Margaréta Kisvendéglő- Söröző és Szállás Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Margaréta Kisvendéglő- Söröző és Szállás Miskolc vélemények

Kiváló 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Társasággal ebédeltünk itt. A bőségtálak igazán bőségesek voltak, mindegyik tálon maradt még étel. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A reggeli bőséges. A padlásszoba bár kicsi, de kényelmes, minden szükséges megtalálható benne,kimondottan éjszakai szállásra alkalmas. És ami fontos ilyen hőségben : klimatizált.
Átlagos 2017. február 21.családjával járt itt
Kirándulásunk lezárásaként tértünk be erre a helyre, ami meglepően nagyon pici. Közvetlenül a pult mögött volt csak szabad hely. Mikor helyet foglaltunk, épp néhány részeg embert tessékeltek ki a pincérnők. Nem éttermi hangulat volt, inkább kocsmásabb. 2 db 2 személyes bőségtálat választottunk.
Kiváló 2016. július 23.családjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be,de visszajártunk a nyaralás mindennapján! Kedves személyzet,nagyon finom ételek,hatalmas adagok,kellemes hangulat jellemzi a helyet! A gyermekeknek szánt fél adagok,illetve a maradék elcsomagolása is nagyon tetszett! Bátran ajánlom mindenkinek! ! ! Ha újra erre járunk tuti itt fogunk ismét enni! Köszönjük szépen az élményt! ! !
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Habár a neve nem mutatja jól, de ez egy gyorsétterem. Mi az évfordulónkon most májusba fordultunk meg először itt. A kiszolgálás tökéletes volt, a pultban lévő fiatal hölgy észrevette, hogy nálunk ez egy meghitt vacsora lesz, így hozott nekünk az asztalhoz gyertyát. Így még jobban növelve a romantikus hangulatot.
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A véletlenek műve volt hogy ide keveredtünk. A főútról nem is gondolná az ember - ha a helyiek nem mondják -, hogy nem egy kocsmába toppan. A néhány asztalos kerthelyiségben, árnyat adó fák között ittuk a helyi limonádét. Az ételek bőségesek, ízletesek voltak. A személyzet barátságos, segítőkész volt.