Noname Étterem Harkány

Hová utazol a hosszú hétvégéken? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Március 15-i csomagok >>  |  Húsvéti csomagok >>
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

6. helyezett a 14 harkányi étterem közül
127. helyezett Dél Dunántúlon - 337 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.
Ha kíváncsi vagy a régebbi értékelésekre is, kattints ide.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Thermal Hotel Harkány
Harkány
2-3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy iszapkezeléssel, ivókúrával, kedvezmény-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2016.12.23.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 30.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, választható családi programokkal, internet elérhetőséggel
2015.02.01. - 2016.12.23.
Centrum Apartmanhotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőkkel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.26. - 2016.04.26.
Lídia Hotel Wellness
Harkány
8 nap/7 éjszaka 12.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, várbelépővel, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2016.10.01.

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Csobbanás Harkányban (min. 2 éj)
Kettesben Valentinkor (min. 2 éj)
Castello tél 2=3

Noname Étterem HarkányX