3,7
a 23 kiskőrösi étterem közül
pizzéria
Midi Pizzéria & Étterem Kiskőrös

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Midi Pizzéria & Étterem Kiskőrös vélemények

Kiváló 2015. július 5.barátokkal járt itt
Sokszor járunk ebbe az étterembe, igaz csak pizzázni. Viszont sok vonzó ételt, sorolnak még az étlapon . Egyszer majd azokat is megkóstolom, és remélem, hogy hasonló élményeim lesznek. A pizzákkal kapcsolatban még nem csalódtam, sőt elég nagy a választék is .
Kiváló 2015. június 29.barátokkal járt itt
Véleményem szerint, hangulatos! Mi az esti órákban szoktunk menni, heti rendszerességgel, immáron több mint 4 hónapja! A fények illetve az egész helynek a kisugárzása engem megfogott. Ezen felül a személyzet kedves és segítőkész! Tisztaságra nincs okunk panaszra! Beleértve itt az étkező részt illetve az illemhelyeket is!
Kiváló 2015. június 26. járt itt
Rendszeres vendég vagyok,a barátaimmal sokszor eszünk itt. Szeretem ezt a családias környezetet, a jó kiszolgálást. A finom és nagy választékú pizzák mellett ettem már a fittness menükből is, nekem nagyon ízlettek és emellett nagyon változatos a kínálat, minden nap más egészséges ételek közül lehet választani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Gyenge 2015. április 1.családjával járt itt
Egy orvosi vizsgálat végén jó hírt kaptunk és az épp nálunk lévő Anyukám ezt úgy akarta megünnepelni,hogy együnk egy jót. Gyermekem (naná! ) pizzát választott és mivel anyukám mozgásában eléggé korlátozott,nem a főtéri kedvenc helyünkre,hanem egy könnyen megközelíthető helyre mentünk,ahol egyszer már voltunk,szintén anyukámmal.
Midi Pizzéria & Étterem Kiskőrös - Étel/italMidi Pizzéria & Étterem Kiskőrös - Étel/ital