BorKamra Kecskemét

Nyugdíjas évek
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

BorKamra Kecskemét vélemények

Kiváló 2022. július 8.a párjával járt itt
Kellemes helyen, szép kilátással.
Választék igaz nem volt sok a sütik terén, de amit választottunk finom volt.
Kiszolgálás tanulóval volt, de nem volt semmi baj vele sem, kicsit lassú volt.
Amúgy a limonádé is klassz volt.
Kiváló 2016. október 1.barátokkal járt itt
A Borkamra borozó a Katona József színház szomszédságában található. Általában akkor ülünk be egy könnyed kis borozgatásra, amikor színházba megyünk. Mindig nagyon korrekt a kiszolgálás. Gyorsak, kedvesek. A borválaszték nagyon jó. Tudunk választani mindig a megfelelő izlésünknek.
Mindig nagyon kellemesen, megelégedve távozunk.
Csak igy tovább, sok sikert kívánok, legyen sok vendégük.
2015. augusztus 16., kollégákkal járt itt
A Borkamra a Bagatell étterem mellett található, szemben a Katona József Színházzal, pár lépésre Kecskemét főterétől (a sok templomtól). Van egy klassz kiülős teraszuk, szerencsére elég nyugalmas a környék, nincs túl nagy autósforgalom, este meg főleg nincs. Bevallom, borok terén nem vagyok valami nagy szakértő, sőt!
BorKamra Kecskemét - Külső képBorKamra Kecskemét - Külső képBorKamra Kecskemét - Külső képBorKamra Kecskemét - BelsőBorKamra Kecskemét - BelsőBorKamra Kecskemét - BelsőBorKamra Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2014. június 25.barátokkal járt itt
Kiváló egység, kommunikatív, felkészült, a fejlődés és az újdonságok iránt nyitott tulajdonossal. Jól összeválogatott borok, sokat próbált borrajongó is talál új tételeket a borlapon, a Csernyik pince Gyöngyöstarjánból rendkívül kellemes élményem volt. De az etyeki Anonymus-szal is meg voltam elégedve.
BorKamra Kecskemét - Külső képBorKamra Kecskemét - BelsőBorKamra Kecskemét - Étlap/itallap