Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2024. március 9.családjával járt itt
Szoba szépen felújított, ízléses, kényelmes. Étkezés: kifogástalan reggeli, a vacsorák annál kevésbé. Teljesen egy síkú szaftos húsok, ráadásul íztelenek. A desszertek kis kivétellel csalódást okoztak, művi darabok, szárazok. Am legnagyobb csalódás: Délben levesre vágytunk, a legközelebbi tálban babgulyás volt, leültünk és rendelni szerettük volna.
2023. november 12.barátokkal járt itt
2020. november 2. hétvégéjét töltöttük itt a barátainkkal. Már jártunk itt évekkel ezelőtt, akkor magasabb volt a színvonal. Összességében most sem lehet panasz, inkább az apró "bosszúságok" azok, amelyek árnyékot vetettek a hangulatra. Most belefutottunk egy telt-házas hétvégébe. A termál részleg ennyi embernek kicsinek bizonyult.
Kiváló 2023. november 3.a párjával járt itt
Párommal voltunk 2 éjszakát itt. Tetszett a szállás, jók voltak az ételek. Tiszták voltak a szobák, kényelmesek az ágyak. A wellness részleg elégséges volt, mondjuk nem volt teltház, akkor viszont kicsi lett volna. A személyzet udvarias volt és kedves. Jó a megközelítése. Ide valószínűleg még vissza térünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Júliusban gyerekekkel jártunk itt, és nagyon tetszett az ellátás, a strand, a Wellness rész is tökéletes. Személyzet nagyon kedves, mindenhol gyorsan kiszolgáltak Bennünket, ha kérdésünk volt segítettek. Ételek nagyon finomak voltak, strandon is sok helyen lehetett választani, már azt sem tudtuk hol együnk. De ahol tettük, jókat ettünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2022. március 20.családjával járt itt
Nem vagyok túlságosan megelégedve a szállodával. A személyzet egy része flegma. Az ételek és italok középszerüek. A bútorzat leharcolt. A wellness részelg viszont nagyon jó! A gyerekekre is nagyon oda van figyelve. Játszó szobában sok játék van.
Átlagos 2021. november 20.a párjával járt itt
202111 15én érkeztünk recepción egyedül voltunk bejelentkezés gyors volt pár perc múlva kaptuk a papirokat, amely idegen névre szólt, sürgés forgás kaptunk egy másik kártyát felmentünk a szobába benyitottunk, kiderült hogy a szobába már laknak, idegen emberekre rányitottunk, rendkívül kellemetlen percek, le a recepcióra fél óra ügyintézgetés után másik szoba szerencsére ebben nem laktak.
Átlagos 2021. november 20.a párjával járt itt
a bejelentkezésnél katasztrofális bakival indultunk, az én nevemre szóló szobához tartozó kártyát kiadták másnak. . . miután felfedtem a hibát, megkaptuk ugyan azt a szobát, belépő kártyával együtt. . . ennek az lett a következménye, hogy a már tévesen beköltözött vendégekre simán rányitottunk az ugyan oda szóló szobakártyával.
2021. november 13.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral töltöttünk pár napot a hotelben, ahol nagyon figyelmes, előzékeny kiszolgálásban volt részünk. Meglepően változatos volt a félpanziós ellátás, nagyon finomakat ettünk. A szobák kellemesek bár az ágy számomra kényelmetlen volt. Összességében azért jól éreztük magunkat.
2021. október 13.a párjával járt itt
Már többször voltunk minden jó volt de 1-2 észrevételt leírok. A fürdőköntösön féltenyérnyi lyuk akasztója félig leszakadva. Szappant kérni kellett mert nem volt. Rengeteg tételből választhatunk mind finom volt de a reggelinél a süti Fornetti volt. Ezt bármilyen üzletben megvehetem. Mikor ott voltunk szülinapom volt.
Kiváló 2021. október 2.a párjával járt itt
4 évvel ezelőtt voltunk itt, azóta semmi nem változott. Most is jó helyen van, szebb lett a környék, kényelmesebben lehet - busszal- bemenni a városba körbenézni. A Matyó múzeumot lehetőség szerint meg kell nézni. Az ételek továbbra is finomak és változatosak. A wellness részleg pihenést , kikapcsolódást nyújt.
Idősebbeknek főleg csak ajánlani lehet.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Környék