Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre

Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2024. március 13.a párjával járt itt
11-kor nyit a vendéglő, mi 12-kor értünk oda.
A felszolgáló éppen akkor kezdett befűteni a kandallóba. Nem sok sikerrel, állítólag valami légnyomás miatt nem gyulladt meg a tűz.
Tehát hidegben, dzsekiben ültünk benn.
Ha 11-kor van nyitás, legkésőbb 10-kor be kellett volna fűteni. Étel, ital, kiszolgálás jó volt, de fűtés szezonban biztos nem megyünk ide többet.
Kiváló 2023. február 12.gyerekekkel járt itt
Családias hangulat, barátságos kiszolgálás, óriási adagok, kellemes ízharmóniában!
Köszönjük a kellemes vacsorát!
Biztosan visszatérünk még!
Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - EgyébVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - EgyébVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Egyéb
1947
2022. június 17.a párjával járt itt
Péntek lévén és nem sokkal nyitás után csak egy törzsvendég iszogatott. Hangulatos hely, itt úgy érzi az ember, hogy kicsit megállt az idő. Csapolt sör Dréher volt, nekem meg tonic a vezetéshez. Csontlevest ettünk. 0,5 l az adag, amit az étlapon fel is tüntetnek. Finom volt, jól esett túra után.
Szörnyű 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
Kirándulunk Galyatetőre több helyen ki van téve a Vöröskő étterem útbaigazitó táblája. Interneten megnéztem az étlapot,jónak tűnik nézzük meg. Kb. 15 kilométer autózás után derül ki hogy az étterem zárva van. Egy,a szomszéd háznál rakodó sofőr felvilágosit hogy nyáron vannak nyitva,már elmentek szabadságra.
Kiváló 2019. április 25.gyerekekkel járt itt
Egy túra végeztével találtuk meg ezt a helyet első alkalommal. Azóta visszajárunk, sőt barátaink is elégedetten távoztak már innen.
Családias kis vendéglő, szezonban néha várni kell az asztalra emiatt.
A felszolgálók kedvesek, az ételre nem kell sokat várni.
Az adagok bőségesek, ízletesek. Ajánlom a helyi specialitásokat!
A hely tiszta, bár kissé ódivatú, de hangulatos.
Aki erre jár nézzen be!
Kiváló 2019. április 20.családjával járt itt
Nagyon családi étterem. Finom ételek normál adagok. Túrázás után kiváló választás volt. Szívesen ajánlom.
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Belépve egy régimódi, kicsit lepukkant kocsma hatását kelti. De ha jobban körülnéz az ember, egy tiszta, kellemes kis étterem bontakozik ki. A kiszolgálás nagyon kedves, családias. Az ételek minősége, mennyisége pazar. Első ottlétünkkor csak pár asztalnál ültek emberek. A kért ételt nagyon gyorsan megkaptuk.
Kiváló 2016. szeptember 14.a párjával járt itt
A Mátrában töltöttünk pár napot, és az interneten kerestem rá a közeli éttermekre. Mint kiderült, jó volt előre felkészülni, mert sem Mátraszentimrén, sem Mátraszentistvánon nem volt nyitva kedvünkre való hely. Így kétszer is itt ebédeltünk, ami viszont nagyon kellemes volt. Az ételek valódi "tót" mátrai ízek, az adagok hatalmasak, a felszolgálás figyelmes.
Kiváló 2016. augusztus 10.családjával járt itt
Az éves feltöltődésre huszonéve mindig Mátraszentlászlóra utazunk az Alföldről. Sokat túrázunk, kirándulunk, gombát szedünk ( ha van). A környéken már több étkezési lehetőséget is kipróbáltunk, de Mi maradunk a jól bevált Vöröskőnél. Finom, házias ízek, bőséges adag, szivélyes,gyors kiszolgálás.
Szörnyű 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Előjáték:
Hét év sok idő, akkor jártunk itt utoljára helyiek ajánlása alapján. Akkor a feleségem gombapörköltet evett, én pedig szarvas sültet krokettel, áfonyával, barna mártással (Bőgősréti szarvas. . . ). A gombapörkölt akkor 1800 forintba került (7 éve! ), és amikor megrendeltük meg is kérdeztük, hogy mi is kerül ebben ennyibe?