Sasfészek Étterem Kecskemét

Sasfészek Étterem KecskemétSasfészek Étterem Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Sasfészek Étterem Kecskemét vélemények

Kiváló 2021. július 1.a párjával járt itt
Kedves vendégfogadás, udvarias, gyors a kiszolgálás. Az ételek, amiket két ebéd alatt fogyasztottunk mind csodálatosak voltak ízvilágukban. A nagy hőségben kancsó limonádét ajánlottak, ami gazdag volt ízekben. Nagyon jól esett. A halat, a rákot fokhagymával nagyon finoman, meglepő harmóniában ötvözték.
Kiváló 2020. január 1.gyerekekkel járt itt
Szegediek vagyunk, ezt a kecskeméti éttermet ezelőtt még nem fedeztük fel.
Hangulatos a hely, amikor beléptünk, udvariasan üdvözöltek bennünket, az előzőleg lefoglalt asztalhoz kísértek.
A nagy vendéglétszám ellenére a konyha gyors.
Kellemes és korrekt a kiszolgálás, az ételek jó minőségűek, bő a választék, az adagok megfelelőek.
Biztosan visszatérünk, szeretettel ajánljuk másoknak is!
Kiváló 2019. április 30.családjával járt itt
Családi születésnapot ünnepeltünk, a étterem jó híre, hangulata, és értékelései alapján választottunk. Az étterem majdnem teltházzal ment, mégsem kellett sokat várni az ételekre. Kínálat megfelelő, az ételek ízletesek, bőségesek voltak. A pincérek udvariasak, visszajelzést kértek, hogy minden rendben van-e, hozhat-e még egy italt.
Biztos visszatérünk majd és mindenkinek ajánlom az éttermet. Köszönjük
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Családi összevont születésnapot tartottunk az étteremben. Nagyon örülök a választásnak, mert minden tökéletes volt. A pincérek rendkívül udvariasak, segítőkészek és gyorsak voltak. A felszolgált ételek bőőségesek és nagyon finomak voltak. klimatizált helyiségben voltunk, ami a 36 fokos melegben nem elhanyagolható, ezért külön pontot érdemelnek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2018. április 30.családjával járt itt
Minden nagyom kiváló volt! Az étel nagyon finom, a hangulat jó, és a kiszolgálás is gyors! Azétel jól ízesített!
2016. október 5.családjával járt itt
Kecskeméten, pontosabban az Alföldön nagy hagyománya van az étkezés utáni elcsomagolásnak. A legtöbb étterem óriás adagokkal operál, amit képtelenség elfogyasztani, éppen ezért hazaviszi az ember. Ám mivel csak 5-6 órán belül fogyasztja el, addigra a friss étel veszít a minőségéből, így csupán gyorskaja jellege marad.
Kiváló 2016. május 31.családjával járt itt
Mi az interneten néztük ki ezt az éttermet,mivel az M5-ről letérve közel van,de abszolút nem bántuk meg. A pincérek rendesek voltak és közvetlenek. Mivel nem csúcsidőben voltunk így akkor már annyira nem voltak sokan. Az étterem kinézete nagyon szép,nagyon igényesen meg van csinálva. Én első fogásnak 'Újházi tyúkhúsleves"-t rendeltem,ami nekem nagyon finom volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. március 7.a párjával járt itt
Párommal döntöttünk úgy, hogy Valentin nap alkalmából a Sasfészekben ebédelünk. Asztalt foglaltam telefonon, a hölgy nagyon kedves és segítőkész volt. (Már ez pozitív)
Az étterem nagy, tiszta, rendezett. Az ételekkel minden rendben volt. Talán a kiszolgálás miatt egy picit csalódtunk, mivel egy órát kellett várnunk az ételekre, de ez fogható a nagy vendégkörre is, mivel telt ház volt.
Sasfészek Étterem Kecskemét - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 29.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlóról mentünk hazafele, és ép délidőben értünk Kecskemétre. Megnéztem az ittjártam. hu oldalát, melyik éttermet ajánlják a többiek. Másik csárdában már többször is ebédeltünk, de sajnos az utóbbi időben kedvezőtlen tapasztalataink voltak, ezért kerestünk új helyet.
2015. szeptember 23.a párjával járt itt
Ebéd idő körül mindig sok autó állt a parkolóban amikor arra jártunk gondoltam, hogy nem véletlen. Mi délután 16:00 körül mentünk be, így kb. 5 asztalnál ültek. A kerthelyiség hangulatos, kellemes. A pincér azonal jött, csak frissensültet rendeltünk. A kiszolgálás gyors, udvarias. Az étel megfelelő hőmérsékletű, mennyiségű és minőségű volt. Az étlapon semmi extra étel, de szerintem mindenki talál fogára valót.