Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló

4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Apartman
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman HajdúszoboszlóPrima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló bemutatkozása

A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman ideális választás a fürdőzni vágyók számára, hiszen csupán 50 méterre fekszik a hajdúszoboszlói termálfürdőtől és az Aqua-Palace Élményfürdőtől.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2019. január 31.a párjával járt itt
Nagyon kedves a szállásadók, kényelmes, tiszta, jól felszerelt apartman, finom ételek! Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, amit mutat az is, hogy az eredeti 2 éjszaka helyett még egy hetet itt töltöttünk. Biztos, hogy vissza fogunk még térni. Mindent köszönünk!
Kiváló 2018. szeptember 8.a párjával járt itt
Csodás napok a Príma villában!
Sok éve,mindig ide térünk vissza. Kellemes hely,kedves vendéglátóval. Több szobában is voltunk már ,mindenhol elégedettek voltunk. Az árhoz,teljesen megfelelő a szolgáltatás.
Vendéglátosként csak gratulálni tudok,és további sok vendéget kívánok a jövőben.
Még visszatérünk ;)
Idősebb pár:
"Kiváló szállás"
2018. augusztus 14.a párjával járt itt
A PrímaVilla 3 szállás, fiatal pároknak nagyszerű kikapcsolódást biztosíthat. A szoba nagy volt, a fürdőszoba is tágas és tiszta. Középkorú házaspárnak már kicsit macerás" mert nem helyben van az étkezési lehetőség,igaz,"egy kicsi mozgás,mindenkinek kell! " A fürdési lehetőség is a fürdő területén volt,ami szintén távolság.
Kiváló 2018. június 23.gyerekekkel járt itt
Mindennel elégedetek voltunk. A szállásadó kedves volt,az ételek finomak és válltozatosak. A szállás tiszta és rendezett.
Biztos megyünk máskor is ide.
2018. április 23.barátokkal járt itt
Az ár érték arány megfelelő. Kár, hogy az étkezéshez és a kezelésekhez nagyon sokat kellett gyalogolni. A szálláshelyen a zuhanyfülkében fel kellene szerelni egy polcot, mert a tusfürdőt és a sampont nem lehet hova tenni, így elég problémás a mosakodás. Másik probléma az elhúzódó kezelések.
Kiváló 2018. március 24.a párjával járt itt
"Mi egy családi nyaralás alkalmával töltöttünk el az apartmanban pár napot. A lányom gluténérzékeny. Ezt előre jeleztem. KIFOGÁSTALAN figyelmességben,ellátásban volt részünk. "Kellemes a szoba, nyugodt pihenést ad. Közel van a gyógyfürdő. "Különösen a hígéniára is gondot fordítanak. "Kedves Tulajdonos,mindenkinek szeretettel ajánlom. Mi biztosan visszatérünk. "
Kiváló 2018. március 10.csoporttal járt itt
A szállás remek volt. A Hungarospa gyógykezelései kiválóak. Az étkezés első osztályú volt. Az étkezde nagyon messze volt. Szóban 500 méterről volt szó. Valójában kb. 1. 5km. Pedig jeleztem,hogy 80 éves is lesz a csoportban. A 4 napos kiváló kezelést,ha már hétfőtől kaptuk volna,akkor a pénteki kiköltözés után nem lett volna probléma felvenni azokat.
Kiváló 2017. október 2.a párjával járt itt
Mivel személyzet nem volt, így nem tudok értékelést adni erről. Nagyon meglepődtünk, amikor kiderült, hogy két szobánk van, de nem volt vele semmi gond. Nagyon jól éreztük magunkat, jó volt hogy fürdőbelépőt is kaptunk, valamint kezeléseket. Az étkezés is nagyon jó volt.
Átlagos 2017. május 27.a párjával járt itt
A szoba, fürdőszoba tiszta, tágas és kényelmes. Ami zavart, hogy a nappalit és a közlekedő folyósót ott tartózkodásunk alatt ágyneműk szárítására használták, amely úgy gondolom abszolut nem "vendégbarát"! ? , s az esztétikai és komfort érzetünket is kellemetlenül befolyásolta, valamint a vendégház udvara a fűvágáson kívül még egy kis rendrakást elbírt volna. Egyébként összességében kellemes hely.
2017. május 22.a párjával járt itt
A félpanziós ellátás jó, megfelelő volt. Gond, csak idősebbek részére az volt, hogy
a szállás és az étkezés nem volt egy helyen, A fürdőbelépők sem voltak kedvező árúak.