Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Mindennel maximálisan elégedett voltam. Szimpatikus volt hogy este 9-ig lehetett a szálloda wellnes részlegét használni, kellemes volt a vacsora utáni szaunázás.
Tetszett, hogy a vacsora változatos volt, voltak hagyományos és különleges ételek, vegetáriánus, választékos ételek.
Válasz az értékelésre - 2016. május 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Értékelt: 2016. május 1.
Tavaszi időszakban a szoba elhelyezkedése tökéletes volt , mivel egész délután sütött a nap a nagy nyitott ablakokon keresztül . Az étkezés kiváló-nagyon finom ételek szolgáltak ki. Előnyös a közvetlen átjáró a fürdőbe .

Válasz az értékelésre - 2016. május 2.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 25.
A szállodában már vártak minket, és pozitív, hogy kicsit hamarabb is elfoglalhattuk a szobát. A szoba tiszta volt, póttakarót kértünk, és azonnal hozták. Egy negatívummal találkoztam. Még le sem nyeltük az falatot, de már el is akarták vinni az étteremben a tányért (szinte kikapták előlünk). Nagyon gyorsan dolgoztak, hatékonyak voltak, de úgy éreztem, hogy lesik minden mozdulatunkat.
Válasz az értékelésre - 2016. május 2.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 17.
Harmadszor jöttünk az Erkel hotelbe Gyulára. Eddig is pozitív élményekkel távoztunk, de a mostani hétvége még inkább meggyőzött minket a kiváló kikapcsolódás lehetőségétől. A szálloda tisztasága, az ételek minősége példaértékű más szállások részére. A személyzet is nagyon udvarias, minden kérésünket teljesítették.
Válasz az értékelésre - 2016. április 19.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 16.
A kilátás csodálatos volt a 9. emeleti Diana lakosztályból! A szálloda személyzete kitűnően kezelte a telt házat, egyáltalán nem vettük észre , hogy milyen sokan voltunk. Az étteremben is csak egy vacsoránál volt tumultus, ami azért köszönhető az óraállításnak is! A személyzet minden tagja végtelenül kedves, udvarias volt, a takarítónők is illedelmesek!

Értékelt: 2016. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyulán az Erkel szállóban töltöttük a 60. szülinapom családi körben egy wellness hétvégén. A szálloda szuper,kényelmes,tiszta. Az ételek fantasztikusan finomak. A személyzet segítőkész és kedves. Nekem nagyon tetszett,hogy közvetlen a szállóból átlehetett menni a fürdőbe. A fürdő is nagyon szép. Bármikor szívesen visszamennénk,annyira jól éreztük magunkat.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
A szoba foglalása közvetítőn keresztül nem volt egyértelmű, késő esti internetes megrendelésre nem kaptunk visszaigazolást. Következő próbálkozásunk már sikeres volt, a személyes kapcsolatfelvétel után pedig a kért információk ismeretével nagyon szép hétvégét töltöttünk szállodájukban, melyhez hozzájárult a személyzet udvariassága, kedvessége és a szálloda által nyújtott lehetőségek sokasága.
Válasz az értékelésre - 2016. április 13.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
"Húsvét után, tavasz Gyulán! "
Nagyon szépen és praktikusan felújított a Dűrer szárny. A wellness részleg -főleg nekünk, idősebbeknek- csodás. Megtalálható a finn- az infraszauna és a gőzkamra + a hideg vizes csobbanó, illetve dézsás hideg zuhany. Nekem-és néhány vendégnek - nem tetszett, hogy állandóan ment a pezsgőfürdő vagy a "dögönyöző", ha ez a neve.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Egy hetet töltöttünk férjemmel a Munkácsy szárnyban. A szoba tiszta, jól felszerelt. A recepción mindenben a segítségünkre voltak, nagyon jól tájékoztattak a kikapcsolódási, kirándulási lehetőségekről a városban és környékén. A félpanziós ellátás minden igényünket messzemenően túlszárnyalta, nem tudtunk olyat kérni, amit ne teljesítettek volna azonnal.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 30.
Kellemes 4 napot töltöttünk Gyulán. Maximálisan elégedettek voltunk a szálloda szolgáltatásaival, kisgyermekeseknek a korlátlan Aquapalota belépés miatt kimondottan ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2016. április 13.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.04.01.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.02.28.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, főszezonban medencehasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.06.16.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kizárólagos jacuzzi használattal
2017.01.03. - 2017.03.31.
Villa Viola Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávéval, teával, 1 üveg pezsgővel, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.10. - 2017.06.15.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.142,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Gesztenyés Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.04.01.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Gyulai Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Wellness hétvége (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő 2+1 ajánlat

GyulaX