Noname Étterem Harkány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Balaton >>
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

5. helyezett a 14 harkányi étterem közül
158. helyezett Dél Dunántúlon - 381 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Meridian Thermal Hotel Akupunktúra és Természetgyógyászati Centrum Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, gyógymasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.22.
Blum Vendégház & Pince
Villány
2-3 éjszaka 9.815,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, szobai bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.31. - 2016.05.31.
Hotel Millennium
Pécs
2-3 éjszaka 26.633,-Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg használattal, ajándék programmal, parkolással
2016.04.01. - 2016.10.31.
Hotel Harka
Harkány
6 nap/5 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2016.05.01. - 2016.06.30.
Kálvária-Rácz Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.950,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaskocsikázással, ajándék lakattal, belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.04.15. - 2016.12.23.
Komfort Hotel Platán
Harkány
8 nap/7 éjszaka 5.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.02.27. - 2016.11.11.
Hotel Szent János Mohács
Mohács
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi, finnrelax szauna és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.31.
Lídia Hotel Wellness
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használttal, masszázzsal, fürdőbelépővel, várbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2016.10.01.

Szállodák Harkányban és környékén
Hotel Makár Sport & Wellness Harkány
A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi...
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ametiszt Hotel Harkány
Pécsi pihenés 3=4
Castello tavasz hétköznap (min. 2 éj)
Csobbanás Harkányban (min. 2 éj)

Noname Étterem HarkányX