Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Európa-hírű fürdőváros, Hajdúszoboszló békés fürdőnegyedében található Major Panzió & Étterem családi panziója és apartmanjai a gyógyfürdő téli bejáratától mindössze nyolc, a nyári bejárattól pedig csupán két perc kényelmes sétára várják a vendégeket.

A Major Panzió & Étterem legnépszerűbb csomagjai

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.07.26-ig
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Napi ár reggelis ellátással
2025.09.28-ig
Park Hotel Minaret Eger

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. augusztus 15.családjával járt itt
Minden éven töltünk pár napot Hajdúszoboszlón. Gyakran étkezünk a Major Étteremben, a pincérek már ismerősként üdvözölnek. Az étel finom, nagy adag, jó áron. A kiszolgálás gyors és kedves. Most felfedeztünk egy fogást, amit eddig még nem ettünk: Főszakács kedvence. Egyszemélyes tál ugyan, de két fő részére is megfelel.
Szörnyű 2022. május 25.a párjával járt itt
Papírvékonyságú falak, semmi hangszigetelés, a szomszédok beszélgetése tisztán hallható és "élvezhető". Éjszaka az étteremben születésnapi buli, az ablakok remegtek a hangos zenétől. Hajnali 4-ig "élvezhettük" mások szorakozását. A reggeli svédasztalt már este elkészítik és hűtés nélkül tárolják, kár elrontani ami egyébként jó lenne. A városba visszamegyek de ide soha!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. február 21.a párjával járt itt
A Príma Villa vendégeiként jártunk itt reggelire és vacsorára, de itt is ebédeltünk. Ár/érték arányvan jó, kedves a személyzet és finomak az ételek. A választék a reggelinél is remek. Ajánlom.
Gyenge 2021. december 26.egyedül járt itt
Minden rendben volt csak a fűtés az szinte semmi olyan hideg volt a szobában, hogy meg is fáztam a 2 éjszaka és 2 nap alatt. Igaz három éjszakát fizettem, de eljöttem 1 nappal hamarabb mert azért mentem, hogy lebetegedjek. Naponta 3-4szer kapcsolt csak be a gázkonvektor kb. félórára. Utána jéghideg volt a radiátor.
2019. április 24.a párjával járt itt
A személyzet kedves,segítőkész. A fő étkezés fogásai ízletesek,bőségesek. A svédasztalos reggeli kielégítő,de az elfogyott dolgokat folyamatosan kellene pótolni. Az előre elkészített tea ,nem jo ötlet. Összességében elégedettek voltunk.
Kiváló 2018. október 11.barátokkal járt itt
Nyugdíjas kis csoportunk hosszú évek óta tölti itt az őszi pihenését és még sokáig tervezzük,hogy "Jövőre Veled ugyanitt! "
Szinte családtagként várnak és üdvözölnek bennünket. A csend,nyugalom biztosítva van. Kedves ötlet, hogy segítségünkre vannak a Fürdőbe való bejelentkezésbe,orvosi ellátásban,ami jól esik egy nyugdíjasnak.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Csendes és nyugalmas kikapcsolódásra vágytunk a párommal,amit a Major panzióban maximálisan megkaptunk. Szerencsère kiskutyánkat sem kellett magunk mögött hagynunk mert őt is befogadták. A szolgáltatások teljesen kielégítőek. A személyzet nagyon kedves volt és az ételeik is finomak. Az ár/érték arány is tökéletes. Máskor is szeretnénk ellátogatni ide. Köszönjük!
2017. október 10.barátokkal járt itt
Egy egyszerű, de kultúrált, rendezett szállást kerestünk a fürdő közelében. A panzióban ezeket meg is találtuk. A szemközti "B" épületben kaptuk a szobát, ami új volt kivül-belül, rendezett, tiszta. Reggelit is kaptunk. Svédasztalosat. Nyilván nem az az óriás szállodákra jellemző választék volt, de mindenki talált magának valót, finomat.
Kiváló 2017. szeptember 23.a párjával járt itt
a fürdő kőzelsége,szoba tisztaséga és kényelme,étterem romantikus,finon ételek és bőséges,kedves felszolgálók-nagyon tudom ajánlani,husvétkor voltunk 9 napos pihenésen,nagyon elégedettek voltunk,családias a hangulat,zárt parkoló - ingyenes,nagyon tetszik maga a város is,szépen rendezett,sok virág ami nekem nagyon tetszik,gazdag esti programok,az év minden hónapjában van valami érdekesség,sok a rendezvény-igaz sok a vendég is,a fürdő nagyon szép,sok medencével,jó kiszolgállás és relativan olcsó
Kiváló 2017. július 13.a párjával járt itt
Kedves volt a fogadtatás, tiszta, kényelmes és jól felszerelt volt a szoba. A kiszolgálás átlagon felüli volt, a pincérek kedvesek és figyelmesek voltak. Az ételek is ízlettek, bár fordíthatnának rá nagyobb figyelmet. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMajor u. 41.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem