Rákóczi Pince Étterem Miskolc

Rákóczi Pince Étterem Miskolc
Rákóczi Pince Étterem MiskolcRákóczi Pince Étterem Miskolc
Rákóczi Pince Étterem MiskolcRákóczi Pince Étterem Miskolc

Rákóczi Pince Étterem Miskolc bemutatkozása

Éttermünket 1999-ben nyitottuk Miskolc belvárosában, a történelmi Avasalján.
Nyitását követően hamar népszerűvé vált, széles, ugyanakkor kortalan rétegben. Közöttük több híres, elismert személy tette tiszteletét nálunk. Rengeteg köszönettel tartozunk kitartó törzsvendégeinknek.

Premier Hotel Miskolc - Félpanziós ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Rákóczi Pince Étterem Miskolc vélemények

Kiváló 2019. augusztus 19.a párjával járt itt
A mai napon mentünk el a feleségemmel egy névnapot megünnepelni egy ebéddel. Az étteremről csak a legjobbakat tudom leírni, bár elég vegyes véleményeket lehet róla olvasni. A pozitív értékeléshez tudni kell, hogy idős emberekként más az elvárásunk, mint egy fiatalnak.
Szörnyű 2019. március 16.barátokkal járt itt
A miskolci szállásunk közelében volt található ez az étterem az Avas alján egy régi ház pincéjében, amelyről sok pozitív értékelést olvastam, egy időben itt is a legjobb miskolci étteremként szerepelt az összesített értékelések alapján. Szombaton estefelé nem is kaptunk aznap estére, még későbbre sem asztalt, mert előzetesen nem foglaltunk és már telt ház volt.
Rákóczi Pince Étterem Miskolc - Külső képRákóczi Pince Étterem Miskolc - MosdóRákóczi Pince Étterem Miskolc - BelsőRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étel/italRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étel/italRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étel/italRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étel/italRákóczi Pince Étterem Miskolc - BelsőRákóczi Pince Étterem Miskolc - Külső képRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - BelsőRákóczi Pince Étterem Miskolc - MosdóRákóczi Pince Étterem Miskolc - MosdóRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - EgyébRákóczi Pince Étterem Miskolc - Külső képRákóczi Pince Étterem Miskolc - BelsőRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - Étlap/itallapRákóczi Pince Étterem Miskolc - Belső
Kiváló 2018. október 14.családjával járt itt
Rendkívül kedves kiszolgálás, alig lehet választani az étlapról, annyi jól hangzó étel, ami nagyon finom is! Ár-érték arányban abszolút megfelelő.
Csak ajánlani tudom, de mint kiderült célszerű előre asztalt foglalni, mert nekünk is csak a véletlenen múlt, hogy le tudtunk ülni. Szerencsére pont lemondta valaki a foglalást, így lett egy szabad asztal.
Kiváló 2018. október 13., üzleti partnerrel járt itt
Már a bejáratnál érzed,hogy egy rendkívüli helyre érkeztél. A pincérek közvetlenek kedvesek. Az étlap bőséges és ha nem értesz valamit akkor megfelelő felvilágosítást kapsz. Na és az ételek azok fantasztikusak. Évek óta járok ide és mindig látok valami újdonságot ami inspirál. Szeretem ezt az éttermet a barátságosságért és a vendégek tiszteletéért. Persze a Tyukodi pálinka hűtve ebéd előtt még nyáron is csoda.
Kiváló 2018. augusztus 24.egyedül járt itt
Rendkivül elegáns, ugyanakkor konszolidált, szolid polgári stilus vonásokat megjelenitő étterem. Ajánlom minden, az elegancia és a nyugalom harmóniáját kedvelő személynek. Ha valaki szereti a hagyományos ételeket, a kiváló kávét, a felszolgálókkal közvetlenséget, baráti hangulatot biztositó környezetet, annak ajánlom.
2018. február 24.családjával járt itt
Jót ettünk , már kétszer voltunk itt ami ritka.csak ajánlani tudom...
Rákóczi Pince Étterem Miskolc - Étel/ital
Átlagos 2017. május 19.családjával járt itt
A családdal jöttünk a Rákócziba és nagyot csalódtunk, a kaja jó volt (Magyarországhoz képest) de a hangulat egyhangú száraz és nyomasztó volt. Először a pincér nő jött hozzánk aki csak ott állt előttünk mint egy zombi, na jó este 7-kor jöttünk szóval ezt betudtam annak hogy fáradt volt.
2017. február 19.a párjával járt itt
Éppen most vacsoráztunk az étteremben. Kezdésként a pincér kishölgy azt válaszolta a boros kérdésemre, hogy van fehér/vörös/rose boruk :-) Majd érkezett a pincér, aki minden kérdésünkre használható információt közölt. A bor megfelelő hőmérsékletű, tökéletes zamatú volt. A főételnek választatott kétszemélyes tál szintén kisfogástalan volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 27.a párjával járt itt
A hely a belvárosban található, gyalog is könnyen megközelíthető. Kedves kis kerthelyiségben foglaltunk helyet kellemes nyári idő volt. Rákóczi-tálat rendeltünk, amin volt gomba, vad, hal, saláta, krokett stb. szóval elég bőséges volt. A pincérek nagyon kedvesek és gyors a kiszolgálás. Megkóstoltuk a húslevest is, ízletes volt.
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
A kiszolgálás gyors volt és udvarias. Az ételek kiválóak, az adagok bőségesek. A menüben sokféle étel szerepel, így mindenki talál kedvére valót. Borult esős októberi délután nagyon jól esett forró és ízletes húslevesük. Az étterem igényesen berendezett, nagyon kellemes a hangulata. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek. Ha legközelebb Miskolcon járunk biztosan visszatérünk.
Rákóczi Pince Étterem Miskolc a térképen
3530 MiskolcRákóczi u. 23.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • bankkártyát és SZÉP Kártyát elfogadnak
H-Sze
CS-Szo