Thermál Étterem Kiskőrös

étterem, vendéglő
Thermál Étterem Kiskőrös
Thermál Étterem KiskőrösThermál Étterem Kiskőrös

Thermál Étterem Kiskőrös bemutatkozása

Az étterem vezetője és személyzete egyaránt közel 30 éves gyakorlattal rendelkezik.
A 140 férőhelyes étteremhez 80 férőhelyes gyönyörű panorámás terasz és látványkonyha tartozik.
Vállaljuk lakodalmi, baráti, vállalati rendezvények színvonalas lebonyolítását.
Az éttermet 120 férőhelyes hotel, gyógyfürdő és strand veszi körül.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással
Waterfront Lodge Dunapataj

Thermál Étterem Kiskőrös vélemények

Kiváló 2023. augusztus 23. járt itt
Finom ételek, hangulatos hely, a fürdőből is megközelíthető, ha a fürdőben járunk mindig itt étkezünk. Ár érték arány megfelelő, az adagok maximálisak, figyelmes, udvarias, gyors kiszolgálás, csak ajánlani tudom. Rendezvények lebonyolítását is vállalják, hétvégén élőzenés esteket rendeznek.
Kiváló 2023. március 27.a párjával járt itt
Csodálatos hely csak ajánlani tudom mindenkinek kisgyermekes családoknak is ,központban van,minden látnivaló a közelbe található bőséges adagok vannak melyek első osztályú
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26., csoporttal járt itt
Tavaly egy lakodalom alkalmával voltunk itt. Nagyon figyelmes és profi a személyzet. Külön figyelmet szenteltek az ételérzékenységgel küzdőknek, nagyon profik, gyorsak, precízek
Kiváló 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Kiskőrösön nyaraltunk az Imperiálban. Reggelink volt, a vacsorát magunk oldottuk meg. Több éttermet is ajánlottak, de lusták voltuk kimozdulni, a Thermál pedig ott van a szálloda mellett. Nem bántuk meg,kitűnő ételek voltak. A párom csülköt evett, a kedvence én többfélét is válogattam. Hatalmas adagok voltak, néha alig bírtuk megenni.
Kiváló 2017. július 3.a párjával járt itt
A szállóból jöttünk át ide vacsorázni. Sajnos rossz idő volt, csak mi ültünk kint az udvaron. és jött a meglepetés. Finom, meleg leves után a második mennyisége is megfelelőnek látszott. Nagyon ízletes volt és a végén már csak szuszogni tudtunk és még a desszert is jött. Innentől kezdve ide jöttünk étkezni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. december 31.barátokkal járt itt
Első látásra kényelmes, kellemes étterem,semmi különleges, jellegtelen> Amikor az étlapot a kezünkbe vesszük, akkor kiderül, hogy az árak olyanok, mint egy nagyon jó étteremben>Az ajánlott ételek nagyon átlagosak, szinte olyanok mint egy egyszerű büfében.
Kiváló 2014. július 23.barátokkal járt itt
Több alkalommal is jártunk nagy baráti körrel a Thermál Étteremben,
de soha nem csalódtunk. Legutóbb a Márton napi bálon voltunk, az ételek kifogástalanok voltak,a hangulat felelős az étterem tulajdonosa pedig profi.
Köszönünk mindent az idén is ugyan itt. és mindenkinek ajánlom az éttermet a szállodát és főleg a kiváló gyógyvizet.
Nagy család
Thermál Étterem Kiskőrös a térképen
6200 KiskőrösErdőtelki út 21.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo