Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hajnal Hotel Mezőkövesd
3. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Hajnal u. 2.

Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen

Hajnal Hotel Mezőkövesd értékelése:

7. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

Hajnal Hotel Mezőkövesd képei

Hajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Azt hiányolom, hogy az interneten nem találtam arra hivatkozást, hogy a fürdő rész még nincs készen. Ettől függetlenül azt tapasztaltam, mindent meg tettek azért, hogy a lehetőséghez képest jól érezzük magunkat. Tisztelettel Puskás Dénes

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Remekül éreztük magunkat a disznótoros hétvégén. A svédasztalos étkezés megfelelő volt, a kínálat bőséges, a disznótoros ételek különösen finomak voltak.A szálloda személyzete kedves, udvarias,segítőkész.Egyetlen negatívum a szobai 36cm-es régi TV 7-8 csatornával.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A recepción mindkét fiatalember nagyon udvarias, nagyon segítőkész volt. De sok hiányosságot is tapasztaltunk. Egy előbbi értékelésben valaki ezt írta: "A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt a célt elértem, amiért mentem, jól éreztem magam. A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni, ez nem a luxusról szól. Látom, a Tulajdonosok igyekeznek beletenni minden "apait és anyagit is", jövőt tekintve biztató a folyamatban lévő építkezés, hamarosan megújulnak.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Októberben töltőttünk egy disznótorral ízesített hétvégét. minden nagyon jól sikerült,ez annak is köszönhető hogy a szállás az ellátás nagyon figyelmes és jó volt. Ezúton is köszönjük. Bízom abban hogy jövőre is találkozun,tervünk szerint hosszabb idöt szretnénk eltölteni,és remélem az új medencék még kellemesebbé teszik majd.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elfogultság nélkül írhatjuk,hogy a megérkezéstől a távozásig minden és mindenki rendelkezésünkre állt.Ezért maradtunk még egy éjszakát.Köszönet a Szállásvadásznak és a szálloda személyzetének.

Timotka TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel egy sajátos programcsomagját próbáltuk ki, a disznótoros hétvégét. Ahogy ilyenkor dukál fogópálinka, forraltbor és a finom ételek reggelire, ebédre és vacsorára, finom borokkal megkoronázva. A személyzet kedves közvetlen, a társaság is jó volt. A wellnessrészleg egyszerű volt, gyógyvizes medence és gyógyvizet is lehetett inni.

Bélteki  Zsigmondné TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
A disznótoros hétvégén 3 nap 2 éjszakát töltöttünk a hotelben ! Bár nagy iramban folyik az építkezés a személyzet csak dicséretet érdemel a lebonyolításban ! Finomak és ízletesek voltak a félpanziós ellátás mellett a toros ételek is ! Nagy előnye még a hotelnek a saját gyógyvize! Bár a medencék hőmérsékletére és környékére nem igazán figyeltek oda !

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
Már 4ik alkalommal járunk a hotelben. Nagyon elégedettek vagyunk a szállásal az ellátással a személyzettel. Közel van a Zsóri fürdő is a buszmegállo is. Saját gyógymedencéje , gyógyászati részlege van, az étkezés kiváló. Ár érték arányban kis nyugdijasoknak remek hely. Kedvezményeket is kapunk mint törzsvendégek, csak ajánlani tudom a mi korosztájólyunknak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
A szálloda alapvetően jó . A nyugalmat az ott folyó építkezés zavarja. Az automata kávéfőzőben nem működött minden , - kérdésemre a válasz , nem tudja kiadni a csokit ? ? ? ? - csak a rövid és hosszú kávé állott rendelkezésünkre . A hotel nyugágyai sem voltak a legjobbak . Ha ezeket a hiányosságokat kiküszöbölik és az árakat sem emelik , akkor visszatérő vendégek leszünk .

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kezelésekkel, masszázzsal, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.08.31.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.450,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekeknek játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 3.646,- Ft/fő/éj ártól: szállás választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2016.10.01. - 2017.04.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 7.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.01.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, biliárd, rex használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.15. - 2017.05.31.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, kikapcsolódási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.05.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2018.04.02.
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, hölgyeknek meglepetéssel, egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.27. - 2017.08.31.

Szállodák Mezőkövesd környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)
Tavaszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

MezőkövesdX