Dráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort HarkányDráva Hotel Thermal Resort Harkány

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány bemutatkozása

A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú városban található, a gyógyfürdő közvetlen közelségében. A harmonikus környezetben elhelyezkedő szálloda wellness- és gyógyrészlegével, gondozott parkjával a nyugodt feltöltődést kínálja vendégeinek.

A Dráva Hotel Thermal Resort legnépszerűbb csomagjai

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Wellness napok extrákkal (min. 2 éj)
Wellness napok extrákkal
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Húsvéti hosszú hétvége (min. 3 éj)
Húsvéti hosszú hétvége
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Dráva Hotel Thermal Resort Harkány vélemények

Kiváló 2024. február 1.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen járunk, a Dráva Apartmanokba.
Szép, modern, tágas apartman.
A konyha és a nappali, étkező egybe van nyitva.
Letisztult, nagy terasz.
A kaják az étteremben nagyon-nagyon finomak és a wellness részleg a szaunavilágával kihagyhatatlan.
A parkról: óriási, van állatsimogató, sétány kacskaringós utak. . .
Ajánlom mindenkinek!
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány - Egyéb
Kiváló 2024. január 19.a párjával járt itt
A szálloda kutyabarát, ez volt az elsődleges szempont. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szoba tágas,kényelmes, volt rengeteg pakolási lehetőség. A wellnes részleggel nagyon elégedettek voltunk.
Az étkezések (félpanzió) kitűnő volt, rengeteg változatos,finom ételeket ettünk. Dicséret a séfnek.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk
Átlagos 2024. január 3.a párjával járt itt
Ami nem tetszett, ENNYI MOSOLYTALAN, BESAVANODOTT FELSZOLGÁLOT / picért / még soha nem láttam. Pedig már elég sok helyen voltunk. Ilyet sem tapasztaltunk még,hogy a tombola sorsolás éjfél előtt lett volna. Arra a kvetkeztetésre jutottunk,hogy minél hamarabb HÚZZUK EL.
Átlagos 2023. november 20.a párjával járt itt
Pozitívum: Tágas volt a szoba, nem fáztunk kedvedre fűthetsz, wifi van és működik, Tv szintén és csatornák is vannak. Az étkezés része tetszett mindkettőnknek, finom volt minden. A medencében kitudod masszíroztatni magad. Negatívum: A szobán belüli fürdőszobában az elöljáró illatosító ellenében is erős csatorna szag volt, tegnap jöttünk el de még mindig kíséri az orrunkat.
2023. október 19.egyedül járt itt
Thermal Szállónak hívják, de nincs thermál vize. Ez félrevezetés. Ez csupán wellnes szálló.
A gyógyfürdőről nincs információ. Az interneten pedig nem frissítik azt ami van.
A kellemetlenségeket - törölköző hiánya - a szállodai személyzet segítőkészsége oldotta
A szálloda minden dolgozója végtelenül kedves és segítőkész volt. Köszönöm nekik!
Gyenge 2023. július 1.gyerekekkel járt itt
A nappali részben régi, szét ült 2 db. fotel, és azonos állagú, ágygépes kanapé volt, melyet szétnyitottak, 5 cm-es szivaccsal fedtek le, ágyaztak be. Így 3 személynek csak 2 ülőhely /2db fotel/ állt rendelkezésre. Egyikünk kénytelen volt a szétnyitott kanapéra felfeküdni és onnan TV-t nézni. Az ágygép és a TV alatti szekrény között kb.
Átlagos 2023. június 12.a párjával járt itt
A vendég ker egy kávét és nyakba öntik sörrel és meg bocsánatot sem kér, vacsoeanal sajat magamnak kell szeletek kenyeret, rengeteg a szúnyog az épületen belül is , kicsi a welness, nincs nyomás aa Tihanyban a furodoben , át gy kényelmetlen
Átlagos 2023. április 11.a párjával járt itt
A szálláson az ellátással elégedettek voltunk, a személyzet készséges. A reggeli bőséges, a vacsora viszont elég szegényes, nincs nagyon nagy választék jóformán kétfogás kőzül lehetett választani. Mivel ünnep volt a húsvéti sonka minden formában megtalálható volt az asztalon.
Szörnyű 2023. április 11.egyedül járt itt
Sajnos csalódás volt! A négy csillag besorolás alatt van, talán a legnagyobb jó indulattal három csillag színvonalát éri el! Hideg volt a melegítőpultban a vacsora, a recepción a dolgozók előtt mentünk étkezni, ha mi vendégek nem köszöntünk, akkor ők biztosan nem köszönnek! Alap, fogadni a vendégeket egy " jó reggelttel! !
Kiváló 2022. október 14.a párjával járt itt
Udvarias, azonnal segítő, jól képzet személyzet (pl. az első éj után a számunkra nem megfelelő szoba helyett azonnal ajánlottak megfelelőt ). A konyha ízeiben választékában magasan hozta a 4 csillagos szintet. Nyugodt környezet, csendes,tiszta szobák, friss levegő, a hotel kiválóan alkalmas a pihenésre, feltöltődésre. Köszönjük !
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány a térképen
7815 HarkányBartók Béla u. 1.
2000
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 950 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak