Kisgergely Cukrászda Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kisgergely Cukrászda Miskolc vélemények

Szörnyű 2022. január 22.családjával járt itt
Szörnyű az a kiszolgálás amit kaptunk.A választott sütiket szó szerint rá b...a [moderálva - a szerk.] a hölgy a tanyerunkra.A sütik finomak voltak de ilyen kiszolgálás nem megengedhető.
Szörnyű 2020. augusztus 8.a párjával járt itt
A diosgyori var latogatasa elott mentunk be egy kavera. Sutemenyt es pogacsat is kertem. A sutemeny atlagos volt, a krumplis pogacsa rettenetesen sos volt es rendesen odaegettek, sotet barna volt. Gondolkodtam, hogy visszadom, hogy ezt a sos egett vackot en nem eszem meg, adja vissza a penzt. Az eladok udvariatlan kiszolgalasa, - a vendegutalat ult az arcukon - volt az igazan duhito.
Kisgergely Cukrászda Miskolc - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2019. június 19.a párjával járt itt
Rengeteg féle fagylalt és sütemény közül választhat az, aki ide betér. A nagy melegben ment a klíma, de tárt ajtók várták az arra sétálókat. Kis kerthelyiség, melyet babakocsival is könnyen meg lehet közelíteni. A kiszolgáló személyzet kedves, gyors. Egy hátrány: nem tartottak gluténmentes tölcsért. Pedig ez már "alap" kívánalom egy ilyen szép cukrászdában.
Kiváló 2019. május 9.a párjával járt itt
A diósgyőri várlátogatás után véletlenül bukkantunk erre a cukrászdára. Csodálatos látvány volt a rengeteg féle fagylalt látványa. Sajnos hideg volt, ezért fagyi helyett a szintén rengeteg édesség közül a gyönyörű epres-habos piskótát választottuk. Ez nem csak szép, de nagyon finom és óriási adag volt.
Kisgergely Cukrászda Miskolc - Étel/italKisgergely Cukrászda Miskolc - Étel/italKisgergely Cukrászda Miskolc - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. április 21.családjával járt itt
Bár a legjobbnak titulálták ezt a fagyizót, én nagyot csalódtam benne. Tavaly csak fagyiztunk itt, most viszont beültünk a várlátogatás után. A megkóstolt négyféle fagylalt nagyon is átlagos volt, ettem már sokkal jobbat is máshol. Viszont a gesztenyepüré minden volt, csak nem jó.
Kisgergely Cukrászda Miskolc - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 25.barátokkal járt itt
Nem messze a Diósgyőri vártól található, így ha arra járunk betérünk. Nyáron és hétvégén néha kint áll a sor, akkor mellőzöm, mert annyira nem túl kiemelkedő, finom és kész, árban kb. ugyanannyi mint máshol. A süteményei ízletesek, de kicsit drágább árkategória. 1 szelet sütiért 500 Ft-ot már nem szívesen adok ki.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Miskolc legnépszerűbb fagyizója. Véleményem szerint nem túl olcsó, de az ízek kárpótolnak. Rengetegen járnak ide, sokszor méteres sorok állnak az épület előtt. A fagyi-választék hatalmas, nagyon nehéz választani. Annyit talán kifogásolnék, hogy a táblára kiírt fagylaltok, nincsenek összhangban a pultban lévő választékkal (ami egyébként sokkal, de sokkal több, mint amit kiírnak).
Átlagos 2017. február 25.egyedül járt itt
Csalódtam,de remélem a választásom miatt, mert vívódtam magamban, hogy somlóit, dobostortát vagy fagylaltot egyek! Sajnos a somlói nagyon rossz választásnak tűnt mert a csoki az egy sima gagyi bolti pudingnak felelt meg a tejszínhab meg szintén valami gyenge minőségű volt a piskóta meg sima átlagos piskóta!
Kisgergely Cukrászda Miskolc - Étel/italKisgergely Cukrászda Miskolc - Étel/italKisgergely Cukrászda Miskolc - Külső kép