Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hajnal Hotel Mezőkövesd
3. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

6. helyezett a 29 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A recepción mindkét fiatalember nagyon udvarias, nagyon segítőkész volt. De sok hiányosságot is tapasztaltunk. Egy előbbi értékelésben valaki ezt írta: "A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt a célt elértem, amiért mentem, jól éreztem magam. A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni, ez nem a luxusról szól. Látom, a Tulajdonosok igyekeznek beletenni minden "apait és anyagit is", jövőt tekintve biztató a folyamatban lévő építkezés, hamarosan megújulnak.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Októberben töltőttünk egy disznótorral ízesített hétvégét. minden nagyon jól sikerült,ez annak is köszönhető hogy a szállás az ellátás nagyon figyelmes és jó volt. Ezúton is köszönjük. Bízom abban hogy jövőre is találkozun,tervünk szerint hosszabb idöt szretnénk eltölteni,és remélem az új medencék még kellemesebbé teszik majd.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elfogultság nélkül írhatjuk,hogy a megérkezéstől a távozásig minden és mindenki rendelkezésünkre állt.Ezért maradtunk még egy éjszakát.Köszönet a Szállásvadásznak és a szálloda személyzetének.

Timotka TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel egy sajátos programcsomagját próbáltuk ki, a disznótoros hétvégét. Ahogy ilyenkor dukál fogópálinka, forraltbor és a finom ételek reggelire, ebédre és vacsorára, finom borokkal megkoronázva. A személyzet kedves közvetlen, a társaság is jó volt. A wellnessrészleg egyszerű volt, gyógyvizes medence és gyógyvizet is lehetett inni.

Bélteki  Zsigmondné TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
A disznótoros hétvégén 3 nap 2 éjszakát töltöttünk a hotelben ! Bár nagy iramban folyik az építkezés a személyzet csak dicséretet érdemel a lebonyolításban ! Finomak és ízletesek voltak a félpanziós ellátás mellett a toros ételek is ! Nagy előnye még a hotelnek a saját gyógyvize! Bár a medencék hőmérsékletére és környékére nem igazán figyeltek oda !

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
Már 4ik alkalommal járunk a hotelben. Nagyon elégedettek vagyunk a szállásal az ellátással a személyzettel. Közel van a Zsóri fürdő is a buszmegállo is. Saját gyógymedencéje , gyógyászati részlege van, az étkezés kiváló. Ár érték arányban kis nyugdijasoknak remek hely. Kedvezményeket is kapunk mint törzsvendégek, csak ajánlani tudom a mi korosztájólyunknak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
A szálloda alapvetően jó . A nyugalmat az ott folyó építkezés zavarja. Az automata kávéfőzőben nem működött minden , - kérdésemre a válasz , nem tudja kiadni a csokit ? ? ? ? - csak a rövid és hosszú kávé állott rendelkezésünkre . A hotel nyugágyai sem voltak a legjobbak . Ha ezeket a hiányosságokat kiküszöbölik és az árakat sem emelik , akkor visszatérő vendégek leszünk .

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely egyszerűen berendezett, tiszta, kényelmes pihenésre kiválóan alkalmas. A személyzet kedves és segítőkész. A félpanziós ellátás bőséges és nagyon finom. A medence tiszta és kiváló a gyógyvize. Kisebb felújítás - különösen a fürdőszobára - ráférne, de ezzel együtt nagyon meg voltunk elégedve a szálláshellyel.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
2015 május hónapban voltunk a párommal, hét éjszakát töltöttünk el itt. A szálloda nem luxus hotel, de az árnak megfelelő ellátást kaptunk. Gyógy-és wellness részleg is házon belül található, igaz némi fejlesztésre szorulna, de kb tíz perces gyaloglással elérhető a nagyon szépen felújított Zsóri Gyógyfürdő.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton disznóvágás teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egy kancsó egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.13. - 2017.04.09.
Mezőkövesd
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 3.646,- Ft/fő/éj ártól: szállás választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2016.10.01. - 2017.04.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.05.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.18. - 2017.03.01.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy reggelis ellátással
2017.04.28. - 2017.05.01.
Salvus Apartman
2-4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan kávé és tea fogyasztással, ajándék borral, parkolással, internet elérhetősggel
2016.12.28. - 2017.12.31.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2016.01.02. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.2550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton élőzenés gálavacsorával, wellness-részleg használattal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.20. - 2017.01.22.

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Szent István Hotel Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)
Téli wellness (min. 2 éj)

MezőkövesdX