Drót Bisztró Miskolc

Drót Bisztró Miskolc
Drót Bisztró MiskolcDrót Bisztró Miskolc
Drót Bisztró MiskolcDrót Bisztró Miskolc

Drót Bisztró Miskolc bemutatkozása

Miskolc vendéglátásának palettáján 2013-tól, új színfoltként jelenik meg a DRÓT Bisztró és Étterem. A City Hotel alatt található 50 fő befogadóképességű étteremben, illetve tavasztól – őszig, egy 60 fős terasszal kiegészítve, a magyaros és tájjellegű, valamint a nemzetközi és a vegetáriánus konyha kínálata, egyaránt megtalálható.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

Drót Bisztró Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. október 16.a párjával járt itt
A hotel vendégei voltunk egy hétvégén,és a kiadós ott fogyasztott finom reggeli utan elmentünk csavarogni, felfedezni,és fürdeni a barlangfürdőbe Tapolcára. DE már reggel lefixaltuk egymás közt hogy itt akarunk vacsizni ha vissza érünk. Így is lett. Este 7 re sikerült leülnünk ,volt pár vendég ,mi meg baromi éhesek voltunk mivel egész nap nem ettünk csak áztunk a meleg vízbe.
Átlagos 2019. június 2.barátokkal járt itt
Baráti társaságban vacsoráztunk. Szarvas sült gombákkal és kukoricapelyhes csirkemellet rendeltünk. A felszolgáló bár egyedül látta el a vendégeket, udvarias és fürge volt. Előételként BISTRO ízelítőt kértünk amig elkészülnek a vacsora ételek. Pompás ízélményt kaptunk. A vacsora ezzel szemben nem hagyott kellemes emlékeket bennünk.
Kiváló 2019. március 16.egyedül járt itt
A City Hotel melletti Drót Bisztró igényes, prémium kategóriás konyhát képvisel, helyileg a Herman Ottó Múzeum közelében található. Az épület előtt lehet parkolni, ha éppen akad szabad férőhely. Népszerű étterem mind a helyiek, mind a szálloda vendégei körében, akik a reggeli itt fogyaszthatják el.
Drót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Étel/italDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Étel/italDrót Bisztró Miskolc - EgyébDrót Bisztró Miskolc - BelsőDrót Bisztró Miskolc - BelsőDrót Bisztró Miskolc - BelsőDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - EgyébDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - BelsőDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - BelsőDrót Bisztró Miskolc - Külső kép
Kiváló 2017. július 19.egyedül járt itt
Kellemes belső kialakítás, hangulatos nyugtató zene, tisztaság, pontos és gyors kiszolgálás, ár-érték arány nem nagyobb már, mint egy másik szintén jól pozícionált étteremben. De ami a legfontosabb, a korrektség. Nagyon jól össze van rakva minden. Gratula a csapatnak, csak így tovább, biztosan visszatérek majd.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2017. július 11.a párjával járt itt
Az első benyomásom az volt, hogy biztos férfi tulajdonosa van, mert igazán férfias az enteriör (színek, formák), de egyébként hangulatos. Nem vagyunk kifejezetten nagy étkűek a párommal, így csak főételt ettünk, ami előtt egy kellemes kis sajt tálat szolgáltak fel. A kiszolgálás kellemes volt, nem túl udvarias, meg túlbuzgó.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. június 26.barátokkal járt itt
Kórházi látogatás után tértünk be egy kávéra, mert hallottam már a kávéjukról, "Drót kávé". A főút mellett van, nagy terasz fogad könnyen meg lehet találni. Nem szoktak sokan lenni, bár ebéd időben nem voltam, de délutánonként a buszból is figyelve nem tűnik tömöttnek a hely. Kedves gyors a kiszolgálás, kényelmes szép rendezett belső tér.
2017. február 22.egyedül járt itt
Egy véletlen folytán kerültem ide hiszen szemben lévő kórházba vittem egy ismerősöm korán reggel és megláttam, hogy itt lehet reggelizni!
Bőséges svédasztalos reggeli finom ízletes volt minden!
A hangulata az éttermi résznek szerintem első osztályú!
Az ár/érték arány? Az nehéz kérdés mert szerintem egy reggeliért sok 2 800 Ft! A menü ebéd ára csak a fele!
A tisztaságban sem volt semmi kivetnivaló!
Drót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - EgyébDrót Bisztró Miskolc - EgyébDrót Bisztró Miskolc - EgyébDrót Bisztró Miskolc - BelsőDrót Bisztró Miskolc - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2016. november 7., kollégákkal járt itt
Többször jártam már itt. Visszafogottan profik. Az étel finom, a tálalás ízléses, a kiszolgálás gyors. Most csak egy menüre ugrottunk be, de abban sem lehet csalódni. Három tévé volt egyszerre bekapcsolva, három különböző műsorral, de hang nélkül. Akinek tévézni kell evés közben, az itt megkapja (gazdaságpolitika, sport és/vagy saját képújság), de a többieknek sem zavaró ez a dekoráció.
Drót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Belső
Drót Bisztró válasza
Köszönjük a kedves szavakat.Szeretettel várjuk Önt máskor is. :)
2016. november 15., Drót Bisztró, PR manager
Kiváló 2016. július 13.barátokkal járt itt
A Drót bisztró Miskolc egyik izgalmas gasztronómiai egysége. Nemzetközi konyhát visznek, nagyon szépen tálalnak, az adagok is megfelelőek, értsd, a főétellel jól lehet lakni, az előétellel nem, az nem is arra való. A kiszolgálás remek. Nagyon megnyerő a beltér, bár a plazmatévé nekem nem hiányzik. A sportközvetítés különösen nem.
Drót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Étlap/itallapDrót Bisztró Miskolc - Külső képDrót Bisztró Miskolc - Külső kép
Drót Bisztró válasza
Köszönjük elismerő szavait.Várjuk Önt máskor is.
2016. július 19., Drót Bisztró, PR manager
Gyenge 2015. október 17.a párjával járt itt
Miskolciként már régebben kinéztem a helyet, de most kerítettünk sort rá, hogy egy szombati ebéd erejéig megismerjük az éttermet. A parkolással nem volt gond, kemény 10m és már benn is voltunk. Az előtérben ruhatár várt, ez jó pont. Az étterembe érve tanácstalanul álldogáltunk, míg az egyik alkalmazott észre nem vett és a foglalt asztalunkat meg nem mutatta (nem odakisért, megmutatta).
Drót Bisztró Miskolc - BelsőDrót Bisztró Miskolc - Étel/italDrót Bisztró Miskolc - Étel/italDrót Bisztró Miskolc - Étel/italDrót Bisztró Miskolc - Belső
Drót Bisztró Miskolc a térképen
3529 MiskolcCsabai kapu 6-8.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége • Zártkörű vacsorák és egyéb rendezvények. Tematikus vacsorák.
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus