Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Szörnyű 2019. november 2.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor a tulajdonos hölgy közölte, hogy azt a szobát amit lefoglaltunk még nem hagyták el az előző vendégek. Tud adni egy földszinti franciaágyas szobát és egy emeleti szobát amiben a kislány elalszik (11 éves és teljesen idegen hely) vagy a férjem megy külön szobába.
Szörnyű 2018. október 23.egyedül járt itt
Szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] foglaltam a Fehér Hintóban szállást. Az érkezés napján egy idősebb nő felhívott – bemutatkozni és köszönni nem tudott. Azt kérdezte mikorra érkezem. Mondtam neki hogy este 7 körül érnék oda de ha szükséges előbb is be tudok ugrani. Volt még más dolgom is Miskolcon.
Szörnyű 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Sajnos a Kastély apartmanban töltöttük a hétvégét a férjemmel és a barátnőmmel. Előzetes egyeztetéskor megnyugtattak, hogyha bármire szükségünk van szóljunk, és hozzák. Sajnos ez nem így van! Megérkezésünkkor beküldtek a recepcióra, mondván rögtön jönnek. Míg én bementem, a férjem elkezdte kipakolni az autóból a bőröndöket.
Kastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Környék
Szörnyű 2017. április 20.egyedül járt itt
A Hungária Panzió éttermében felszolgált étkek kiválóak voltak, a környezet gyönyörű, fázós embereknek hidegben ezt a szállást nem ajánlom. A fürdőszoba nem volt fűtve, állítólag csak -9 vagy -10 foknál kapcsol be a fűtés. . . nem értem ez hogy működik, valaki biztosan igen. Stílust inkább nem kommentálnám, előttem bőven leírtak sokan sokmindent.
Gyenge 2016. október 7.a párjával járt itt
Jártunk itt. Nem volt jó. nem minősítek. Csodálatos környezet ez a rész, de elrontják a rossz vendéglátók. Pár éve Lillafüred mellett a hegy tetején voltunk,(Csendes övezet? ? ? , nem emlékszem a nevére, nem is akarok. ) ugyanez a tapasztalatunk. Nem tudom,nem egyforma a tananyag országunkban a vendéglátási ismeretekből?
Szörnyű 2016. október 6.a párjával járt itt
Én soha nem gondoltam volna,hogy így viselkedhet egy vendéglátó. A recepciós""illetve a tulajdonos hölgy olyan hangnemben beszélt velem ,hogy sírva fakadtam! ! ! a vérnyomásom felment! Pihenni kikapcsolódni mentünk volna,de ez egy rémálom lett! ! !
Népszerű író - 28 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
Sajnálatos módon a napokban jártunk ezen a helyen. . . . A személyzet kritikán aluli volt, a szemünk láttára küldte el az orosz ügyfelet a melegebbik éghajlatra és egy cseppet sem érdekelte, hogy a szoba láttán az arcunkra kiült a döbbenet. Közölte, hogy ha elmegyünk nem kell köszönnünk, csak tegyük a zárba a kulcsot és mehetünk is.
Szörnyű 2016. augusztus 28.barátokkal járt itt
Augusztusban jártunk ott. A recepción pár perces várokozás után egy ifjú hölgy fogadott bennünket, aki elég feltűnő jelenség volt a gyöngyös műszempilláival. Elsőre letegezett bennünket annak ellenére, hogy közöltük nyugdíjasok vagyunk. Ő erre azt mondta, hogy ad nekünk a 4 órás fürdőbelépő helyett egész naposat.
Szörnyű 2016. augusztus 25.barátokkal járt itt
Ha már itt elmondhatom a véleményem, én is megteszem. A Kastély villába fizettünk be a barátnőmmel, és párjával egy hétvégi "pihenést. Fürdővel, klímával, WIFI-vel. stb + belépő a barlang fürdőbe, és svédasztalos reggelivel. Kb 13 órakor érkeztünk, egy szép fehér kiskastély udvarára, úgy ahogy a prospektusban láttuk.
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb
Szörnyű 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Megértem 61 évet de még igy nem jártam ,a megrendeléskor a kastélyrol beszéltünk mondta van 2 szoba nyugodtan menjünk . Mikor megérkezttünk már egy lepukadt környezetet láttunk a kocsibol az udvaron csak a kerekek voltak meg az alja a környék rendezetlen a szép kertnek hire sem volt .
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb