Noname Étterem & Pizzéria Harkány

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Noname Étterem & Pizzéria Harkány vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 10.családjával járt itt
"Kézműves hamburger" fagyasztott hamburger húsból. Ezt is fél óra alatt tudták produkálni.
Elvitelre kértük így csak utólag derült ki, hogy valószínűleg romlott is, mert konkrétan büdös volt. A kukában landolt.Soha többet még a környékre sem megyek.
Átlagos 2019. július 16.gyerekekkel járt itt
Nekünk nem jött be a hely, sem küllemére sem az ételekre vonatkozólag. Sajnos sokat kellett várni a rendelésünkre, ami ráadásul nem hozta a várt elvárásokat. A pizzát átlagosnak mondanám. Az 1200. -ft-os saláta sem méretében (kistányér) sem minőségében nem volt elfogadható. A személyzet egyébként kedves, de ez a látogatás számomra akkor is egyszeri alkalom volt.
Kiváló 2018. szeptember 30.barátokkal járt itt
Az elmúlt héten voltam barátokkal többször az étteremben. Visszatérő vendégként azt kaptuk, amire számítottunk. Villám gyors udvarias kiszolgálás,ízes ételek, hűtött italok.Az ételek bőségesek voltak, a megmaradt kaját szívesen elcsomagolták számunkra. Tiszta, kellemes hely! Csak ajánlani tudom! Visszatérünk!
Kiváló 2018. szeptember 26.a párjával járt itt
Harkányi tartózkodásunk alatt ezt az éttermet is felkerestük. Sokan egy bizonyos görög nevű helyre esküsznek (nekünk a "görög" csalódás volt), így némi kétség volt bennünk. Most már nincs! Sőt! Kellemes csalódás volt eme gasztronómiai kalandunk. A hely tiszta, kultúrált. Kiszolgalásra panaszunk nem volt.
Noname Étterem & Pizzéria Harkány - Külső kép
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. november 20.a párjával járt itt
Párommal ettünk itt pizzát, nekem nagyon ízlett. Ő kért rá tojást, ami kicsit nyers maradt sajnos. Mindezek ellenére nagyon jó szájízzel távoztunk. A pincér (férfi) nagyon sokat dob az éttermen, olyan kedves volt, mintha egy teljesen elit helyre jöttünk volna be. Kompenzálta a részeg vendégeket. :D
Gyenge 2015. augusztus 1. járt itt
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.
2015. július 26.gyerekekkel járt itt
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs
Átlagos 2014. november 22.gyerekekkel járt itt
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.
Kiváló 2014. július 25.családjával járt itt
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs!
Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.