El Bandi Gyorsétterem Kecskemét

El Bandi Gyorsétterem KecskemétEl Bandi Gyorsétterem Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

El Bandi Gyorsétterem Kecskemét vélemények

Szörnyű 2022. november 13.barátokkal járt itt
A jelenlegi kiszolgálók lassúak, hanyagok és nem érdekli őket a precizitás!!! Nem volt senki, mégis 1 órát vártunk az ételre, a telefont pesig fel se vették, amikor még távolabb jártunk!!!! Kitti volt a királynő! Azt a színvonalat szeretném vissza!!!!
El Bandi Gyorsétterem Kecskemét - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 26.a párjával járt itt
Mint mindig most is nagyon éhesek voltunk ,betértünk a város szívében található az ElBandi gyors étterembe. Nagyon jó idő, és igy kint a teraszon majszoltuk be az óriási adagú hamburgereinket. Egy kicsit sokat kellet rá várni,de azért volt mert nem fagyasztott,hanem friss húsból készült,nagyon finom volt a hús,kevés helyen van ilyen igényesen és finoman elkészitve.
Átlagos 2016. április 11.barátokkal járt itt
Már többször is vendégeskedtem náluk. Leginkább a tortillát érdemes náluk rendelni. Finomak és nagyok. Eddig egyszer ettem hamburgert, de nem igazán ízlett. Sajnos a hely elég kicsit, nyáron kilehet ülni. van álló pult is, de télen van mikor az is tele van. A megközelíthetősége jó, de fizetős parkoló zónában található. A kiszolgálás megfelelő.
összességében ajánlom.
Átlagos 2015. augusztus 20., kollégákkal járt itt
A Dobó körúton a MaxXx Burger mellett üzemel az El Bandi gyorsétterem (másik egységük a Piacnál, de az még kisebb, igazából amolyan bódés büfé). Ha nem is éjjel-nappal vannak nyitva, de jó sokáig, reggel 8-tól hétköznapokon éjjel 1-ig, hétvégén pedig hajnali 4-ig, felkészülve az éjszakai bulizókra.
El Bandi Gyorsétterem Kecskemét - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. május 10.a párjával járt itt
A hétvégén egy kiadós túrázás után akartunk elvitelre venni valamilyen laktató ebédet, így beugrottunk az El Bandiba. Talán a legjobb ár/érték arányú Jenki Steak Tortillát választottam, (tejföl, fűszeres ketchup, sajt, husi, káposzta, ubi), mindez csak 600Ft volt! Hatalmas adagot adnak, a végét már alig tudtam megenni.
El Bandi Gyorsétterem Kecskemét - Étel/ital
2014. november 9.barátokkal járt itt
Éjszakánként egy jó buli után nálunk nem is kérdés, hogy hova megyünk enni. A kiszolgálás néha kicsit lassú, van hogy 15-20 perc mire eljutok egy hamburgerig, de az étel minősége kérpótol mindent. Tökéletes elvitelre helyben fogyasztva is minden egyes ételük amit csak végigkóstoltam itt.