Desperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza

3,8
a 18 kiskunfélegyházi étterem közül
étterem, söröző, vendéglő
Desperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza
Desperado Söröző & Étterem KiskunfélegyházaDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza

Kertész Vendégház Tiszaalpár - Legkedvezőbb akciós ajánlat
Granada Hotel Kecskemét

Desperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza vélemények

2055
Átlagos 2023. február 28.egyedül járt itt
Tulajdonképpen ajánlották, azért jöttem ide. A tündérhölgy az információs irodában mondta, hogy jöjjek csak ide, menü, meg más is van, jó lesz ez. Amikor ott ültem, akkor jöttem rá, hogy voltam már itt, de akkor más volt a neve.
Desperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - EgyébDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étel/italDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étel/italDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - MosdóDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - MosdóDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - MosdóDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - EgyébDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Külső képDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Külső kép
2017. október 9.gyerekekkel járt itt
Többször jártam már itt. Naponta 2-3 menüből lehet délben választani, ezeknek a minősége elég változó,az adagok kicsik. Fiatal személyzet. A hely tiszta. Nagy kerthelyiséggel rendelkezik,ami félig-meddig zárt. Legutóbb születésnapon voltunk itt. Tipikus húslevest és sültes tálakat szolgáltak fel, egyszerűek voltak de finomak.
Kiváló 2017. január 9.gyerekekkel járt itt
Karácsony után hazafelé Mórahalomról lerobbant az autónk és amíg vártuk a szerelőt addig találtunk rá erre a szuper helyre.
A felszolgáló hölgy átlagon felüli kedvessége és a finom ételek miatt biztos hogy visszatérünk.
Nagyon köszönjük.
Ár-érték arányban is megfelelt,a hely hangulata szuper volt,külön odafigyelést kapott a 10 éves kislányunk.
Átlagos 2014. április 28., kollégákkal járt itt
Egyáltalán nem voltunk ismerősek Kiksunfélegyházán, viszont megéheztünk, amikor megérkeztünk, de nem sok időnk volt keresgélni és hosszasan időzni az evéssel. A főutcában lévő pékségben kértünk tanácsot, az ott dolgozó kedves hölgy irányított bennünket a Desperado-ba, ami a város főterén, a Városházától pár méterre található.
Desperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Külső képDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Külső képDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Külső képDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - EgyébDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étel/italDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étlap/itallapDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étel/italDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Étel/italDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - BelsőDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Külső képDesperado Söröző & Étterem Kiskunfélegyháza - Belső