Noname Étterem Harkány

7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.
06 72 ... megmutat

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

7. helyezett a 13 harkányi étterem közül
92. helyezett Dél Dunántúlon - 232 étterem közül

Bankkártyák:

Noname Étterem Harkány vélemények

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.
Ha kíváncsi vagy a régebbi értékelésekre is, kattints ide.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Gere Apartman
Harkány
4-7 éjszaka 3.564,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, belépőkkel, tea és kávé fogyasztással, ajándék borral, kedvezmény kártyával, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.11.02. - 2016.03.10.
Crocus Gere Bor Hotel Wine Spa
Villány
4 nap/3 éjszaka 19.433,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 1 alkalommal snack ebéddel, borospince látogatással és borkóstolóval, 1 alkalommal páros regeneráló borfürdővel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.01.01. - 2015.12.31.
Hotel Kikelet
Pécs
3-4 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, túratérképpel, túrázóknak uzsonnacsomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.06.15. - 2015.09.10.
Laterum Konferencia & Wellness Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Irány Pécs kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.01.01. - 2015.12.20.
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
5-7 éjszaka 8.379,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, családi grillvacsorával, csokikóstolóval, fürdőbelépővel, szauna és biliárd használattal, Irány Pécs! kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.06.01. - 2015.08.31.

Szállodák Harkány környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harkány
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Hotel Makár Sport & Wellness Harkány
A négycsillagos szálloda és szabadidőcentrum, a Hotel Makár Sport & Wellness, Pécs egyetemi...
Ambient illat és wellness élmény a Mecsek völgyében (min. 2 éj)
Castello ősz 2=3
Pécsi pihenés 3=4