Noname Étterem Harkány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Ősz >>  |  Tél >>  |  Karácsony >>  |  Szilveszter >>
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

9. helyezett a 19 harkányi étterem közül
156. helyezett Dél Dunántúlon - 413 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Párommal ettünk itt pizzát, nekem nagyon ízlett. Ő kért rá tojást, ami kicsit nyers maradt sajnos. Mindezek ellenére nagyon jó szájízzel távoztunk. A pincér (férfi) nagyon sokat dob az éttermen, olyan kedves volt, mintha egy teljesen elit helyre jöttünk volna be. Kompenzálta a részeg vendégeket. :D

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Siesta Club Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 9.283,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, Szenteste svédasztalos gálavacsorával, borkóstolóval, wellness-részleg használattal
2016.12.23. - 2016.12.28.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-3 éjszaka 10.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet eléréssel
2016.01.19. - 2017.12.31.
Hotel König
Pécs
Akár 1 éjszaka 9.450,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2016.04.11. - 2016.12.23.
Hotel Szent János Mohács
Mohács
3 nap/2 éjszaka 11.125,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, svédasztalos ünnepi ebéddel és vacsorával, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.24. - 2016.12.27.
Lídia Hotel Wellness
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.02.23. - 2017.02.28.
Gere Art Apartman
Harkány
4-7 éjszaka 3.564,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, választható szolgáltatással, belépővel, ajándék borral, kedvezmény kártyával, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.02. - 2017.03.10.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.20. - 2016.12.18.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
2-3 éjszaka 31.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vendégváró aprósüteménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával és programokkal, masszázs-kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2016.12.30. - 2017.01.01.
Hotel Xavin
Harkány
6 nap/5 éjszaka 12.840,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.03.10.

Szállodák Harkányban és környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ametiszt Hotel Harkány
Karácsonyi ajándék (min. 3 éj)
Akciós adventi hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)

Noname Étterem HarkányX