Komfort Hotel Platán Harkány ★★★

Komfort Hotel Platán Harkány
Komfort Hotel Platán HarkányKomfort Hotel Platán Harkány
Komfort Hotel Platán HarkányKomfort Hotel Platán Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány bemutatkozása

A harkányi Komfort Hotel Platán csendes, barátságos környezetben várja pihenni és gyógyulni vágyó vendégeit.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Akciós tavaszi senior ajánlat
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Komfort Hotel Platán Harkány vélemények

Kiváló 2022. június 10.a párjával járt itt
Ha nyugodt pihenésre vágysz, akkor legjobb választás a KOMFORT HOTEL PLATÁN! Kétágyas, erkélyes szobában voltunk elhelyezve. Klíma hiányában sem volt gondunk, mivel a hatalmas platánfák nagyszerű árnyékot biztosítottak, nem tudott felmelegedni a szoba. A félpanziós ellátás remek és bőséges volt, mindenki talált kedvére való ételt.
Kiváló 2021. szeptember 28.a párjával járt itt
Internetes reklámban találtunk a szállodára. nagyon jó helyen van, közel a strandhoz. A szobánk felszerelése, egyszerű, de tökéletes volt. Egyedül a klíma hiányzott, de ugye egy 3 csillagos helyről van szó, ahol ez nem feltétel. Nagyon kedves volt a személyzet minden tagja. Svédasztalos reggeli, mindennel ami kellhet.
2020. augusztus 18.a párjával járt itt
A szobában nincs klima és csak harmadik nap tudtuk meg hogy van lehetőség ventilátort kérnni. Ősszeségében jo volt minden a személyzet kedves volt, az ételek finomak voltak. Ajánlom azoknak az embereknek akik kikapcsolodni szeretnének nyugodt csendes helyen van, közel a strandhoz.
2020. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves, jól éreztük magunkat. Van egy kis gyereksarok, ahol a kicsik el tudnak játszani. Két negatív dolog: a sötétítő függöny nem igazán sötétít, már reggel korán világos van, besüt a nap. A reggeli lehetne kicsit változatosabb, vagy bőségesebb. A kávé nem valami jó, és a reggelihez a dzsúz szerintem fel volt vizezve.
Kiváló 2020. július 1.a párjával járt itt
Szuperul meg voltunk elégedve, a személyzet kedves,segítőkész ! A tisztaság az is megfelelő volt. Ami nekünk hátrány volt,de ez sem a szálloda hibája,hogy a matrac rugója,törte a derekunkat. De,ez volt a legkevesebb. Mindent összevetve ,nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak ,egy felejthetetlen 70. születésnapját ünnepeltük!
Komfort Hotel Platán Harkány - Szobák
2019. december 27.a párjával járt itt
Én nem először voltam az Önök szállodájába mindig mindennel nagyon elégedett voltam. A személyzet mindent felül múlt, szolgálat készek kedvesek. A szálláshelyünk ragyogott a tisztaságtól. Egyszóval legközelebb is ott a helyünk!
2019. október 28.a párjával járt itt
Elég volt e-mail-ban jelentkezni és minden fizetési formát elfogadtak távozáskor. Kellemes környezetben, figyelmes, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A szobát minden nap takarították, minden igényt kielégített úgy a szállás, úgy mint az ott dolgozók kedvessége.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
2019. augustusában jártunk itt. Ami a hotelt -épületet illeti,kinézésre karban tartott,felújított,az udvarban parkolási lehetőséggel, amit nagyon jól értékelek, mert a város minden részében parkolási díjat kérnek. Ez meglepett, de nem a hotel tehet róla, hanem az önkormányzat.
2019. július 29.gyerekekkel járt itt
Harkány központi helyén, strandhoz nagyon közel, de csendes környezetben pihentünk, erkélyen szárítva a vizes fürdőruhát. Szép, tiszta, új fürdőszobában mostuk le magunkról az út porát. Ajándékként a siklósi strandon töltöttünk egy napot, élvezve a mediterrán vidék szépségeit.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
A szálloda kényelmes volt és tiszta. A reggeli finom volt, picit lehetett volna nagyobb választék. Mindenkinek ajánlom! mi nagyon jól éreztük magunkat!
Komfort Hotel Platán Harkány a térképen
7815 HarkányBartók Béla u. 15.
+36 72 580 800
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár