Forint Söröző Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Forint Söröző Miskolc vélemények

Gyenge 2021. május 10.családjával járt itt
Három tagú társasággal ültünk le a Szinva teraszon lévő üzlet elé (nem oda, ami a villamosmegálló mellett van). Rendelésünk: 1 pohár sör, 1 Cuba libre koktél és egy Hurrican koktél. Nos, a sörre és a Cuba librére nem merült fel panasz, de a Hurricanra nagyon is.
2017. augusztus 23.barátokkal járt itt
Hétvégenként, esténként a helyi bulizó fiatalok egyik kedvelt gyűlekezőhelye, rendszerint kinn állnak csapatosan a Forintos előtt. Reggel csendesebb, nyugisabb, ilyenkor az idősebb korosztály érkezik, főként törzsvendégek. Központi elhelyezkedése miatt praktikus. Ételeket nem láttam, hogy tartanának. Kommersz italok, olcsó árfekvésben.
Forint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Étel/italForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - Külső képForint Söröző Miskolc - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. június 17.barátokkal járt itt
Többször betévedtünk már egy kávéra, forralt borra, sörre. Nem rossz hely, központi helyen van Villanyrendőr. Kiülős része is van, sokan szoktak lenni. Ár-érték arányban nem rossz városi viszonylatban. Valamiért azonban nem lesz a kedvenc helyem és nem is sűrűn térünk be.
2017. május 11.barátokkal járt itt
Forintos
Tavaly júliusi miskolci kocsmaturnénkat a Forintos sörözőben indítottuk, nem is tudnám megmagyarázni miért nem írtam még róla. A beltér kifejezetten hangulatos, csak a plazmatévé ront rajta, az italkínálat kommersz, a kiszolgálás átlagos.
Forint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - EgyébForint Söröző Miskolc - Étel/italForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Étel/italForint Söröző Miskolc - Étlap/itallapForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - BelsőForint Söröző Miskolc - Külső kép