Cafe Frei Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Cafe Frei Miskolc vélemények

2021. október 30.barátokkal járt itt
Hétköznapi délelőtti hangulat Miskolcon. . A kávézó két részből áll, egy ami önkiszolgáló rész a, másik rendeléses alapon történik. Mi az önkiszolgáló részt választottuk Egy alpesi csókolódét,, és egy párizsi tejeskávét- nagyon finom volt mind kettő. A kávé mellé most kimaradt a süteményt legközelebb pótoljuk. A mosdó is tökéletes tisztaságú. Ajánlom.
2018. augusztus 5.a párjával járt itt
Miskolcon tettünk egy kirándulást, úgy gondoltuk, hogy választunk egy különleges kávét. Hangulatos kávézó, udvarias kiszolgálás.
Sikerült egy nagyon finom kávét választani, így kedvet kaptunk
hozzá, hogy Pesten kipróbáljuk majd a Free kávézót.
Egy negatívum, ami látszik is a pontozásomon, a mellék helyiség
nagyon elhanyagolt, konkrétan a wc :(
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 26.barátokkal járt itt
Nagy kávés létemre ki kellett próbálnom a helyet, nem kellett messzire mennem a belváros közepén van. Már az is sokat elárul a helyről, hogy sokszor teltház van. Elől is van kiülős része, az szinte mindig fullos, bent is sokszor lát teltházat a betérő, hátul van a dohányzó teraszos rész. Sokszor oda ülünk ki.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 29.barátokkal járt itt
Akik szeretik a kávét ne hagyják ki, igazán minőségi kávék közül lehet választani. A választék folyamatosan bővül, nem is tudnék kedvencet említeni mind finom. Lehet választani brazil, olasz, bécsi, török még beduin kávék közül is. Nagyon finom a tejeskávé, ízletesek a limonádék és teák is. A forró csokik közül a chilis a kedvenc.
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Aki betér egy Cafe Freibe valahol az országban, az tudhatja, hogy mindenhol azt a széles választékot, rengetegféle, és egyre bővülő kávékülönlegességet találhatja mindenütt. A miskolci üzletben annyi a plusz, hogy nagy és tágas a tér, hangulatos a belsőépítészet, kint is helyet lehet foglalni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 27., üzleti partnerrel járt itt
Casablancai tejszínes latte. Menta tea alapon, rengeteg természetes adalékkal, például kókusszal, amit végig érezni is lehet. Nem ezért jöttem, de ez lett a végső választás, amit a felszolgáló hölgy megerősített. A Cafe Frei kávéban ugyanazt tudja az egész országban. Miskolcon ehhez még jellegzetes hangulat is társul.
Cafe Frei Miskolc - Külső képCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - EgyébCafe Frei Miskolc - Étel/italCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - EgyébCafe Frei Miskolc - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 24.barátokkal járt itt
Személy szerint a kedvenc kávéim itt találhatók, azok közül is a dohánykávé egyedi és utánozhatatlan (pedig már sok kávéhoz volt szerencsém). Utána következik a tokiói csokis málna, majd a rózsaborsos, a tojáslikőrök és folytathatnám még a sort. A hely hangulatos, benti kinti része is van.
Kiváló 2016. szeptember 24.barátokkal járt itt
Miskolcon a sétáló utcán található kávézók közül ide a legérdemesebb betérni. A finom kávé és a jó minőség garantált. Emellett sütemények és házi készítésű szendvicsek is várják a vendégeket. A dolgozók kedvesek, jó fejek. Minden kolléga képben van a kávékkal így minden kérdésre tudnak válaszolni. A kiszolgálás általában gyors, de előfordul, hogy sokat kell várni.
Cafe Frei Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2016. július 26.barátokkal járt itt
. . . Frei kávézó. Jónéhányban jártam már (Debrecen, Székesfehérvár, Pécs, Budapest), de szerintem még mindig ennek a kávézónak a legfantasztikusabb a hangulata. A felszolgálók kedvesek, a kiszolgálás gyors és zökkenőmentes.
2016. július 13.barátokkal járt itt
A Café Frei egy aránylag biztos márkanév. Ha jobban ismerném a kávé világát, akkor biztos meg tudnám mondani, hogy ez miért nem új hullámos csúcskávézó, mit csinálnak másként, de nem értek igazán ehhez a műfajhoz. Érzem, hogy az új hullámos kávék koncentráltabbak és izgalmasabbak, de itt megáll a tudományom.
Cafe Frei Miskolc - EgyébCafe Frei Miskolc - Étlap/itallapCafe Frei Miskolc - Étlap/itallapCafe Frei Miskolc - Külső képCafe Frei Miskolc - Étel/italCafe Frei Miskolc - Étel/italCafe Frei Miskolc - Étel/italCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - Étlap/itallap