Lóki Csárda Marcali

csárda, étterem, vendéglő
Lóki Csárda Marcali
Lóki Csárda MarcaliLóki Csárda Marcali
Lóki Csárda MarcaliLóki Csárda Marcali

Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
08.15-20.
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Lóki Csárda Marcali vélemények

Kiváló 2021. augusztus 29.családjával járt itt
Maximálisan elégedettek vagyunk a családommal, immáron 20 éve, mióta rendszeresen járunk étkezni. Nem részletezem, a legjobb a környéken!
Kiváló 2021. július 28.gyerekekkel járt itt
Nyaralásra indultunk a családdal. Ittjártamon néztem,hogy ebédidőben merre járhatunk. A lóki csárdát adta ki mint a legjobb. Arra gondoltam,hogy ez az útszéli vsárda jó lesz ehy snassz ebédre. Utólag szégyellem. Igazi gasztrónómiai élmény volt. Rengeteg vendég volt,mégis gyorsan megkaptuk a fenséges ételeket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 7., kollégákkal járt itt
Régebben többször, mostanában ritkábban vetődtünk erre a tájékra. De ha tehetjük és van rá idő, mindig megállunk itt. És nem csalódunk, szinte soha! Miért? Mert nagy a választék, mert jópofa az étlap, mert saját szürkemarha-feldolgozás folyik, mert nagyon jók az ízek, mert keveset kell várni (ma meglepően keveset vártunk), mert van egy hangulata a helynek, mert a vicces pincér bácsi még mindig a régi, vagy csak mert egyszerűen jóóóóóó?
Lóki Csárda Marcali - Étel/ital
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Rendkívül kellemes, nagyszülőkre emlékeztető népies hangulatú belső enteriőrrel, rendkívül finom ételekkel, figyelmes kiszolgálással bíró étterem. Nem első alkalom, hogy itt ebédeltem és nem is utolsó. Párosan, családdal is kiváló. Mindent megoldanak az ott dolgozók, vendégszerető hely, bátran ajánlom Mindenkinek.
Kiváló 2018. december 9.családjával járt itt
Ha erre járunk a csalàddal,mindig betérünk.
Kellenes hely,finom ízek,barátsàgos kiszolgálás.A cserépkályha ropogàsa melletti vacsora fantasztikus èlmény.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 28.a párjával járt itt
Maga egy egy kis tanyaszerű épület ahol van néhány háziállat, az a tipikus piros kockás abroszos hely. Kiszolgálás, jó, ételek jók, van választék de csak autóval érdemes megközelíti. Vezet oda bicigli út is , de Kéthely és Marcali közt található a hely, gyalog és kerékpárral messze van halandó hétköznapi embereknek.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2017. július 27.családjával járt itt
Ebédidő után, vacsora előtt voltunk az étteremben, túl sok vendéggel nem is találkoztunk. A kiszolgálás gyors volt, a pincér figyelmes és vicces kedvű, az ételek adagban és minőségben is jók.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 21.családjával járt itt
Már második alkalommal volt szerencsém ebben az egységben étkezni, s másodszor sem csalódtam. Még így szeptember derekán is nagy a forgalom majdnem tele a parkoló. Pörgős pincérek, kicsit feledékenyek, mintha túl jó kedvűek lennének. Az ételek kiválóak, a környék és a tájegység jellegzetes ételei megtalálhatóak itt, sok sok különlegesség.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom, különleges ételek, olcsó árak, kedves, figyelmes kiszolgálás jellemzi a helyet. Minden étel frissen készül, ez néha picit több időt vesz igénybe, de megéri várni rá! Kisgyermekkel mentünk, jó program míg várunk az ételre, az étterem mellett található állatsimogató. Az étterem külső terasza is hangulatos.
Kiváló 2015. október 25.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alkalmával tértünk be ide két alkalommal is, de nem bántuk meg! Gyors és kedves kiszolgálásban, finom ételekben és italokban volt részünk (bár mi csak a limonádét kóstoltuk meg, de az nagyon finom volt), valamint jó áron bőséges mennyiségű ételt kaptunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek!