Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.08.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2016. október 3.a párjával járt itt
A disznótoros hétvégén 3 nap 2 éjszakát töltöttünk a hotelben ! Bár nagy iramban folyik az építkezés a személyzet csak dicséretet érdemel a lebonyolításban ! Finomak és ízletesek voltak a félpanziós ellátás mellett a toros ételek is ! Nagy előnye még a hotelnek a saját gyógyvize!
Hajnal Hotel Mezőkövesd - VendéglátásHajnal Hotel Mezőkövesd - VendéglátásHajnal Hotel Mezőkövesd - Vendéglátás
Kiváló 2016. szeptember 3.barátokkal járt itt
Már 4ik alkalommal járunk a hotelben. Nagyon elégedettek vagyunk a szállásal az ellátással a személyzettel. Közel van a Zsóri fürdő is a buszmegállo is. Saját gyógymedencéje , gyógyászati részlege van, az étkezés kiváló. Ár érték arányban kis nyugdijasoknak remek hely. Kedvezményeket is kapunk mint törzsvendégek, csak ajánlani tudom a mi korosztájólyunknak. Szeptemberbe ismét megyünk.
Tisztelettel
2016. augusztus 6.a párjával járt itt
A szálloda alapvetően jó . A nyugalmat az ott folyó építkezés zavarja. Az automata kávéfőzőben nem működött minden , - kérdésemre a válasz , nem tudja kiadni a csokit ? ? ? ? - csak a rövid és hosszú kávé állott rendelkezésünkre . A hotel nyugágyai sem voltak a legjobbak .
2016. július 11.családjával járt itt
A szálláshely egyszerűen berendezett, tiszta, kényelmes pihenésre kiválóan alkalmas. A személyzet kedves és segítőkész. A félpanziós ellátás bőséges és nagyon finom. A medence tiszta és kiváló a gyógyvize. Kisebb felújítás - különösen a fürdőszobára - ráférne, de ezzel együtt nagyon meg voltunk elégedve a szálláshellyel.
2016. május 4.a párjával járt itt
2015 május hónapban voltunk a párommal, hét éjszakát töltöttünk el itt. A szálloda nem luxus hotel, de az árnak megfelelő ellátást kaptunk. Gyógy-és wellness részleg is házon belül található, igaz némi fejlesztésre szorulna, de kb tíz perces gyaloglással elérhető a nagyon szépen felújított Zsóri Gyógyfürdő.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Gyermekkori barátnőmmel és párjával töltöttünk el egy hetet és nagyon jól éreztük magunkat! Csodálatos volt a gyertyafényes pezsgőfürdő, a zenés-táncos vacsora, a személyzet nagyon kedves volt. Jól éreztük magunkat, nagyokat sétáltunk. Az ételek finomak és gusztusosak voltak! Pihenésre, kikapcsolódásra, lazításra kiváló! Ma is szívesen emlékszünk vissza az ott eltöltött kellemes napokra!
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Egy csodálatos, mindent kielégítő, családias hely. Ahonnan az embernek még kimozdulni sincs kedve. Nem akartuk elhinni, hogy még létezik ilyen. Már többször voltunk itt, de egyszer sem volt semmi, amely csalódást okozott volna. Az ételek és a kiszolgálás is kitűnő. A személyzet és Főnökük Sanyi bácsi egy elragadó a vendégeiért mindent megtevő ember.

(Szekeresék)
Átlagos 2016. április 10.a párjával járt itt
Általában az elhelyezkedésel, a szobával, a személyzettel ,a gyógyvízzel meg voltunk
elégedve a négy nap alatt. de ez nem mondható el a félpanziós ellátásról. A svédasztalos reggeli szerintünk nagyon nem felelt meg egy három csillagos hotel
nivójának. A vacsoráról nem is beszélve,ami menűválasztásos volt.
2016. március 20.barátokkal járt itt
Kis kellemetlenséget okozott, hogy a szaunák, fürdő és kezelések nem egy helyen voltak.
Valamint nekünk nem tetszett a gőzkabin. A személyzet nagyon kézséges, bármilyen külön kérést teljesített.
Hajnal Hotel válasza
Tisztelt Bús Józsefné!

Köszönjük értékelésüket!
2016. március 22., Recepció, Hajnal Hotel
Átlagos 2016. március 8.a párjával járt itt
Többször voltunk itt, de sajnos most nem volt felhőtlen a kikapcsolódásunk. A felszolgált ételnél volt problémánk, a menü egyszerűen ehetetlen volt. Ilyen tapasztaltunk még nem volt ezen a helyen, általában mindig finom, ízletes volt. Sajnos a konditerem szinte használhatatlan. A meghirdetett "wifi"a szobában nem működött.
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem