Lídia Hotel Wellness Harkány ★★★

Lídia Hotel Wellness Harkány
Lídia Hotel Wellness HarkányLídia Hotel Wellness Harkány
Lídia Hotel Wellness HarkányLídia Hotel Wellness Harkány

Lídia Hotel Wellness Harkány bemutatkozása

Harkány központjában, a Gyógy- és Strandfürdőtől 200 méterre található a Lídia Wellness hotel, amely három épületben elhelyezkedő kényelmes szobákkal, wellnessrészleggel és klimatizált étteremmel várja vendégeit.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Lídia Hotel Wellness Harkány vélemények

Átlagos 2018. január 9.a párjával járt itt
A személyzet elég kedves csak kevesen voltak. Ha nem tudom, hogy szilveszteri kikapcso-
lódáshoz fizettem be azt hittem volna, hogy egy sima üdülés. A szilveszteri program-
hoz nem volt a terem feldíszítve, így hangulata sem volt, még jó, hogy egy páran
vittünk trombitát és szalagot, hogy legyen szilveszteri hangulat.
2018. január 6.a párjával járt itt
Az utazás előtt elolvastuk az értékeléseket,hogy tudjuk mire számíthatunk. Nem ért csalódás. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szilveszteri vacsora,és általában az étkezés remek. Mindenki azon iparkodott hogy jól érezzük magunkat. A szálloda nagyon jó helyen van,a gyógyfürdő közel. Kellemes sétára a szállodától.
2017. november 21.egyedül járt itt
Családi vállalkozásban működtetett szálloda finom ételekkel, bőséges fogásokkal, tisztasággal, lifttel, nagyszerű egyágyas szobákkal. Kicsit bizalmatlan házigazdával, amit ellensúlyozott felesége kedvessége, segítőkészsége. Látszott, hogy teljesítőképességük határán dolgoznak a hétvégén, miközben betegséggel is küszködtek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2017. szeptember 1.a párjával járt itt
A szoba kényelmes, mindennel felszerelt. Más hotelekben nincs például főzési lehetőség, míg itt van két főzőlap, alapvető edények, hűtő, mosogató. Aki nem engedheti meg magának a félpanziót, főzhet is valamit. Mindenhol tisztaság van. Csendes hely, jól lehet pihenni. (Nem volt ugyan teltház, amikor ott voltunk) A fürdőhöz nagyon közel van.
Átlagos 2017. április 18.barátokkal járt itt
Modortalan, arrogáns tulajdonos.
Megérkezéskor belénk kötött és kioktató, lekezelő hangnemben közölte velünk hogy még véletlenül se merjünk a szobába vagy az erkélyen dohányozni.
Wellness részleg ami nem igazán nevezhető annak, van, de semmihez nem lehet nyúlni, kérésre pedig nem állítanak semmin és igazából nem is használható.
"Mindent a szemnek és semmit a kéznek! " Mert figyel a NAGY TESTVÉR :-)
Kiváló 2016. szeptember 14.a párjával járt itt
három napot töltünk a szállodába nagyon jó helyen levő szálloda közel a fürdőhöz szép rendezett szálloda belső udvarral, kényelmes ágyak, tisztaság és rend mindenütt.
Átlagos 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Összességében Harkány nagyon gyönyörű, mindenkinek ajánlom. A fürdő is nagyon jó, vissza fogunk jönni! Magát a hotelt nem nagyon ajánlanám! A három recepciós nagyon kedves, nagyon aranyos, ha nem ők ülnek ott, az első vacsora után hazajövünk. Több óra autóút után két gyerekkel gondoltuk megvacsorázunk.
2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Tetszett a Rendezett kert A Személyzet kedvessége És a tisztaság! ! ! Amit nagyon sajnálok,hogy maga a tulajdonos(ok)nem köszöntik a vendégeket! Én a családommal 3 éjszakát töltöttem a Lídia hotelben és 3 szor voltunk reggelizni,de egy alkalommal sem jött oda a tulajdonos,hogy legalább annyit mondjon: Hogy érzik magukat?
2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk Lidia Hotel vendégeként. Egy felnőtt két gyermek összeállításban. Hotel korrekt. Recepciós hölgy és úr kedves és segítőkész. Étterem átlagos. Főpincér , felszolgáló úr és hölgy furcsa , nem kedves, kötözködős. . . . Nem is értem. . . Vendég - vendéglátó viszonyt rosszul értelmezi. Alapjaiban véve elfogadható hely mindezek ellenére.
2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel nyaraltunk itt.A hotel tiszta és rendezett,a személyzet kedves,segítőkész.Közel van a fürdő is.Talán az ételeken lehetne változtatni.A reggeli 5 napig ugyanaz volt.Vacsorára pedig soha nem volt olyan leves,amiben hús lett volna.A vacsora is lehetett volna változatosabb.Ettől eltekintve jól éreztük magunkat.