Noname Étterem Harkány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Balaton >>
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

6. helyezett a 18 harkányi étterem közül
164. helyezett Dél Dunántúlon - 389 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Gere Apartman
Harkány
4-7 éjszaka 3.564,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, belépőkkel, tea és kávé fogyasztással, ajándék borral, kedvezmény kártyával, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.02. - 2017.03.10.
Komfort Hotel Platán
Harkány
8 nap/7 éjszaka 5.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.02.27. - 2016.11.11.
Kafka Fogadó és Étterem
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.400,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék kerékpár bérléssel, internet elérhetőséggel
2016.06.25. - 2016.07.31.
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyümölcstál bekészítéssel, szauna- és biliárd használattal, Ezer év látnivalói jegycsomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.10.14. - 2016.11.30.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés játékkal és jutalomfalattal a kedvenceknek, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.20.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2016.12.23.
Adele Hotel
Pécs
4 nap/3 éjszaka 12.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna, gőzkabin és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.05.20. - 2016.12.20.
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 7.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.29.

Szállodák Harkányban és környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Hotel Makár Sport & Wellness Harkány
A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi...
Lídia Hotel Wellness Harkány
Harkány központjában, a Gyógy- és Strandfürdőtől 200 méterre található a Lídia Wellness...
Kölyökidő Baranyában (min. 2 éj)
Pécsi pihenés 3=4
Csúszdaparki kaland (min. 3 éj)

Noname Étterem HarkányX