Noname Étterem Harkány

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Noname Étterem Harkány értékelése:

10. helyezett a 19 harkányi étterem közül
148. helyezett Dél Dunántúlon - 418 étterem közül

Noname Étterem Harkány vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Párommal ettünk itt pizzát, nekem nagyon ízlett. Ő kért rá tojást, ami kicsit nyers maradt sajnos. Mindezek ellenére nagyon jó szájízzel távoztunk. A pincér (férfi) nagyon sokat dob az éttermen, olyan kedves volt, mintha egy teljesen elit helyre jöttünk volna be. Kompenzálta a részeg vendégeket. :D

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Kellemes kis étterem, a város központjában. Hangulatos a berendezése, régi képekkel a falakon. Kedvesek a pincérek. Az ár pedig nagyon kedvező. Finomak az ételek, pizzák, amit akár házhoz is lehet rendelni a környéken. Mi bent foglaltunk helyet, de kint az étterem előtt is vannak asztalok, ami kellemes időben, nyári estéken, szintén nagyon hangulatos lehet.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Lídia Hotel Wellness
Harkány
5 nap/4 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz terem használattal, várbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.19.
Hotel Millennium
Pécs
2-3 éjszaka 12.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, idegenvezetéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.05.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.04. - 2017.11.17.
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2017.05.04. - 2017.12.31.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.09.30.
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg és élménypark használattal, kerékpár kölcsönzéssel, egy választható programmal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.12.23.
Hotel König
Pécs
3 nap/ 2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan tea és sütemény fogyasztással, 1 palack borral, 1 piknik csomaggal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.09.01.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, nordic walking bothasználattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.21. - 2017.12.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstál bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.17. - 2017.12.20.

Szállodák Harkányban és környékén
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Tókert Fogadó & Wellness Harkány
A Tókert Fogadó & Wellness gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a...
Ametiszt Hotel Harkány
Pihenő napok Harkányban (min. 2 éj)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)

Noname Étterem HarkányX