Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Majerik Hotel Hévíz vélemények

2023. július 11.a párjával járt itt
Ételek,kiszolgâlâs,kedvesség mind mind tökéketes volt! De igen volt ami nem teljeskörűen jó volt! A velnesz részleg nem üzemelt ,pedig fõként azt vettük célba hogy kedvezõ âron belül velnesz is legyen! De csalódâs volt! A takarîtó személyzet kopogâs nélkül zavartâk a vendéget! Pedig ez alap feladat lenne!
Átlagos 2023. június 22.csoporttal járt itt
Kisebb volt a szobánk,mint előző években. Fürdőszobánk mennyezete előzőleg be volt ázva,fel volt hólyagozva a festék. Takarítás kivánni valót hagyott maga után. Most voltunk ott harmadszor,de most nem voltam elégedett. Foglaláskor úgy tájékoztattak bennünket,hogy csak svédasztalos reggelit kapunk. Nekünk a reggeli és vacsora lett volna jó.
Átlagos 2022. november 1.a párjával járt itt
A szállás tiszta volt,de nagyon régi stílusú, fútés nem volt, csak kérésre kapcsolták be a klímát, amivel végül egész jól fel lehetett fűteni a szobát. A fürdőszobában nem volt fűtés. Az ételek finomak és ízletesek voltak, viszont a gyümölcslé, kávé borzalmas. A szaunát csak külön díj ellenében lehetett volna használni. A szálloda lokációja kiváló, de nagy felújításra lenne szükség.
Gyenge 2022. augusztus 23.csoporttal járt itt
A Majerik Hotel vendégellátása, az "ár-érték arány", a mai elvárásoknak, remek volt. A személyzet segítőkész, a szobák, eü. helységek tiszták, a fekvőhelyek kényelmesek, az étkeztetést is flottul megoldották. Az ételek háziasak, bőségesek. Komfort érzetünket fokozta, hogy a Majerik Hotel liftes! . . .
Átlagos 2022. május 19.egyedül járt itt
Sajnos csak reggeli van, az bőséges! Félpanziós ellátást választottam,de ha tudom,hogy a " Rózsakert" vendéglőben van az ebéd vagy vacsora, nem kérek félpanziós ellátást! Régen nagyon jó volt a Rózsakert , ma az új tulajdonossal nekem a kettő étkezésemből az első vacsora minősïthetetlen volt úgy mennyiségben, mint minőségben és másnap ebédre u a a zsíros löttyöt szolgáltàk fel, u.
Gyenge 2022. április 25.a párjával járt itt
A zuhanyzóra rá férne egy felújitás,és a bejárati ajtót lehetne biztonságosabbra cserélni! Az ágyunk kényelmetlen és osztott volt!
Reggelivel elégedettek voltunk, a vacsorát a közeli Rózsakertben szolgálták fel az első vacsoránál barbecue csirkeszárny volt steak burgonyával amit ebéd vagy vacsorára lehetett kérni, ami vacsorára elég megviselt lett. A rántott hal viszont finom volt!
Kiváló 2022. március 29.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel személyzetének a munkája csillagos 5-ös.
A recepciósok,
az éttermi felszolgálók és a takarítók munkája dicséretet érdemel. Az ételek finomak voltak. A reggelik kiemelkedőek voltak. Bőségesek és nagyon jó minőségűek. A szálloda fekvése nagyon jó, mindenhez közel. Nagyon jó ár érték arány. Szívesen ajánlom másoknak, mi is többször jártunk itt.
2022. március 16.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedvessége, segítőkészsége, gondoskodása példaértékű. Pl. Az érkezésünk napján későn tudtunk csak becsekkolni, addigra már véget ért a vacsoraido, de mivel előre jeleztem a késői érkezés körülbelüli időpontjat, felkészültek és külön megteritett asztal finom vacsorával várt minket a hosszú utazás után! Nagyon köszönjük ezt a figyelmességet!
2022. március 15.a párjával járt itt
Már többször voltunk a szállodában félpanziós ellátással. Az étkezés csúcs. Jó a kiszolgálás, az ételek változatosak, az ízek kiválóak. A személyzet segítőkész, minden kérést megold. Egyedül a szobával volt kevés gondunk, de megoldottuk. Nagyon jól éreztük magunkat, megyünk máskor is. Köszönjük a lehetőséget. Héri Géza
Kiváló 2022. január 3.a párjával járt itt
Az első pozitívum, ahogyan a szobánkba léptünk az a csodálatos illat, a frisseség és tisztaság a lelkemig hatolt. Az ágy matrac nagyon kényelmes, a szoba tágas és csendes. Kiváló aktív pihenésre. Az ételek háziasak finomak és igen kiadósak. A reggelinél friss ropogós kenyereket kínálnak. A szilveszteri gálavacsoráról ódákat tudnék zengeni.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • masszázs • pedikűr • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Hotel Négy Évszak