Hotel Kitty Étterme Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Kitty Étterme Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2022. szeptember 29.barátokkal járt itt
Kirándulás alkalmával tértünk be az étterembe ebédelni. A pincér hölgy már az ajtóban kedvesen üdvözölt, majd azonnal hozta az étlapot. Kihozta a kért italokat, majd hagyta hogy válasszunk ételt. Rendelés után hamar hozta a az ételeket is. Egyedüli pincér volt az étteremben, de az újonan jövőket szintén az ajtóban üdvözölte, és mindenkihez nagyon kedves volt.
Hotel Kitty Étterme Miskolctapolca - EgyébHotel Kitty Étterme Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2016. október 3.barátokkal járt itt
A szállodától magától annyira nem voltam elájulva, bár a kategóriájának többé-kevésbé megfelelt, néhány kisebb problémától eltekintve, viszont az étterem egyértelműen a hotel erősségei közé tartozik. Olyannyira, hogy nem szállóvendégként is ajánlom felkeresni, ha éppen a Barlangfürdőben vagy a környéken jár az ember.
Hotel Kitty Étterme Miskolctapolca - BelsőHotel Kitty Étterme Miskolctapolca - BelsőHotel Kitty Étterme Miskolctapolca - Étel/italHotel Kitty Étterme Miskolctapolca - Étel/italHotel Kitty Étterme Miskolctapolca - BelsőHotel Kitty Étterme Miskolctapolca - Étel/ital
Kiváló 2016. március 21., csoporttal járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el itt és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Én az étterem részét kiválóra értékelem. A szakácsnő olyan ízeket hozott vissza számunkra a főztjével, amitől otthon éreztük magunkat. Ízletes és gusztusos volt minden.