Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló bemutatkozása

Budapestről autóval mintegy 2,5 óra alatt érhető el Hajdúszoboszló, amit másnéven a "Reumások Mekkája"-ként is szokták emlegetni. A város zöldövezeti részén található a Hotel Béke, további szállodák, vendéglátó üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. A szállodától 10-15 perces sétával érhető el a város központja.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. március 5.a párjával járt itt
Szerintem minden a várakozásunknak megfelelően történt. Kezdve a fogadtatástól, udvarias, nem tolakodó, de figyelmes londiner, gördülékeny csekkolás, előzékeny, frappáns tájékoztatás a szálloda rendjéről. Kultúrált, izléses szoba, tisztaság és rend jellemezte. Az étteremben udvarias fogadtatás, változatos, ízletes fogások vártak ránk.
2020. február 28.a párjával járt itt
kerdoivet toltottem a szalason-ertekeltem amivel megvolyunk elegedve es
javasoltam eggyes dolgokat amivel kevesebe voltunk megelegedve-batran
ajanlom mindenkinek.
2020. február 23.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes az, hogy a szállodai folyosó végén lifttel le lehet menni a wellness részlegbe, így ezt fürdőköpenyben meg lehet tenni. A medencék nem voltak zsúfoltak. Az ételek mind választékban, mind minőségben kifogástalanok voltak. Néhány észrevétel:
- az épületben lévő gyógyvizes medence hőfoka lehetne magasabb,
- egy kis felújítás ráférne a szállodára (pld.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2020. január 12.a párjával járt itt
Teltház ellenére elégedették voltunk az ellátással. Reggelinél megoszlott a tömeg, de a vacsora első órájában nagy tumultus volt, ennek ellenére a felszolgálók dícséretesen igyekeztek minden kérésnek eleget tenni. A szoba egyszerű, de kényelmes és tiszta volt, semmi sem hiányzott belőle.
Kiváló 2020. január 6.gyerekekkel járt itt
Mindennel megvoltunk elégedve,a reggeli valamint a vacsora nagyon finom volt sok különleges ételt is felfedeztünk aminek nagyon örültünk. A fürdő rész kiváló, nagyon sok időt töltöttünk ott, a kisunokám is remekül érezte magát alig lehetett a vízből ki vinni.
2019. november 29.egyedül járt itt
! Utazgatás közben, főszezonban, hihetetlen módon hétvégére találtam 2 éjszakás szállást a Szállásvadász ajanlatai között. Hotel Béke, épület külső elemeire ráférne egy felújítás. A szobák tiszták, de nem szépek. A félpanziós étkezés kifogástalan. A személyzet segítőkész.
2019. november 4.a párjával járt itt
A wellness rész felújításra szorul, főleg a kültéri termál medence. Csúcsidőben nagyon zsúfolt, nincs hová pakolni, kevés a fogas. A parkolási lehetőség kiváló!
Kiváló 2019. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó volt hogy a 10 és 5 éves gyerkőcünkkel tudtunk lenni egy légtérben és nem 2 külön szobában. Fiúk nagyon élvezték hogy reggel és este is maguk választhatták ki mit és mennyit akarnak enni - nagy volt a választék és nagyon finom is.
2019. október 15.a párjával járt itt
Nekem az egyetlen igazán problémám az volt, hogy az ágyamban egy kifeküdt, kényelmetlen matrac volt, ami meglepett egy 4 csillagos szállodában! Gerinc sérvemmel így az első éjszakám szörnyű volt! A férjem szívesen cserélt volna velem, de az övé sem volt kényelmes, bár nem volt úgy kifeküdve mint az enyém.
Kiváló 2019. augusztus 21.barátokkal járt itt
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék. Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon. A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe.
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 10.
+36 52 361411
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé