Olivola Kecskemét

Olivola KecskemétOlivola Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Olivola Kecskemét vélemények

Szörnyű 2022. május 21.családjával járt itt
Nem adták oda a kifizetett drága bort és amikor ragaszkodtunk hozza az egyik pincér majdnem nekem ugrott a műszak vezető nő pedig megalázóan viselkedett ! A bort nem adták oda , kiakadva távoztunk ! Borzalmas élmény volt .
Kiváló 2017. május 16.a párjával járt itt
Ezt az éttermet csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti az olasz konyhát, a pizzát, a tengeri kütyüket. Mind az előétel, mind a főétel elképesztően finom volt. Minőségi alapanyagok, szép tálalás. A kiszolgálás tökéletes. Még a séf is kijött hozzánk megkérdezni, hogy minden rendben van-e, elégedettek vagyunk-e? Ha erre járunk, ide mindig betérünk.
Kiváló 2015. augusztus 16., kollégákkal járt itt
Azt nem tudom, hogy melyik Kecskemét legjobb étterme, mivel nem itt élek, s csak pár napot volt szerencsém a városban eltölteni, de az én képzeletbeli dobogóm legfelső fokára egyértelműen az Olivola került. Ez a vérbeli olasz étterem Kecskemét "gasztro-utcáján" található. A teraszon ízléses kaspókban sok zöld növény és fehér abrosszal megterített asztalok hívogatnak.
Olivola Kecskemét - Étel/italOlivola Kecskemét - Étel/italOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - Külső képOlivola Kecskemét - EgyébOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - BelsőOlivola Kecskemét - EgyébOlivola Kecskemét - Külső képOlivola Kecskemét - Belső
Gyenge 2014. július 3.a párjával járt itt
A párommal szerettünk volna egy kellemes estét eltölteni és igazi olaszos ételeket enni, ezért választottuk ezt az éttermet. Az étterem designja, atmoszférája kellemes volt, az előétel (tapasz)láttán felcsillant a szemünk. Azonban ami ezután következett, nem igazán volt ínyünkre való.
Kiváló 2014. május 28.barátokkal járt itt
A nyitás óta négyszer voltunk már az étteremben, gyors ebédre, beszélgetős vacsorára mentünk. Mondhatom, hogy mindkét típusú étkezésnek teljes mértékben megfelelt. Azt nem lehet rá mondani, hogy olcsó lenne, sőt, de a magas árakat kompenzálja a kedves és profi kiszolgálás, az ételek minősége az étterem hangulata.
Kiváló 2013. december 3.gyerekekkel járt itt
Augusztus óta 4-szer, tehát havonta eljöttünk, noha nem olcsó. Persze nem is látszik annak. Az enteriőr olaszosan kozmopolita. A kiszolgálás gyors, profi és kedves. Az étlapot lassan de biztosan végig fogjuk enni, mivel eddig -egy kis megingás kivételével (bivalymozzarellás caprese legutóbb sem állagában sem ízében nem ütötte meg az eddig tapasztalt szinvonalat)- úgy a pizzák, mint a főételek és a desszertek területén is ritkán tapasztalható minőséget kaptunk. Kecskeméti ínyenceknek kötelező, másoknak melegen ajánlott.