Stamp Bar & Snack Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Stamp Bar & Snack Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 28.a párjával járt itt
A hely a Szinva-teraszon található. Nyáron sokan szoktak erre a részre kiülni. Hűvösebb időkben a benti részt is ajánlom, szépen berendezett, tágas. Sokféle kávéjuk, koktéljaik vannak. Kedvencem a kávélikőrös kávékülönlegességük. A kiszolgálás nagyon kedves udvarias!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 13.barátokkal járt itt
A Stamp bár egész jó kis borbár, ami nem csoda, hiszen Kovács Antal örökös sommelier bajnok a borlap felelőse. Kínálnak borkorcsolyákat is, mi tortillát választottunk tejfellel és házi salsával, nem volt rossz. Szerencsére magunkkal hoztuk a Bitang Joeból a mennydörgés nevű habanero chili szószt, ezt hozzáadva az ő szószukhoz remek eredményhez jutottunk, amivel aztán megettük az egész chipszet.
Stamp Bar & Snack Miskolc - Étlap/itallapStamp Bar & Snack Miskolc - Étel/italStamp Bar & Snack Miskolc - Étel/italStamp Bar & Snack Miskolc - Étlap/itallapStamp Bar & Snack Miskolc - Étlap/itallapStamp Bar & Snack Miskolc - Étlap/itallapStamp Bar & Snack Miskolc - MosdóStamp Bar & Snack Miskolc - BelsőStamp Bar & Snack Miskolc - BelsőStamp Bar & Snack Miskolc - Étlap/itallapStamp Bar & Snack Miskolc - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 21.a párjával járt itt
Azért tértünk be a Stampba, mert megtudtuk, hogy itt valódi ("kézműves") borokat lehet kóstolni (és venni). A hely nagyon hangulatos, ottjártunkkor (péntek este) szinte dugig volt, a korosztály pedig vegyes, főleg fiatalok, de voltak idősebbek is. A választott borokat a borfajtákhoz illő borospoharakban szolgálták ki, a hőfokuk is stimmelt.