Park Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

A Park Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Gyula Gyula - Kényeztető napok (min. 4 éj)
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula Gyula - Hétköznapi és hétvégi álom (min. 2 éj)
Hétköznapi és hétvégi álom
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2024. január 17.családjával járt itt
2023. Júliusban családdal nyaraltunk Gyulán. A Park Hotel tökéletes választás volt. Jó helyen van a szálloda, közel a fürdőhöz és a város központja sincs messze. A látnivalók is gyalogosan könnyedén elérhetőek . Tisztaság van. Az ételek választéka és íze felülmúlhatatlan. Még visszatérünk!
Park Hotel Gyula Gyula - EgyébPark Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 27.csoporttal járt itt
Csoporttal nyaraltunk itt egy hetet, szinte az egész szállodát mi foglaltuk el. Nagyon jó helyen van, szép, tiszta, modern szálloda. A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Az ételek finomak, nagy a választék reggelinél és vacsoránál is. Mindenki találhat kedvére valót. Ajánlom mindenkinek.
Park Hotel Gyula Gyula - EgyébPark Hotel Gyula Gyula - EgyébPark Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, finom ételek, tisztaság a Várfürdő közvetlen közelében, egy óriási park ölelésében. Jobb helyre nincs is szükség. Saját medencéje is remek. Bátran ajánlom mindenkinek.
Park Hotel Gyula Gyula - Medence/kertPark Hotel Gyula Gyula - BelsőPark Hotel Gyula Gyula - FürdőszobaPark Hotel Gyula Gyula - Szobák
2023. július 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jò volt a szálloda elhelyezkedése, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az ételek változatosak, ízletesek voltak, a kisgyerekem számára is. Egyedül a szálloda nescáféja volt rettenetes és másra nem volt lehetőség. A szoba megfelelő volt, a fürdőruhák, törölközők szárítása nehézkes, nincs elég szárítò felület.
2023. július 10.a párjával járt itt
Ami kellemetlenül érintett, hogy nem volt EUROSPORT, és a WiFi-t a szobában nem tudtuk használni.
A svédasztalos reggeli és vacsora finom, ízletes, változatos volt, a felszolgálók kedvessége, figyelmessége kiváló.
A hotel nagyon szép helyen van, közel a fürdőhöz, s az ablakból nagyon szép volt a kilátás.
Kiváló 2023. június 30.a párjával járt itt
A NYÁRI KIRÁNDULÁSUNK KEZDŐ ÁLLOMÁSA, CSAK POZITIV VÉLEMÉNYT TUDOK LEIRNI MINDEN TEKINTETBEN A SZÁLODÁRÓL,. TISZTASÁGRÓL. ÉTTEREMRŐL MELYBEN FÉLPANZIOS ELLÁTÁST KAPTUNK. ESTE SZINTE AZ EBÉDET LÁTTUK MAGUNK E LŐTT, BŐSÉGESEN LEVES FŐÉTEL DESSZER VOLT. A PINCÉREK RENDKIVŰL KEDVESEK, SEGITŐKÉSZEK.
Kiváló 2023. május 29.a párjával járt itt
Első alkalommal foglaltunk szállást a Park Hotel Gyula szálláshelyen. Előre jeleztem a Hotelnek,hogy csak este 8 óra körül tudunk odaérni. E-mail formátumban lehetőség volt kitölteni a bejelentkezési adatokat , ezzel is meggyorsítva a késői bejelentkezést. (név,lakcím,személy igazolvány szám stb. .
2023. március 9.a párjával járt itt
A Park Hotel nagyon jó helyen található. Közel van a fürdő bejárata és a látnivalókat is könnyen megtaláltuk. Autóbusszal is könnyen elérhető. Mivel vonattal utaztunk Gyulára, nekünk ez is fontos volt. A hotel szobánk pici volt, de a célnak nekünk teljesen megfelelt. Az étterem tágas, tiszta, az ételek nagyon finomak voltak.
2022. december 22.a párjával járt itt
Az étkezés pozitív és negatív is volt. Nagyon finomak voltak az ételek és nagy volt a választék,de reggelinél nem tudtunk olyan korán menni,hogy melegek legyenek az ételek! A személyzet kedves volt és segítőkész,a fúrdö közel van. A szép kártyánkat mindenhol ( szállás, bár használat, vár, kastély ) tudtuk használni! Kutyabarát a szálláshely,mi is tudtuk vinni a kiskutyánkat!
Kiváló 2022. október 15.a párjával járt itt
Nem a csillagok számítanak! Sok superior szálloda megirigyelhetné azt a harmóniát , amelyet a szálloda sugárzott. A szállodába érkezéstől a távozásig minden rendben volt.
Park Hotel Gyula válasza
Kedves vendégünk!
Köszönjük értékelését! Mindig öröm számunkra, ha Vendégeink szép emlékekkel gazdagodva emlékeznek vissza a szállodánkban eltöltött napokra. Munkatársaink minden nap azon fáradoznak, hogy ez így maradjon a továbbiakban is. Legközelebb is várjuk Önöket újra.
2022. október 18., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Park Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 15.
• napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem