Új kedvencem a Carbona!

NaturMed Hotel Carbona HévízNaturMed Hotel Carbona Hévíz a térképen

Kiváló 2016. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. november 27.
Az első perctől az utolsóig élveztem a csodás Carbona Hotel minden részletre kiterjedő figyelmét, a kényelmet, a gondoskodást, a kedves kiszolgálást.
A csomagomba különböző gyógy- és szépészeti kezelések tartoztak, de lehetett még pluszban venni masszázst és egyéb kezeléseket. A programot a diszpécserek tervezték meg, hogy minél hatékonyabban ki legyen használva az idő és azért pihenni is legyen alkalmam. Speciális étrendemet is figyelembe véve tervezték meg a napi ötszöri étkezést nekem.
A kezelések közül a legjobban a jégszauna tetszett, ahol extrém hidegben, -170 fokon tartózkodunk rövid ideig. Na ez tényleg elég sokkoló, felér egy igazi bátorságpróbával. Ezen kívül az XBody az, amit még nagyon hasznosnak találtam. A gyógytornászok jól képzettek, türelmesek.
Az étterem személyzete rabul ejtett a pincérek, szakácsok és teremfőnökök közvetlen és barátságos, de nem tolakodó viselkedésével.(külön köszönet az egyik úrnak odaadó gondoskodásért) [moderálva - a szerk.]
A papagáj, Csucsu meg egyszerűen csúcs, ahogy produkálja magát egész nap.
Az ételek fenomenálisak voltak! Mindenki talál ízlésének megfelelő ételt. Nagyon tetszett, hogy lazacot is tudtam választani akár reggelire és vacsorára is a svédasztal kínálatából. A saláta pultban mindig van friss búza-, retek- vagy lencsecsíra. Reggelire mindig van zab-, köles- vagy hajdinakása, tejbegríz vagy tejberizs. Olyan húsok is megtalálhatóak, amik nem igazán számítanak hétköznapinak, mint pl. bivalysült vagy szürkemarhasült. A látványszakács és az élőzene is nagyon feldobja az egész éttermet.
A wellness és termál részleg is szuper! Végre egy szálloda, ahol 21 óráig lehet úszkálni, szaunázni.
Imádtam itt lenni. Mostantól évente 2x tervezek ide jönni! Nekem nem kell már más szálloda, ez lett a kedvenc helyem.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - KörnyékNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - VendéglátásNaturMed Hotel Carbona Hévíz - EgyébNaturMed Hotel Carbona Hévíz - Vendéglátás

NaturMed Hotel Carbona további értékelései

2024.01.03a párjával
Kevés pihenőhely a medencénél ekkora szállodának. Emiatt sok vita volt ami nem hiányzott. Kicsi szauna, mely 16 főnek kevés és levegőtlen, bár a szauna mesterek nagyon jók voltak. Szilveszterkor lent túlzsúfolt terem kis tánctér és unott zeneker 1 órakor. Ezt sajnos személyesen hallottam mikor...
2023.12.29egyedül
Elegáns, Hévíz központjában elhelyezkedő színvonalas szálloda, udvarias személyzet. A wellnes kiváló, külső medencében úszni december végén igazán kellemes élmény. A szauna, uszoda, termálrészleg szintén kitűnő. Az ételek bőséges választéka fűszerezi az ellátást. Az ünnepi műsorok, koncertek...
2023.08.26a párjával
Tökéletes hotel, tökéletes helyen. Ételek legjobbak, valamint a kinti élmény medence semmihez sem fogható! Legjobb élményünk a hotelek között!

A NaturMed Hotel Carbona legnépszerűbb csomagjai

NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Tavaszi Elixír (min. 3 éj)
Tavaszi Elixír
2024.06.14-ig
NaturMed Hotel Carbona Hévíz - Tavaszi Elixír (min. 5 éj)
Tavaszi Elixír
2024.06.14-ig