Bagatell Étterem Kecskemét

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Bagatell Étterem Kecskemét vélemények

Kiváló 2023. március 16.barátokkal járt itt
A Bagatellt két séf, Kecskeméti Krisztián és Kovács Sándor hívták életre a kétezres évek első évtizedének végén Kecskemét szívében, s az azóta eltelt idő azt látszik igazolni, hogy két dudás is megférhet egy csárdában. A falon berámázott fotók az étterem életéből és jól sikerült, látványos fogásokról.
Bagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Belső
Kiváló 2022. január 15.a párjával járt itt
A párommal voltunk Kecskeméten és gondoltuk,kipróbálunk egy számunkra új éttermet,mert megérdemeljük. A sok mindennapi lótás-futás után a Bagatell étteremre esett a választás. Egy finom ebédet fogyasztottunk el ebbe a kellemes hangulatú étteremben. Ahogy beléptünk megcsapta a fülünket egy kellemes dallamú élőzene.
Bagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2018. szeptember 12.barátokkal járt itt
Kecskemét legjobb étterme! Kisebb társasággal jártunk itt augusztusban, mindannyian mást-mást választottunk az étlapról, és már küllemében is megsüvegeltük az elénk helyezett ételeket :-). . . . . . . . . hát még amikor megkóstoltuk. :-) Csak szuperlatívuszokban lehet nyilatkozni a helyről.
2017. június 30.a párjával járt itt
Mert itt alkotnak Kecskeméti és Faragó Mesterek (utóbbi világbajnok volt zöldség-gyümölcs szobrászatban). Most inkább őket méltatnám, mint a helyet, mert nem szeretem a számomra kényelmetlen benti székeket. Nem szeretjük a hangos és néha nagy járműforgalmat a teraszon.
Kiváló 2017. március 30.családjával járt itt
Többször jártam már ott, a feleségemmel és társasággal is. Mindegy mit választassz, minden fínom, és minden ízlésesen van tálalva is! Minden igényt kielégítő, fiatal, lelkes csapat. Minőségi, ízletes ételek, figyelmes hozzáértő kiszolgálás, osztályon felüli chef! ! A kiszolgálás a belépésedtől a távozásig tart, semmi feltűnő, egyszerűen kiváló!
Kiváló 2016. október 7.a párjával járt itt
Egy vasárnap ebédeltünk itt a feleségemmel Kecskemét főterén. Bár kínáltak menüt, mi inkább az étlapról válogattunk. A várakozás idejére kis amuse bouche-ként házi "paprikás túrókrém" (körözöttel) kedveskedtek. Mivel még meleg volt én a gazpacho-t választottam, amibe kis lágy sajt is került, mellé - vélhetően házi sütésű - pirított kenyér.
Bagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Belső
Kiváló 2015. augusztus 16., kollégákkal járt itt
Amikor kecskeméti kollégáinkat megkérdeztük, melyik éttermet ajánlanák, a Bagatell volt egyértelműen a favorit, így legelső ebédünket itt fogyasztottuk el. Arra is figyelmeztettek bennünket, hogy fél 1 körül érdemes menni, előtte tumultus van, később viszont megesik, hogy a menü már elfogy, mert igen népszerű a hely.
Bagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - BelsőBagatell Étterem Kecskemét - MosdóBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - BelsőBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - BelsőBagatell Étterem Kecskemét - Belső
2015. július 19.a párjával járt itt
Talán nem túlzó ha azt mondom, az ország egyik legjobb étterme. Nem tudom ki a séf, és nem érdekel ki a tulajdonos. A kiszolgálás viszont figyelmes és mosolygós, az ételek kiajánlása eleve étvágy gerjesztő, az üdítő valóban rostos, az ízek pedig. . . . . szóval igazán nyam nyamm! ! Aláfestés képpen pedig a gitár zene diszkrét és kultúrált.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 17.a párjával járt itt
A párommal látogattunk el egy barátom ajánlása alapján egy nyári estén. Kerthelyiségben étkeztünk. A kiszolgálás gyors, figyelmes, kedves s pontos volt. Az étlap nem hosszú, de viszont az ételek tartalmasak és ízesek. Frissek, messze az átlag éttermek feletti a tányér a minőség és az árak nagyon-nagyon barátságosak.
2015. február 13.családjával járt itt
Harmadik alkalommal jártam ebben az étteremben. Ismét hétköznap este, közepes forgalom mellett. A véleményem továbbra is nagyon vegyes. A legnagyobb gond még mindig a személyzettel van. A pincér tegnap is elbújva a V-pult másik végénél álldogált, és nagyon sok idő telet el, mire észlelte a jelenlétünket és megkaptuk az étlapot.