Főnix Panzió Hévíz ★★★

Főnix Panzió Hévíz
Főnix Panzió HévízFőnix Panzió Hévíz
Főnix Panzió HévízFőnix Panzió Hévíz

Főnix Panzió Hévíz bemutatkozása

A Főnix Panzió 2000 tavaszán készült el a Balaton északi partjának egyik legszebb üdülővárosában, Hévízen. Az építés során igyekeztünk a gyönyörű környezet adottságaira is alapozva minden olyan lehetőséget számba venni, melyek az Önök nyugodt, kényelmes és harmonikus pihenését biztosítják.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Főnix Panzió Hévíz vélemények

2020. augusztus 22.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a panzióban. A szoba tágas, jól berendezett volt, az erkélyről csodálatos panoráma tárult elénk. A szoba tisztasága megfelelő volt, mindenre gondoltak a berendezésénél. A medence nekem tökéletes volt, jól lehetett benne úszni, nem volt tömeg a wellness részlegen.
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Kellemes környezet, csodaszép kilátás az étterem teraszáról. Barátságos, udvarias személyzet. A panzió szobája tiszta, jól berendezett. A belső medence is nagyon szép, csak a víz kicsit lehetne melegebb. A parkolás is jól megoldott. Kicsit messze van a központtól, de ezt ellensúlyozza a csendes és szép kilátással rendelkező elhelyezkedés.
2016. június 1.a párjával járt itt
Kellemesen napokat töltöttünk férjemmel a Főnix panzióban. Ár/érték arányában kellemesen csalódtunk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A tisztaság maximális, a szobák kellemesek, jól berendezettek. A szálloda gyönyörű helyen van, szép kilátással. Ami nagyon tetszett, hogy a reggelit és a vacsorát a külső teraszon fogyaszthattuk, csodás kilátásban.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
2015. augusztusában jártam ott a párommal, de bármikor szívesen visszamennék. A személyzetről röviden csak annyit, hogy mi autóbusszal érkeztünk Hévízre, és sikeresen késett a buszunk, de a szálloda vezető annyira rendes volt, hogy kijött értünk kocsival, hogy ne késsük le a vacsorát. Ez a hely csodálatos, tiszta és egyszerűen pompás.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Tavaly jártunk Hévízen ,ami csodálatos volt. A panzió csendes,tiszta barátságos ,nem zsúfolt. A szoba erkélyes és onnan a kilátás valami gyönyörű,a bakonyi hegység tiszta időben szinte előttünk hevert. A szállás szolgáltatásai a fedett medence és pezsgő fürdő medence ami esténként kellemes ellazulást biztosított.
Kiváló 2015. június 15.a párjával járt itt
E hónap elején vetődtünk erre a szépséges helyre, amelynek nagyon örültünk. A panorámás magaslati táj lenyűgöző volt az erkélyről nézve is. A szállás maximálisan minden igényt kielégítő volt. Ezt mondhatjuk el a személyzetről és az ellátásról is.
Főnix Panzió Hévíz - KörnyékFőnix Panzió Hévíz - Külső képFőnix Panzió Hévíz - Wellness
2015. május 5.a párjával járt itt
Februárban töltöttünk el egy kuponos 3 napot. A hotel felülmúlta az előzetes várakozásunkat. Segítőkész személyzet, bőséges reggeli, szuper kis wellnes részleg. Igaz nem a kedvenc ételeim voltak a félpanzióban, de mindig igyekeztek kedvünkben járni. Ár-érték arányban kiváló (kuponos verzióban biztos) Modern, felszerelt szobák, szép kilátás és nyugalom.
Kiváló 2015. január 25.a párjával járt itt
Nem is tudom, mit írjak, mert annyi élmény ért itt minket. Azt fontosnak tartanám megemlíteni hogy vendéglátóink mennyire de mennyire várakozáson felüliek! Egy kedves családias légkört tapasztaltunk, ízletes ételek, figyelmesség, poraktivitás, kényelem, nagy fokú tisztaság mellett.
Kiváló 2014. november 6.gyerekekkel járt itt
Családias hangulatú szálloda. A szobánk tágas volt és ízlésesen berendezett, a konyha jól felszerelt (bár mi nem használtuk ki). Mindenhol tisztaság honolt. A személyzet kedves, udvarias és segítőkész. A központ sincs messze, gyalog is elérhető pár perc sétával. A svédasztalos reggeli minden igényt kielégítő, széles választékkal.
Főnix Panzió Hévíz - Wellness
Kiváló 2014. október 30.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk itt a párommal októberben. A szálloda, a szoba, amelyben laktunk modern berendezésű, tiszta, barátságos, minden igényt kielégítő. A személyzet rendkívül segítőkész volt kommunikatív, kedves és majdnem mindenki mosolygós. :-)
A reggeli svédasztalos, a vacsora menüválasztós.