Pizza Terasz Étterem Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Pizza Terasz Étterem Miskolc vélemények

Kiváló 2019. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Rendszeres járunk a Pizza teraszra. Az egész családunk nagyon kedveli a helyet. Barátságos és kedves a kiszolgálás. Mindenkinek a családban megvannak a kedvenc ételei. Zömében azokat szoktuk rendelni. Olaszos ízek. Eddig még sosem csalódtunk a rendelt ételekben. Többször rendeltünk is onnan ebédet. Kiváló a húsos táljuk amit a gyerekeim imádnak. Mindenkinek merem ajánlani! !
Gyenge 2019. március 9.a párjával járt itt
Régebben jártunk ide, akkoriban még a legjobb helynek számított a környéken. A minap betértünk, mert néha nem árt egy kis nosztalgia. Nem kellett volna, mert a finom pizzán kívül, mindenben találtunk kifogásolnivalót. A személyzet terhelt, bár látszott rajtuk hogy igyekeznek, de eröltettnek tünt az egész.
Gyenge 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
A telefonos rendelésfelvétel enyhén szólva is udvariatlan. A kiszolgálás sem túl jó, a pizza finom, de ennek élvezetét rontja a kiszolgálás, hogy fentebb már valaki írta: flegmaság a jellemző. A hely nagyon szép, kár érte. Az étlapról hiányzik pár alapvető étel, aki nem szereti a különleges dolgokat, az könnyen hoppon marad.
Kiváló 2018. április 6.a párjával járt itt
Pizzájuk nagyon finom, a futárok kedvesek. Éppen ezért, elhatároztuk, hogy elmegyünk hozzájuk. . . Tegnap elmentünk vacsorázni az éttermükbe. Figyelmesek! Üdvözlik a vendéget,érkezés után két perccel már rendeltünk. (Nem csak mi voltunk az étteremben. )Azt kaptuk amit vártunk. Kiszolgálás kifogástalan! Figyelmesek DE nem tolakodóak!
Gyenge 2018. március 10.egyedül járt itt
Flegmaság és arrogancia jellemzi a telefonos rendelésfelvételt. Rendszeresen késnek a megadott időhöz képest is. Ha sok a megrendelésük sem beszélhetnek így telefonon szolgáltatóként (nem reklamáltam csak egy kérdést tettem fel). Számomra nem csak az íz a fontos hanem az is, hogy állnak a vendéghez. A pizzák nagy része finom, de a hozzáállásuk miatt engem elvesztettek.
Szörnyű 2018. március 9.a párjával járt itt
Folyamatosan a házhozszállítás esetében a közölt időt nem tartják be, valamint a rendelésből mindig valami lemarad! Pl: a cacikis pizzához az öntet. Felháborító már amit csinálnak! A dolgozókat le kellene cserélni, felületesen dolgoznak!!!!!!
2017. október 8.a párjával járt itt
Diósgyőri vár megtekintése után egy forró levedre vágytunk. A várban ajánlották ezt az éttermet. Hát betértünk. Gyorsan jött a felszolgáló.
Nem nehezményezte, hogy csak egy levest akarunk. Rövid időn belül ki is hozta. Nem kicsi adag volt. És jó meleg. A sajtkrém leves egy hatalmas cipóban volt. Az árak is jók voltak. Meg voltunk elégedve. Szép környezet, hangulatos hely.
Pizza Terasz Étterem Miskolc - Külső képPizza Terasz Étterem Miskolc - Étel/italPizza Terasz Étterem Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2017. július 29.gyerekekkel járt itt
Gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók, finom ètelek. Csúcsforgalom idejèn a pincèr külön jelezte, hogy az ètel kèsni fog, tehát a szokásos 15-20 perces várakozási idő helyett, most 25 percet kellett várni :) csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 26.barátokkal járt itt
Felkapott hely lett Miskolcon. Szép helyen van a Diósgyőri városközpontban, mellette a Lugas már régóta ismert szerintem a miskolciak körében. Az egy kellemes presszó. Az étterem teraszos és emeletes. Hangulatos barátságos a légkör, elég sokan szoktak lenni, de várakozni nem kell sokat.
Kiváló 2017. május 27.a párjával járt itt
Miután miskolc egyik elit étterme [moderálva - a szerk. ] annyira elit volt, hogy fél óra várakozás után sem szolgáltak ki minket, ide tértünk be. A pincér azonnal hozta az étlapot, rendelés után 20 perccel már vacsoráztunk is. Nagyon jól éreztük magunkat, remek hely. A pizza finom volt, a desszert is bőséges.