Csalánosi Csárda Kecskemét

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Csalánosi Csárda Kecskemét vélemények

Szörnyű 2024. február 12.a párjával járt itt
A férjemmel ma voltunk elöszőr itt vacsorázni! De mondhatom hogy utoljára! A kimondottan (szinpatikus) pincér nő,ugy csinált mintha irta volna a rendelésünket,de a Ponty halászlé elmaratt,
Gyanus volt hogy csak eggy kanalat keptunk ketten,csak a férjem kapott levest és én nem! Majd szolt a férjem hogy nem kaptunk halászlevet,jőtt a (szimpi) nő!
2024. január 28.barátokkal járt itt
Nagyon magas árak vannak s nem minőségi az ettél .
Rántott csirke combot ettem s nem volt át sütve a hús .
A barátom cigány pecsenyét evett s a hús rágós volt .
Szerintem ez volt az utolsó étkezésem ott!
Szörnyű 2023. október 25.családjával járt itt
Tegnapi napon beültünk ebédelni, már a pincér fusztrált volt, kimérten fásultan viselkedett. Rendeltünk kofapecsenyét a hús ehetetlen volt, félig nyers. A pacalpörköltnek is bizarr színe volt, a mellé tálalt főtt krumplit hidegen hozták, nem frissen készült. A harcsapaprikás sem volt éppen friss. Elcsomagolták jó áron de itthon a kukába landolt.
Gyenge 2023. július 3.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt, és mindig jó élményekkel távoztunk, de legutóbb nagy csalódás volt a hely. Majd egy órát kellett várni, mire a rendelést kihozták. Az étel kritikán aluli. Az 1mm vékony csirkemell cipőtalp keménységű volt, a franciapanír chips állagú. Ilyen árfekvésű helyen csak kifogástalan minőségű ételt szabadna felszolgálni.
Átlagos 2023. április 13.családjával járt itt
Szeretnék hitelesen értékelést írni. Április 6. feleségem idősebb gyerekem és én betértünk egy ebédre. A pincér a bejáratnál készségesen jó benyomással fogadott bennünket. Közölte hogy csak 2 db asztal ami szabad. Egyik a bejárattal szemben a másik a folyosó vége felé ezt választottuk. Hozta az étlapokat,majd meg kérdezte mit szeretnénk inni.
Szörnyű 2023. február 27.a párjával járt itt
Megálltunk enni útközben, a hangulat csárdás, az adagok nagyok. A dolgozók kicsit fásultak, de valószínűleg nem a műszak elején voltunk ott, nekünk ezek annyira nem voltak fontosak. Nem volt csúcsidő, jó néhány üres asztal volt, tehát nem úszott sem a konyha, sem a placc.
2023. január 24.családjával járt itt
A Csalánosi csárda bejáratánál fából faragott kapu, japánkert ihlette kis vízesés, tavakkal és aranyhalakkal, cserépben esztétikus virágkompozíciók. A beltér rusztikus, hangulatos. Ottjártunk idején élőzene volt, egy szintetizátoros zenész magyar nyelvű örökzöldekkel szórakoztatta a nagyérdeműt.
Csalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - Egyéb
2022. július 18.gyerekekkel járt itt
Balatonra vezető úton álltunk meg ebédelni, két kisgyermek és két felnőttel. Szerencsére lett helyünk foglalás nélkül, nagy forgalom volt aznap. Sok pincér sürgött forgot, mégis várnunk kellett mire a kért italok az asztalhoz értek. A levesek finomak voltak, kifejezetten ízletesek.
Gyenge 2022. április 18.a párjával járt itt
Húsvét vasárnap délután tértünk be. A kedvenc serpenyős ételnek köze nem volt az eddigiekhez. Az étel langyos volt! A hölgy aki felvette a rendelést mosoly nélküli,túl "diplomatikus,hivatalos"volt,nulla kedvesség,mindenki ismerős felszolgáló volt. Ő nem. . Csalódtam! A férjem kedvenc étele sem úgy sikerült. Szerintem ennyi volt! . Min. 10-szer voltunk már ott. Eddig minden tetszett.
Kiváló 2021. november 1.egyedül járt itt
Egy gyors hétköznapi ebédre egyedül tértem be. Minden nagyon finom volt, frissen sült. Szép környezetben, gyors és kedves kiszolgálással.