Noname Étterem Harkány

7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.
06 72 ... megmutat

Értékelés szövege:
(minimum 300 karakter)

Noname Étterem Harkány vélemények

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!
Pécs

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Komfort Hotel Platán
Harkány
8 nap/7 éjszaka 15.857,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözl?itallal, kerékpárbérléssel, parkolással, internet elérhet?séggel
2015.03.14. - 2015.11.13.
Blum Vendégház & Pince
Villány
4 nap/3 éjszaka 6.984,- Ft/f?/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözl?itallal, borkóstolóval, kedvezményes fürd?belép?vel, parkolással, internet elérhet?séggel
2015.06.15. - 2015.08.31.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 10.975,- Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, élményfürd? belép?vel, pincejáró túrával, parkolással, internet eléréssel
2015.06.15. - 2015.08.30.
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa
Villány
5 nap/4 éjszaka 15.775,- Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, borvacsorával, pincészetlátogatással, borkostolóval, parkolással, internet elérhet?séggel
2015.01.01. - 2015.12.31.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
5 nap/4 éjszaka 11.063,-Ft/f?/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, bon-bon kóstolással, kerékpárbérléssel, kisvonatos városnézéssel, parkolással, internet eléréssel
2015.02.01. - 2015.12.23.

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harkány
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Makár Sport & Wellness Harkány
A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi...
Pihenés Harkányban (min. 7 éj)
Ambient illat és wellness élmény a Mecsek völgyében (min. 2 éj)
Pécsi pihenés 3=4

Noname Étterem HarkányX