Hortobágyi Csárda Hortobágy

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

Gyenge 2023. június 3.a párjával járt itt
Az asztalterítő piszkos, foltos volt, az étteremben nem volt sok vendég, lett volna idő kicserélni. A vegetáriánus ételek választéka nagyon gyenge volt, minősége átlagos, az ára nagyon magas. A pincérnő unottan látta el a feladatát, a fizetésnél nem tudott, talán nem is akart visszaadni, így a szervízdíjon felül kénytelenek voltunk borravalót adni.
1947
Kiváló 2022. szeptember 21.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt és szerencsére most sem csalódtunk. A Csárda hangulata a régi, élőzenés vacsoránk volt. A pincérek figyelmesek az ételek finomak. A leves annyira tartalmas, hogy én csak 1 Hortobágyi palacsintát ettem utána. Racka csorba volt, egy igazi különlegesség. Férjem Marhahúslevest evett és Bojtáravatót és mindketten bort ittunk. Nagyszerű vacsora volt!
Gyenge 2021. augusztus 29., csoporttal járt itt
Csoporttal voltam itt szombaton. Előre megrendeltük az ebédet. Én egész adagos szürkemarha gulyáslevest és túrógombócot ettem, ami szervízdíjjal együtt 3500 Ft. volt. Ez mefelelő lenne, ha az adag is az lett volna ! Összehasonlításképpen ott volt a szomszédom szürkemarha pörköltje, amiben kb. 10- 12 db.
Kiváló 2020. november 25.barátokkal járt itt
2 év után újra a behajtási ünnepre érkeztünk a Hortobágyra. A csárdához pár percre volt a szállásunk, így napközben többször jártunk arra. Szinte egész nap sor állt kint, asztalra várva. Megcsodáltuk az udvaron a gyönyörű dekorációt, darvakkal. a rendezvény koán dlután véget ért, s azután indultunk vacsorázni.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Egyéb
Kiváló 2020. május 22.a párjával járt itt
Vírus helyzet után első kirándulásunk. . . Halászlé evés ügyben. . Az élet másként alakított,sajnos a kiszemelt étterem még nem volt nyitva. . Így arrébb - mentünk, a Hortobágyra. . Itt a Csárdát,már ismertük. . Most nem csalódtunk, igen gyorsan megebédeltünk. . igaz, még nem igazán mennek az emberek étterembe menni. .
2019. július 22.a párjával járt itt
Egy egész napot töltöttünk Párommal a Hortobágyon, programokkal tarkítva. Ebédre betértünk a Hortobágyi Csárdába. Kellemes idő volt,így kint foglaltunk helyet. A pincér hölgy, udvarias és segítőkész volt. Az étel amit rendeltünk finom ízletes volt,bár a választék lehetne nagyobb. Árban kicsit drága.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Egyéb
Átlagos 2019. július 17.a párjával járt itt
Jobbra számítottam a híre alapján. Csalódtam a választékot illetően , szerintem kevés. Ár-érték arányban megfelelő,teljesen megfizethető. A kiszolgálás átlagos , várakozási idő megfelelő,bár nem nyári szezonban jártunk ott. A környezete nagyon szép,hangulata jó. A mellékhelység tisztasága külön dicséretet érdemel. Alapvetően nem rossz hely de nem igazán varázsolt el.
Gyenge 2019. június 10.a párjával járt itt
A zene és környezet nagyon szép,
Talán az étel és kiszolgálás is jobb lesz, bár egy darabig kihagyjuk
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 19.családjával járt itt
Elégedettek voltunk az étel elkészítésével, finom volt. A kiszolgálás is a legbagyobb rendben zajlódott. A pincér hölgy nagyon kedves,segítõkész volt, és gyors is.
Nagyon ügyes volt a felszolgálás mivel egy csoport érkezett a csárdába. Aki Hortobágyra érkezik minden képpen álljon meg , és kóstolja a finomnál finomabb ételeket. Mi másodszor jártunk ott. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Egy órakor érkeztünk Hortobágyra. Gondoltuk tele hassal jobb lesz nézelődni. Ezért célirányosan a csárdába mentünk. Nekem kicsit nem volt "igazi " csárda hangulata. Hiányoztak a betyárok, és egyéb hortobágyi kellékek. (Előtte lévő nap egy városban a közelben már megtapasztaltam)
Az étel finom volt, természetesen szürke marha pörkölt galuskával.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Belső