Noname Étterem Harkány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Ősz >>  |  Tél >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

9. helyezett a 19 harkányi étterem közül
175. helyezett Dél Dunántúlon - 404 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Nagyon szép hely és nagyon jó a kiszolgálás és az ételek is az árak is nagyon jók.nekem nagyon tetszett és máskor vissza megyek oda.
a hangulat nagyon kellemes és családias.nagyszerü hely
csak ajánlani tudom mindenkinek.

a kiszolgálás is nagyon jó és szép környezetben van.szórakozási lehetőség is van amit ki is próbáltunk a csapattal.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 17.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri zenés mulatsággal, fürdőbelépővel, buszos kirándulással a borvidéken, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.28. - 2017.01.04.
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, meglepetéssel, süteménykóstólóval, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.23. - 2016.12.27.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 12.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2016.12.23.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, élőzenés vacsorával, ajándék italokkal, különleges szilveszteri programokkal, internet elérhetőséggel
2016.12.29. - 2017.01.03.
Gere Art Apartman
Harkány
4-7 éjszaka 3.564,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, belépőkkel, ajándék borral, kedvezmény kártyával, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.02. - 2017.03.10.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyümölcstál bekészítéssel, masszázskedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2016.11.30.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora időtartama alatt korlátlan italfogyasztással, fürdő-, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családi programokkal, internet elérhetőséggel
2016.12.23. - 2016.12.29.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-3 éjszaka 10.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet eléréssel
2016.01.19. - 2016.12.31.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 12.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportpálya használattal, ajándékkártyával, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.31.

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Őszi relax (min. 2 éj)
Meghitt napok (min. 2 éj)

Noname Étterem HarkányX