Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy baráti társasággal jártunk itt. Nagyon tetszett a hely, a szamályzet nagyon szolgálatkész volt. Nyugdijasként voltunk ott, igénybe vettünk szállodai szolgáltatást, pl. masszás, de nem kaptuk meg a nyugdijas kedvezményt. Ez egyébként nem von le semmit, igy is nagyon tetszett. Az étteremben megfelelő mennyiségű, és minőségű étel volt.

Értékelt: 2016. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakai zenés rendezvény miatt pihenni nem lehetett,( Nagyon hangos volt.)Reklamálásunkra semmilyen válasz nem kaptunk, még elnézést sem kértek, Illetve a szoba számunkat kérték , nem tudni mi célból.Ezért nem adunk maximális pontszámot.

2016. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Már több mint 10 éve rendszeresen - évi több alkalommal - járok hotelekbe wellneszezni, kikapcsolódni. Imádok új helyeket felfedezni, de vannak olyan szállodák, ahová mindig visszatérek. Egyik ilyen örök kedvenc, amit 2009-ben fedeztem fel a Hunguest Hotel Erkel Gyulán. Azóta minden évben visszatérek, van amikor többször is.

Értékelt: 2016. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép a szálloda, új, tiszta, kényelmes. Maximálisan kielégítette az elvárásainkat. Az ételek ízlésesen voltak tálalva és nagyon finomak voltak. A welness részleg kitűnő. Már tervezzük a következő időpontot!
Válasz az értékelésre - 2016. június 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

Értékelt: 2016. május 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
. . a sokadik,és a sokadik alkalommal. Körülbelül közel harmincszor voltunk pihenni az Erkel Hotelben, legutóbb 2016. május 16-21-éig. Nagyon szeretjük a kényelme, a fürdővel való összeköttetése, a város, a tájegység szépsége, a kulturális életük színvonala miatt.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szomorú őszi időben nincs jobb dolog, mint egy szuper szállodában eltölteni pár napot. Születésnapra elutazni Gyulára, ebbe a kedves alföldi városba és a szomszédos gyógyfürdőben ücsörögni nap mint nap, valóban a legszebb dolog már így 50 felett. A gyulai Erkel Hotel nem tartozik az olcsó szállodák közé. De mióta felújították érdemes azoknak is látni akik csak a 80-as években jártak itt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Kényelmes, összenyitható szobákkal ideális szállás volt 5 fős családunk számára. A nagyobb gyerekek (14, 11 éves) külön lehettek, mi a kicsivel (4 éves) szintén. A várfürdőben mindenki megtalálta a számára pihentető medencét. Az Aquapalota csúszdáit és bugyogóit nagyon élveztük. A szálloda wellness részlege kicsi, de esti fürdőzésre alkalmas.
Válasz az értékelésre - 2016. május 26.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csontjaink nem fiatalodnak, ezért ismét egy gyógyvizes szállodába vettük utunkat, ahol papucsban le lehet menni a medencékhez, házon belül biztosítják a meleg vizes felüdülést. Ezért választottuk Gyulán az Erkel szállót. A szálloda közvetlenül a gyógyfürdő szomszédságában van, a strandfürdő pedig számtalan medencéjével és az élményelemek sokaságával minden korosztály számára maximálisan biztosítja a felüdülést, kikapcsolódást.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Farsang idejére terveztük néhány éve a gyulai pihenést. Ez kiváló ötletnek bizonyult, mert a hotel a vár közelében volt, ahol nagyszerű reneszánsz eseményeket láthattunk. Tudtuk, hogy a szálloda valaha SZOT üdülő volt, de ezt időközben kiválóan álcázták, csak a fürdőszoba elrendezése hasonlított kísértetiesen az otthoni panelesre!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19.
Hunguest Hotel Erkel szállodában voltunk a feleségemmel,nem előszőr és ha megtehetjük,nem utoljára. A hotel, Erkel Ferenc szülővárosában-Gyulán található. Mi a négycsillagos Dürer szárnyban,tágas,kényelmes nem dohányzó,Wi-Fis,jól SZIGETELT,tiszta szobában voltunk. A szállodának ehhez a szárnyához saját wellness részleg tartozik,amit nem szabad kihagyni.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék desszerttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.27. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.04.14. - 2017.04.17.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Park Hotel Gyula Gyula
Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális...
Csomagolj és csobbanj egész évben (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő csomag (min. 2 éj)

GyulaX