Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.08.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.08.01-ig
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2018. május 17.a párjával járt itt
Áprilisban töltöttünk el párommal öt napot a hotelben.
Nagyon szép az új wellnwss részleg. Az ételek finomak voltak.
A személyzet kedves és segítőkész. A gyógyvíz nagyon jó. Széles választék van különböző kezelésekből és az árak nem változtak ahoz képest amikor öt éve voltunk ott.
Ami nem tetszett,az esti svédasztalos vacsora kínálata elég szegényes volt.
2018. április 17.a párjával járt itt
2018 márciusban töltöttünk itt egy hosszú hétvégét a párommal. Egy évvel ezelőtt is voltunk, a változás látványos ( a wellness -részleg megépítés ) A medencék kellemesek, a kinti rész még kicsit "retro". A félpanzió változatos, az ételek ízletesek, személyzet készséges, udvarias. A szobák tágasak.
Kiváló 2018. március 31.a párjával járt itt
A belső medencetér nagyon szép, kellemes hőfokú a gyógyviz. a külső kis medence tetőszerkezete elavult, illuzió romboló, reméljük hamarosan lecserélik. Az ellátás kiváló volt, a mindennap kapott lugosító ivóviz nagyon jó volt.Szeretnénk máskor is visszatérni e kényelmes hotelbe.
Gyenge 2018. március 16.a párjával járt itt
Ket ejszakat toltottunk itt parommal. A furdo nagyon szepen fel van ujitva a viz kituno es tiszta igaz hogy szemelyzet nem volt elerheto a furdo kornyeken. A szoba tisztasaga es minosege atlagos volt,meg voltunk elegedve. Az etkezessel viszont nem. A reggeli boseges es valasztekos volt,de a svedasztalos vacsora nagyon gyenge volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. február 4.barátokkal járt itt
A hétvégi pihenés sok kellemetlenséget okozott. A szállodáknál manapság gyakori, hogy a csillagok száma nem igazán igazít útba, mert a tulajdonosok valamiért túlzottan sok csillagot akarnak a szállodára biggyeszteni. Ez persze visszaüt, mert ha nem megfelelő a besorolás és az ár, akkor csalódás lesz a vége. Én is így jártam.
Hajnal Hotel Mezőkövesd - BelsőHajnal Hotel Mezőkövesd - WellnessHajnal Hotel Mezőkövesd - BelsőHajnal Hotel Mezőkövesd - BelsőHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - WellnessHajnal Hotel Mezőkövesd - BelsőHajnal Hotel Mezőkövesd - BelsőHajnal Hotel Mezőkövesd - BelsőHajnal Hotel Mezőkövesd - VendéglátásHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - BelsőHajnal Hotel Mezőkövesd - Medence/kert
Kiváló 2018. január 15.a párjával járt itt
Többször voltunk itt, de szivesen visszajövünk. Nagyon jó gyógyvize van és van külső-belső gyógymedencéje, jó nagy zárt parkoló van az udvarban. Jó az ellátás, rendes a személyzet. Szerintem jó ár-érték arányú szálloda. Jó kis disznótoros hétvégéket szoktak rendezni télen.
Nem értem ezután miért irja az ittjártam. hu, hogy túl rövid volt az értékalésem.
2017. november 29.barátokkal járt itt
Mi is az amit érdemes meg említeni.A medencék vize hőmérséglet nem mindig egyezett a kiírtakkal,néha petróleum szaga volt.A szauna nem mindig működött megfelelően.Az étkezés minőség mennyiség nagyon jó volt.
Gyenge 2017. november 22.a párjával járt itt
Gyenge kezdés után némi javulás. . . Azért választottuk a Hajnal Hotelt Mezőkövesden, mivel 36-38 fokos termálvizes benti medencéket ígértek közvetlen átjárással a hotelből. Az első napon sajnos csak kb. 32 fokos volt a benti medence vize. Az udvari medence vize meleg volt, de a szeles novemberi napon igen kellemetlen a vízből kijönni.
Kiváló 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Már másodszor jártunk ebben a szállodában, jó elhelyezkedés, kitűnő ételek. A személyzet kedves, a szoba tiszta, megfelelő volt. A wellness részleg, a medence kiváló, igénybe is vettük a masszázs fotelt, a szerecsen és denevér ágyat, és egyéb szolgáltatásokat. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamennénk. Üdvözlettel
Kiváló 2017. július 14.egyedül járt itt
Nagyon kiváló hely,már több alkalommal voltam vendégük.
Kitűnő szolgáltatás,kitűnő személyzet.
Igaz az új wellness rész még nem volt átadva,de ígéretesnek tűnő létesítmény. Nagyon várom hogy ezt a létesítményt is használatba vegyem.
Maximálisan elégedett voltam.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Legközelebb szeptemberben veszem ismét igénybe ezt a szállást.
Hajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - KörnyékHajnal Hotel Mezőkövesd - Környék
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem