Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

3,9
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Gyógyszálló (minősített)
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.10.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2014. január 10.a párjával járt itt
Eltöltöttünk pár napot a hotelban! Szobánk és a környezet is elfogadtató volt az árakhoz viszonyítva Személyzet kedves és szolgálat kész! Konyhája finom,változatos és bőséges!
A hotel előnyére szolgál még a saját gyógyvíz! Igazi kikapcsolódást jelentett számunkra az itt töltött néhány nap. Szeretnénk még visszamenni. .
Hajnal Hotel Mezőkövesd - VendéglátásHajnal Hotel Mezőkövesd - VendéglátásHajnal Hotel Mezőkövesd - Vendéglátás
2014. január 8.barátokkal járt itt
A Hotel igen családias hangulatú, nem a luxusra vágyó vendégeknek való hely. Érkezéskor körbevezettek bennünket, tájékoztatást kaptunk a szolgáltatásokról. Bemutatták az ingyenes-, és a fizetős szolgáltatásokat. Itt volt egy kis baki, mert a szolárium az ingyenes szolgáltatások között volt bemutatva, de később kiderült, hogy fizetős volt a zseton.
2014. január 5.a párjával járt itt
A személyzet barátságos volt, csak kissé szétszórt. Kicsit zavart minket hogy a tudtunk nélkül jártak a szobánkban, ezt említhették volna előre. A szoba tiszta és kényelmes, viszont a csaptelepeket már ideje volna lecserélni. Bár a TV-t nem nagyon néztük, a képernyő igen kicsi volt és kevés csatornát lehetett fogni.
Átlagos 2014. január 5.barátokkal járt itt
A csomagban lévő meglepetés a nőknek és az ajándék italkupon csak külön kérésre lett átadva. Már nem volt meglepi! A szobában lévő ágy nagyon nyekereg. A wellness rész eléggé elavult, lelakott, szocreál hangulatú. Zajos az elszívó a fürdőszobában. A személyzettel és a masszőrrel nagyon meg voltunk elégedve! A zenész személyisége mély nyomokat hagyott bennünk!
Átlagos 2014. január 5.a párjával járt itt
Szílveszterkor jártunk ott, néhány nem tetsző dolog: volt aki nem tudott a szilveszteri vacsora előtt csak hideg vízben lezuhanyozni /nem volt melegvíz/ . A vacsorához bort kóstolóban kaptunk /fél deci/ - amikor azonban szerettünk volna ebből kérni - nem volt. /természetesen fizettük volna/ Szerttünk volna száraz fehér, vagy száraz vörösbort inni -nem volt !
2014. január 3.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt nyaralni - 10 hónapos volt a kisfiunk. Pihenni, kikapcsolódni ajánlom ezt a helyet, bár inkább az idősebb korosztály volt többségben. A személyzet figyelmes, minden rendben volt, a hirdetésnek megfelelően. A masszőrök nagyon jók voltak, képzettek. Ami még a hangulatot nagyon felvitte, az a vacsora alatti élőzene. A ételek megfelelőek voltak, izletesek. Ajánlani tudom !
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt a nejemmel! Voltunk nyáron,az olimpiát a medencéből követhettük végig,mely nagyon jó volt! Szilveszterkor is voltunk már,de sajnos az idén már nov. közepén nem volt hely! Nagyon sajnálom,de jövőre újból visszatérünk! Az ellátás a személyzet nálam 4. 9 az ételek mennyisége minősége kiváló! Grat a szakácsoknak és a személyzetnek!
Átlagos 2013. december 27.a párjával járt itt
Egyszer voltunk itt, csendes, nyugodt hely. Nagyon tetszett a családias légkör, a finom ételek, melyek árai jók. a vacsora közben felcsendülő dalok, melyet zenész adott elő.
A személyzet segítőkész. A fürdője elfogadható. Az udvar rendje kifogásolható volt. Nagyon jó a masszőr, aki udvarias, s mindenről kielégítő tájékoztatást adott. Az árnak megfelelő ellátásban részesültünk.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Többször voltunk már itt. A szállás az árnak megfelelő , a személyzet
udvarias, az étterem kitúnő. A medence szellőzése nem kielégítő.
A fürdőszobában lévő elszívó tul zajos - a világítással együtt megy.
Vagy automata késleltetésre kellene áttenni vagy kétáramkörös kapcso-
lót kellene felszereni. ( külön működtetni)
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Mindig változatos és finom az ellátás kényelmes az elhelyezés udvarias a személyzet. Igazi kikapcsolódás vár a vendégekre. Sikeresnek tartom a disznótoros hétvégeket. A felújított szobákat kedveljük bár nem mindig sikerül ilyen szobát kapni és ez csak a helyszínen derül ki. A kezelések élvezetesek . A termálvíz kellemes és mindig tiszta.
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem