Falánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc

3,1
a 163 miskolci étterem közül
cukrászda
Falánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc
Falánk Fanny Cukrászda (Centrum) MiskolcFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Falánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc vélemények

Átlagos 2023. november 26.barátokkal járt itt
Egy régi, évtizedek óta működő cukrászda, amelyet mindenki ismer Miskolc-szerte. Retró hangulatú, a 70-es éveket megidéző, minden szempontból. Én is jó párszor jártam már itt, hát itt szinte semmi nem változott. Ez a kisebbik egységük a régi Centrummal szemben, a másik nagyobb, "rendes" kávézó és cukrászdájuk a Szemere utcában található.
Falánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - EgyébFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - EgyébFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - EgyébFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - EgyébFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - EgyébFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - EgyébFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - Étel/italFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - Étel/italFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - Külső képFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - Külső képFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - Külső képFalánk Fanny Cukrászda (Centrum) Miskolc - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. május 25.a párjával járt itt
Bár központi helyen van, mivel kicsi helyiség leülni nem lehet, így akkor szoktam beszaladni, ha máshova nincs időm, de ide is ritkán, hiába útba esik. Szinte mindig zsúfolt, mivel keskeny helyiség, a minőséggel nincs gond, jól megszokott "Fannys". Nekem mondjuk a tortái drágák, de jól néznek ki.