Csillag Presszó Lakitelek

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Csillag Presszó Lakitelek vélemények

Átlagos 2017. február 9.barátokkal járt itt
A Csillag presszó egyszerű, őszinte kocsma Lakitelken. Számomra fontos erénye volt, hogy adnak piccolo sört is, nem tudom, min múlik, vélhetően az üzletpolitika része, de azt vettem észre, hogy Borsodiból, amit itt is csapolnak kap az ember két decit, Soproniból nem kap. A piccolo borsodi 150 forint volt, (ha többet kérünk valamivel jobban járunk, 200 ft a 3 deci, 300 az 5 dl) és iható.
Csillag Presszó Lakitelek - BelsőCsillag Presszó Lakitelek - EgyébCsillag Presszó Lakitelek - EgyébCsillag Presszó Lakitelek - Étel/italCsillag Presszó Lakitelek - Külső képCsillag Presszó Lakitelek - Belső