy-szárnyában. A szobák egyszerű berendezésűek, de tiszták voltak. A reggeli és vacsora svédasztalos volt, minden alkalommal változatos és bőséges ételekkel, választékkel. A fürdőbe való közvetlen átjárás rendkívül jó dolog, főleg a kedvezőtlen időjárás miatt. A recepción készségesek voltak, jól éreztük magunkat.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 8.
Nagyobb gyerekekkel 2 egymással összenyithaó szobát kaptunk ami szuper megoldás. Ágy kényelmes de a párnák szörnyű puhák. A wc nehezen kezelhető, sokszor folyik feleslegesen alig tudtuk megállítani. A hotel wellness része kellemes. A dekorációk a halban, a képek a falon nagyon tetszettek. A reggeli bőséges, kényelmesen elfértünk jól indultak a reggelek.

Értékelt: 2016. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula gyönyörű város.Élmény volt itt lenni a pálinka fesztiválon.Oláh Gergő és az Irigy Hónaljmirigy kitett magáért. A kisvasútas városnézés a város nevezettességei maradandó élmény.5 éjszaka az Erkel Hotelben ami minden kényelmet,pihenést,nyugamat kielégített.Idősebb pár vagyunk,de szeretnénk visszatérő vendégek lenni.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk Gyulán, a Hunguest Hotel Erkelben szállunk meg. Kezdődött ez az 1980-as években, amikor még SZOT szállóként üzemelt. Akkoriban a két gyermekünkkel látogattuk, most viszont már az unokáinkat visszük. Nagyon szeretjük a szállodát, különösen az kedvező, hogy közvetlen összeköttetésben van a városi gyógyfürdővel.

Értékelt: 2016. május 4.
Gyula… Gyula! Számunkra felejthetetlen gyönyörű város a Dél-Alföldön. Szívünk újra visszavezetett minket ide. Várt ránk, mint hű szerelmes és másodszóra is azt érzem, nem csalódtam benne. Jártunk már itt télen, andalogtunk a szakadó hóesésben a patakparton (100 évet visszacsöppenve a múltba).

Értékelt: 2016. május 4.
Gyula gyönyörű város,főleg ezzel a csodás Erkel hotellal. Két éjszakát töltöttem párommal,ami egy örök élmény lesz. A személyzet kedves,a szálloda tiszta,az ételek pedig nagyon ízletesek és bőségesek. Remek ötlet,hogy szállodából át lehet sétálni a fürdőbe. Úgy határoztunk,hogy jövőre is elmegyünk,mert nagyon jól éreztük magunkat.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Már többször jártunk ebben a szállodában. Az utóbbi időben az étkezési ellátás nagyon sokat javult. Az egészséges ételek gyümölcsök megtalálhatók a kinálatban. Bármelyik szállodával megállja a helyét. A Munkácsy szárny színvonala viszont romlott. Jó lenne erre a szárnyra is több figyelmet fordítani. 3 csillagos tudom ,de a tisztaság ,a berendezési tárgyak kívánnak tennivalót.

2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Aki még nem járt Gyulán tervezze be az idei évbe, hogy elmegy és megnézi magának ezt a csodás várost, ajánlom minden korosztály számára, aktív, passzív pihenőnek, itt mindenki megtalálja a számításait és feltöltődik. A hotelhez már gyermek korom óta emlék köt, hiszen azóta vagyok látógatója, ahogy én cseperedtem, úgy változott újult meg a szálloda és teljesedett ki.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.04.01.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.02.28.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és rózsa bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kizárólagos jacuzzi használattal
2017.01.03. - 2017.03.31.
Villa Viola Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávéval, teával, 1 üveg pezsgővel, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.10. - 2017.06.15.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.250,-Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.142,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.04.01.

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Pihentető napok a történelmi fürdővárosban (min. 2 éj)

GyulaX