Feketerigó Étterem Mátrafüred

a 19 mátrafüredi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, családi
Feketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred

Feketerigó Étterem Mátrafüred bemutatkozása

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
04.19-06.30.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Feketerigó Étterem Mátrafüred vélemények

Kiváló 2023. október 3.a párjával járt itt
Finom,házias jellegű ételek, gyors kiszolgálás, családias hangulat jellemzi az éttermet. Ugyanitt szállás is van.
Feketerigó Étterem Mátrafüred - EgyébFeketerigó Étterem Mátrafüred - Egyéb
Gyenge 2023. május 24.családjával járt itt
Én és családom visszajáró vendégek vagyunk és azt kell mondanunk, hogy régen amíg nem volt felújítva addig sokkal jobb étterem volt étel valamint kiszolgálás szerint is. Következzenek a panaszaim:
1. Gyümölcslevest szerettünk volna enni 3 db-ot ez eddig jó is, de viszont magozatlanul tálalták és a 3 db gyümölcsleveshez csak eggyetlen egy mag tálat kaptunk
2022. szeptember 29.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk itt , vacsoráztunk. A kiszolgálás elég gyors, a rendelt ételek finomak voltak, bőséges adagokat kaptunk. A környezet csendes és nyugalmas, a szállásunktól pár méterre helyezkedik el. Mellékhelység tiszta, a felszolgáló kedves volt. Alapjában véve egy jó vacsora nem túl drágán kellemes környezetben. Az éttermet a házigazdánk javasolta.
Szörnyű 2020. augusztus 16.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek. . . VOLTUNK. Mai napon itt ebédeltünk, a teraszon minden asztal foglalt volt. Az egyiknél éppen fizettek, szóltunk a pincérnek, oda szeretnénk ülni. Miután az asztaltól távoztak, a kis pincér hölgy összeszedte az asztalról a poharakat, szólt: mehetünk. Csodálkoztunk, nincs fertőtlenítés? ?
Kiváló 2019. július 10.barátokkal járt itt
Ebédre érkeztünk, teltház volt egy asztal kivételével.
Miénk lett a teraszon.
Körben rengeteg leánder, csodás illattal.
Én menüt választottam, mely orjaleves és sült libacomb volt párolt káposztával és burgonyával.
Nem kellett rengeteget várnunk, megérkezett a finom ebéd.
Nagyon jó málnaszörppel zártuk az ebédet.
Udvarias, gyors kiszolgálás, kellemes környezet párosult.
Köszönjük!
Kiváló 2019. május 17.a párjával járt itt
Pihenésképpen megálltunk mátrafüreden egy kis sétára,dél körül járt az idő úgy gondoltuk hogy egy gyors ebédet elfogyasztunk,ekkor fedeztük fel egy utca sarkon a feketerigó étterem hirdetését,szimpatikus volt az étlap árban és választékban is,a közelben meg is találtuk az étterem-panziót,meglepődtünk hogy még dél sem volt, és alig sikerült helyet találni,igaz nem nagy helyiség ,de annál családiasabb hangulat fogadott bennünket,pillanatok alatt megjelent egy felszolgáló hölgy,és már fel is vette a rendelést,meglepő gyorsasággal készültek el az ételek,amelyek kifogástalan ízben és kivitelben kerültek tálalásra,örültünk hogy sikerült ezt a helyet megtalálni,és ajánlani fogjuk az ismeretségi körben is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2019. március 23.a párjával járt itt
Tegye fel a kezét, akinek ez sült csirkemellnek tűnik! Ilyen rosszakat régen ettünk! A retro jellegről most nem szólnék, de: az étlap megnevezése szerinti sült csirkemellcsíkok így néztek ki, mócsing állaggal (nem is értem, kínaiban is jobb), sületlen, de bő olajban úszó krumplival.
Feketerigó Étterem Mátrafüred - Étel/italFeketerigó Étterem Mátrafüred - Étel/ital
Kiváló 2019. február 18.barátokkal járt itt
Az előre lefoglalt asztal szépen meg volt terítve, gyors, precíz kiszolgálás. Változatos, kifogástalan ételek, finom borok. Árban kifogástalan. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2018. október 18.gyerekekkel járt itt
Ellátogattunk a gyerekekkel Gyöngyösre, s ahogy az nálunk szokás, megkoronázva az eseményt, éttermet is néztünk ki. Nem a Feketerigó volt a cél, de "jó lesz ez nekünk" címszó alatt beültünk hát ide. Nagy nyüzsgés volt /nem szeretem az ilyen helyeket/, de aránylag hamar hozták a levest.
2018. április 30.családjával járt itt
Az április végi hosszú hétvégén kirándultunk Gyöngyösre, s utána úgy gondoltuk, hogy egy kicsit tovább megyünk a Mátrába. Mivel éhesek lettünk betértünk ebbe a családias jellegű étterembe, ahol akár szobát is lehet foglalni, ha hosszabb időt szeretnénk eltölteni a településen. Most csak ebédelni tértünk be.
Feketerigó Étterem Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredAvar u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri
H-V
magyar, házias