Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

3,9
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Gyógyszálló (minősített)
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.10.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2022. szeptember 29.a párjával járt itt
Nekünk nagyon kellemes , családias ez a hely, többször voltunk már itt. Mindenki nagyon segítőkész, udvarias, ez vonatkozik a személyzetre és a gyógykezelést végzőkre is. Nagyon jó, hogy kialakítottak fedett részt is, így a hűvösebb időben is élvezhetjük a gyógyfürdőt, mely a panzióban található Az ételek finomak, bőségesek.
Kiváló 2022. szeptember 23.a párjával járt itt
5 éjszakat töltöttünk itt,kedves személyzet,finom ételek,fantasztikus gyógyvizes medencék,rengeteg gyógykezelés helyben
Szivesen visszamennénk
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Wellness
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2022. szeptember 16.családjával járt itt
Én mint tősgyökeres vendéglátós, rengeteg helyen fordultam meg. A lényeget tekintve, minden egyben jó volt, csak kissé szegényes. De ez az ár/érték arányban megmutatkozott. Szolid hely ami nem változtat azon a tényen, hogy a gyógyvíz, viszont remek volt.
Hajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - EgyébHajnal Hotel Mezőkövesd - Egyéb
Átlagos 2022. március 19.a párjával járt itt
Bár nem voltak sokan a saját medencék közül feltöltve mindig 1 volt csak, túl meleg volt a víz így nem lehetett max 10-15 percnél tovább bírni, jó lett volna egy pár fokkal hűvösebb vízű is ahogy a zsóri fürdőben pld. A víz összetétele jó volt szerintem erősebb mint más fürdőkben a bőrnek is nagyon jót tett.
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. A Hibákat igyekszünk kijavítani és reméljük a jövőben még találkozunk.
2022. március 24., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
2022. március 11.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve , az ellátás és a kiszolgálás jó volt . A személyzet udvarias segítőkész , figyelmes . Az ételek változatosak , finomak és bőségesek. Kis kellemetlenség ,a szobában lévő asztal nem szállodai szobába való. Ezen kívül jól éreztük magunkat , a fürdő is remek , tiszta , kellemes víz . Ha lehetőségünk lesz újra megyünk.
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük a kedves szavakat. Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
2022. március 14., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
2021. október 30.a párjával járt itt
Hangulatos hotel, kellemes wellness, nagyon finom ételek. Köszönjük a szakács(ok)nak. De a meleg ételek alatt a melegítő/melegen tartó lángnak folyamatosan kellene égnie, mert csak a frissen készült ételek voltak melegek. Volt, hogy rögtön, amikor kihozták, szedtünk belőle és már akkor is csak "langyos" volt.
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. Igyekszünk a hibákat kijavítani. Várjuk Önöket legközelebb is! Jó egészséget kívánunk!
2021. november 4., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
Szörnyű 2021. október 17.a párjával járt itt
Ez valami iszonyat csalódás! Az ágy használhatatlan, fekvésre-alvásra alkalmatlan , leszakadt és legurul róla az ember! Az étteremben felszolgált ételek unalmasak, hidegek! Az uszoda rész koszos, elhanyagolt, nem takarítják! Soha többet nem megyünk. NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Átlagos 2021. szeptember 27.a párjával járt itt
A szoba megfelelő , a fürdőszoba nagyon kicsi és ráférne egy alapos felújítás. A termál medencék jók, de az ott levő zuhany nagyon koszos, az öltöző rész szörnyű, a centrifuga életveszélyes.
Az éttermi rész és az ételek nagyon jók.
Ha nem tartozna fürdőmedence gyógyvízzel a szállodához, nem lenne vendég....
2021. november 4., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
Kiváló 2020. szeptember 16.barátokkal járt itt
Nagyon kedvesen fogadtak minket. Csupa jókat hallottam erről a kis hotelről. Kedvesek és segítőkészek voltak! :)
Szivesen megyek legközelebb is :) Ételek finomak. A gyógyvíz nagyon kellemes. Szüleimmel és a párommal hamarosan megint menni fogunk.
Csendes és nyugodt hotel. Köszönöm a sok kedvességet!
2020. március 19.a párjával járt itt
A szobával nagyon meg voltunk elégedve az ellátás is jó volt az árak is elfogathatóak. Lehetett volna melegebb a víz meg sajnos volt több medence is amit nem lehet használni.
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat!
Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Köszönjük észrevételét is. A hibákat igyekszünk pótolni.
2020. március 28., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem