Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hajnal Hotel Mezőkövesd
3. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

7. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Nagyon kellemes környezet,kiváló vendégszeretet. Imádom ezt a családias
környezetet. Mindenki megtalál minden neki valót,legyen az fürdés,szórakozás,kezelés. Csak dicséretes módon tudok nyilatkozni magam és a családom nevében. Még az épülőben lévő új wellness részleget nem sikerült tesztelni,de alig várom hogy részese lehessek. Remélem hamarosan erre is sorkerül.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
Márciusban disznótoros hétvégén voltunk, nagyon finomak voltak az ételek. Udvarias a személyzet, kényelmes volt a szoba. Jó volt a hétvégi nosztalgia zenés est. Nagyon kedveltük a két kis gyógyvizes medencét. Láttuk, hogy nagyon jól áll és nagyon szuper lesz az új fedett élményfürdő rész, egész biztos, hogy vissza fogunk térni ha elkészül.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Azt hiányolom, hogy az interneten nem találtam arra hivatkozást, hogy a fürdő rész még nincs készen. Ettől függetlenül azt tapasztaltam, mindent meg tettek azért, hogy a lehetőséghez képest jól érezzük magunkat. Tisztelettel Puskás Dénes

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Remekül éreztük magunkat a disznótoros hétvégén. A svédasztalos étkezés megfelelő volt, a kínálat bőséges, a disznótoros ételek különösen finomak voltak.A szálloda személyzete kedves, udvarias,segítőkész.Egyetlen negatívum a szobai 36cm-es régi TV 7-8 csatornával.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A recepción mindkét fiatalember nagyon udvarias, nagyon segítőkész volt. De sok hiányosságot is tapasztaltunk. Egy előbbi értékelésben valaki ezt írta: "A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt a célt elértem, amiért mentem, jól éreztem magam. A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni, ez nem a luxusról szól. Látom, a Tulajdonosok igyekeznek beletenni minden "apait és anyagit is", jövőt tekintve biztató a folyamatban lévő építkezés, hamarosan megújulnak.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Októberben töltőttünk egy disznótorral ízesített hétvégét. minden nagyon jól sikerült,ez annak is köszönhető hogy a szállás az ellátás nagyon figyelmes és jó volt. Ezúton is köszönjük. Bízom abban hogy jövőre is találkozun,tervünk szerint hosszabb idöt szretnénk eltölteni,és remélem az új medencék még kellemesebbé teszik majd.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elfogultság nélkül írhatjuk,hogy a megérkezéstől a távozásig minden és mindenki rendelkezésünkre állt.Ezért maradtunk még egy éjszakát.Köszönet a Szállásvadásznak és a szálloda személyzetének.

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel egy sajátos programcsomagját próbáltuk ki, a disznótoros hétvégét. Ahogy ilyenkor dukál fogópálinka, forraltbor és a finom ételek reggelire, ebédre és vacsorára, finom borokkal megkoronázva. A személyzet kedves közvetlen, a társaság is jó volt. A wellnessrészleg egyszerű volt, gyógyvizes medence és gyógyvizet is lehetett inni.

Bélteki  Zsigmondné TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
A disznótoros hétvégén 3 nap 2 éjszakát töltöttünk a hotelben ! Bár nagy iramban folyik az építkezés a személyzet csak dicséretet érdemel a lebonyolításban ! Finomak és ízletesek voltak a félpanziós ellátás mellett a toros ételek is ! Nagy előnye még a hotelnek a saját gyógyvize! Bár a medencék hőmérsékletére és környékére nem igazán figyeltek oda !

Mezőkövesd
7 nap/6 éjszaka 19.833,- Ft/család/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.450,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekeknek játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 25.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
Hímer Termál Panzió
2 vagy 5 éjszaka 3.895,- Ft/fő/éj ártól: szállás választható ellátással
2017.05.01. - 2017.09.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 8.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.05.31.
Eged Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, igény szerinti érkezéssel és távozással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.28.
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Pünkösd a napsütötte Tisza-tó partján (min. 3 éj)
Varázslatos Szenteste (min. 3 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

MezőkövesdX