Noname Étterem Harkány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Ősz >>  |  Tél >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

9. helyezett a 19 harkányi étterem közül
179. helyezett Dél Dunántúlon - 399 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Nagyon szép hely és nagyon jó a kiszolgálás és az ételek is az árak is nagyon jók.nekem nagyon tetszett és máskor vissza megyek oda.
a hangulat nagyon kellemes és családias.nagyszerü hely
csak ajánlani tudom mindenkinek.

a kiszolgálás is nagyon jó és szép környezetben van.szórakozási lehetőség is van amit ki is próbáltunk a csapattal.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Komfort Hotel Platán
Harkány
4 nap/3 éjszaka 9.135,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolóval, internet eléréssel
2016.02.27. - 2016.11.11.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy iszapkezeléssel, ivókúrával, kedvezmény-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.23.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés játékkal és jutalomfalattal a kedvenceknek, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.20.
Lídia Hotel Wellness
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.498,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, csúszdapark és strandbelépővel, várbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.06.15. - 2016.09.15.
Laterum Konferencia & Wellness Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.20. - 2016.12.18.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-3 éjszaka 10.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet eléréssel
2016.01.19. - 2016.12.31.
Adele Hotel
Pécs
4 nap/3 éjszaka 12.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna, gőzkabin és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.05.20. - 2016.12.20.
Blum Vendégház & Pince
Villány
2-4 éjszaka 7.488,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egy alkalom vacsorával, üdvözlőitallal, borkóstolós pincetúrával, kedvezményes fürdőbelépővel, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.15. - 2016.08.31.
Hotel König
Pécs
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan tea és teasütemény fogyasztással, üdvözlőitallal, Ökopark belépőkkel, kerékpárhasználattal, hűtőmágnessel, internet elérhetőséggel
2016.04.21. - 2016.12.31.

Szállodák Harkányban és környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Makár Sport & Wellness Harkány
A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi...
Nyári félpanziós akció (1 éjtől)
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Pécsi pihenés 3=4

Noname Étterem HarkányX