Magyaros Étterem Hajdúnánás

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Magyaros Étterem Hajdúnánás vélemények

2055
2023. november 25.egyedül járt itt
Hajdúnánáson csak úgy mászkáltam a városközpontban, az ember sokszor mászkál városok központjában, és akkor ott termett ez az étterem. Nem kellett keresni, messziről virít. Na most, ha a Hajdúságba, Nyírségben látsz valahol egy nyitva is lévő éttermet, ne habozz, gyorsan szaladj be, mert ritkaság. Van, amikor 3-4-5 faluban egy sincs.
Magyaros Étterem Hajdúnánás - EgyébMagyaros Étterem Hajdúnánás - EgyébMagyaros Étterem Hajdúnánás - BelsőMagyaros Étterem Hajdúnánás - BelsőMagyaros Étterem Hajdúnánás - Külső képMagyaros Étterem Hajdúnánás - Étel/italMagyaros Étterem Hajdúnánás - BelsőMagyaros Étterem Hajdúnánás - BelsőMagyaros Étterem Hajdúnánás - Étel/italMagyaros Étterem Hajdúnánás - MosdóMagyaros Étterem Hajdúnánás - MosdóMagyaros Étterem Hajdúnánás - Étlap/itallapMagyaros Étterem Hajdúnánás - Étlap/itallapMagyaros Étterem Hajdúnánás - Étlap/itallapMagyaros Étterem Hajdúnánás - Egyéb
Kiváló 2023. május 16.a párjával járt itt
Többször voltunk már az étteremben az utóbbi időben, nem csalódtunk egyszer sem az ételekben! Nagyon szépen vannak tálalva, udvariasak pincérek! Elégedettek vagyunk, ezért mindig bemegyünk, ha arra járunk és éhesek vagyunk.
Kiváló 2022. május 29.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be a párommal egy kirándulás közben. Az étlap és kiszolgálás is megfelelő volt, gyorsan megkaptuk az ételeket, a pincér hölgy folyamatosan mosolyogva szólt hozzánk! Az ételek finomak és megfelelő mennyiségűek voltak, sőt! Nagyon jól laktam. Ajánlom mindenkinek, biztosan betérünk még a nyáron, az óriás rántott szeletet meg kell kóstolnom!
Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Nyáron egy hosszú hétvégét töltöttünk itt a városban és máskor is ide ültünk be enni.Kedves kiszolgálás,bőséges finom ételek,SZÉP kártyás fizetés,hagyományos magyar konyha,különleges tálalás.Ár-érték arányban is elfogadható.Tisztaság , ami nagyon fontos.Könnyen megközelíthető.Mi csak ajánlani tudjuk!!!!!!!
Szörnyű 2019. november 9.a párjával járt itt
Hajdunánáson van dolgunk,helyi ismerősünk ajánlja az éttermet. Megnézem az étlapot a neten. Ujházi tyúkhúsleves? Uccu szaladjunk. Csak a pultig,mert asztal nincs,a pincír sajnálsttak közli,hogy nincs szabad asztaluk. Kérdésemre közli,kb. egy óra mulva próbálkozzunk. A kolleganőjének emlitem a sarokban van egy asztal 2 székkel,és mi pont ketten vagyunk.
Magyaros Étterem Hajdúnánás - Külső képMagyaros Étterem Hajdúnánás - Külső képMagyaros Étterem Hajdúnánás - Egyéb
Kiváló 2019. július 30.a párjával járt itt
Viszonylag elég gyakran térek be ebbe az étterembe. Egyszerű és ugyanakkor finom. Nem túl nagy a választék az étlapon, de az minőségi. A kiszolgálás minőségi, sőt igényes. A felésegemet a tiszai harcsapaprikás, engem a marhapofa csípős bosrsmártással kápráztatott el. A limonádéjuk is kiváló. Azt azért elmondom, hogy egy pici hiányérzetem van. Nincs az étlapon a jól megszokott Jókai bableves, a babgulyás.
Kiváló 2017. május 5.a párjával járt itt
Véletlenül láttuk meg az éttermet és ad hoc döntöttünk úgy, hogy betérünk hozzájuk. Tisztaság volt, ami nekünk nagyon fontos, amikor bemegyünk valahová. Az ételek ízletesek voltak, mellé kaptunk kedves kiszolgálást. Sajnos sok helyen ilyen már nincs. Érdekes és különleges volt a tálalás, lábasban hozták a levest.
Magyaros Étterem Hajdúnánás - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A hagyományos magyar konyhát viszik de mindig van valami újítás a desszerteknél és a főételeknél.Nagyon kedves kiszolgálás, remek ételek.