Noname Étterem Harkány

7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.
06 72 ... megmutat

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

6. helyezett a 13 harkányi étterem közül
99. helyezett Dél Dunántúlon - 232 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.
Pécs

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.
Ha kíváncsi vagy a régebbi értékelésekre is, kattints ide.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel
Harkány
6 nap/5 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, buszos kirándulással, parkolóval
2015.01.01. - 2015.12.28.
Hotel Kikelet
Pécs
3-4 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, túratérképpel, túrázóknak uzsonnacsomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.06.15. - 2015.09.10.
Tókert Fogadó & Wellness
Nagymányok
8 nap/7 éjszaka 4.643,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és kerékpár-használattal, internet elérhetőséggel
2015.08.17. - 2016.05.30.
Hotel Xavin
Harkány
4 nap/3 éjszaka 11.734,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.03.11. - 2015.10.10.
Meridian Thermal Hotel Akupunktúra és Természetgyógyászati Centrum Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.06.03. - 2015.12.22.
Komfort Hotel Platán
Harkány
4 nap/3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolóval, internet eléréssel
2015.02.21. - 2015.11.13.

Szállodák Harkányban és környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harkány
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Szépkorúak a középpontban (min. 4 éj)
Castello ősz 2=3
Ambient illat és wellness élmény a Mecsek völgyében (min. 2 éj)

Noname Étterem HarkányX