Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három kellemes napot töltöttünk a szállodába,a szobával és az ellátással is nagyon elégedettek voltunk. Nagyon tetszett, hogy a strandfürdő és élményfürdő egy zárt folyosón keresztül elérhető, rossz idő esetén, vagy télen nagyon praktikus.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy férfit leginkább a gyomrán keresztül lehet a megfogni. Nálam ez bejött, kiváló ételek, kifogástalan kiszolgálás (csak a napi fél kiló súlygyarapodás kellemetlen). A szálás: Dürer rész, tiszta, klímával ellátott, kellemes, csendes. Minden igénynek megfelel, és mindez egy káprázatos vidék közepén a Körösök mentén. Ha lehetőségünk lesz rá megismételjük.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 10.

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Elbűvölő a kedvesség, figyelmesség és az udvariasság a személyzet részéről. Az előző vendég által az ágy alatt hagyott csokipapírtól eltekintve a szoba, fürdőszoba megfelelően tiszta volt. Elismerően kedves gesztus a hűtőben tárolt ásványvíz ingyenes kínálata. Kánikulában a Munkácsy szárny nyugati fekvésű szobái nagyon melegek, mely éjszaka sem tud lehűlni a nyitott ablakok ellenére.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 9.

Értékelt: 2016. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pozitívumként említeném:
- közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe és az Aqua Palotába
- a Vár és az Andrássy kastély közelsége és gyönyörű környezete
- hangulatos esti séták lehetősége

Negatívum:
- a Dürer szárny szolgáltatása, amit mi is igénybe vettünk 4*, de az ellátás inkább a 3* -os rész (Munkácsy szárny) igényeit elégíti ki.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kár,hogy a Munkácsy szárnynak nincs erkélye,kissé bezártság érzete van az embernek e miatt.Egy-két ablakra elkelne a szúnyogháló,mert a szúnyogok majd megettek bennünket.Egyébként minden rendben volt.A személyzet kedves és udvarias.Az étkezés nagyon jó.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 9.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
A hotel nagyon szép és igényes, a személyzet odafigyelő, kedves és közvetlen. Az éttermi szolgáltatás valami fantasztikus, bőséges reggeli és vacsora választék. Megvagyunk elégedve, jövőre visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 3.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Férjemmel töltöttünk 4 éjszakát a hotel Dürer szárnyában. Kívülről nem túl szép (szocreál) épület belül barátságos, tiszta. Az étterem kiváló! Recepciósok nem sok energiát ölnek a munkájukba. Kényelmes megoldás, hogy a fürdőbe át lehet sétálni. Vár, kastély pár lépésre található, este kellemes sétákat lehet tenni a városban. Középkorú pár, Vasvárról

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
nagyon jol ereztuk magunkat,csak ejszaka nagyon meleg volt a szallodaban nemigazan tudtunk aludni (keleti fekvesu Munkacsy szarny). . . etelek . . . kivaloak. . . . meg 1dolog amit nekunk Erdelyieknek nagyon nehez megoldani,az a penzatutalas az Erste Bankhoz,mivel itt nincs fiokja,es 1 masik bankbol valo atutalas annyira megdragitja az utazast hogy ugy mar nem eri meg,ezen kellenne valami megoldast talalni.
Válasz az értékelésre - 2016. július 28.

Értékelt: 2016. július 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal és két kisgyermekünkkel nyaraltunk egy hetet Gyulán a Hotel Erkel Dürer szárnyában. Már amikor megérkeztünk kellemesen csalódtunk a Hotelben, mert pontban kettő órakor még nem állt rendelkezésünkre a szobánk, mert még takarították,így felajánlották, hogy a Violin bárban igyunk mindannyian egy italt,amit köszönettel el is fogadtunk, főleg miután már máskor is jártunk így (más szállodában) és senkit nem érdekelt a személyzet közül,hogy közel egy órát várakoztunk.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 22.
200 százalékos elégedettséggel jöttünk haza tegnap a szállodából. A szobák tiszták, a személyzet kedves, az ételek bőségesek és nagyon ízletesek. Külön köszönet és hála G. Zsolt szakácsmesternek és csapatának, akik minden étkezését boldoggá tették a kislányomnak, aki cukorbeteg és lisztérzékeny.
Válasz az értékelésre - 2016. július 28.

Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, Visit Gyula Card-dal, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
Akár 1 éjtől 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Gyulai Szieszta (min. 3 éj)
Elizabeth wellness ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX