Sörkert (Avalon Park) Miskolctapolca

söröző
Sörkert (Avalon Park) Miskolctapolca
Sörkert (Avalon Park) MiskolctapolcaSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca
Sörkert (Avalon Park) MiskolctapolcaSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Sörkert (Avalon Park) Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2021. június 13.barátokkal járt itt
Az Avalon Resortban két étterem van, más-más konyhával. A Sörkert ázsiai és grillételeket variál, gondol újra. Mint a neve is mutatja, lazább hely, mint a Ristorante. Kellemes terasszal várja a vendégeket. A kiszolgálás itt is profi, az ételek nekünk nagyon bejöttek. Az ázsiai húslevesük kifinomult, a grillkolbász mennyei.
Átlagos 2017. május 3.barátokkal járt itt
Az Avalon sörház az Avalon központon belül működik, rendkívül hangulatos környezetben. Maga a hely is kifejezettne jó atmoszférájú. A pincér okoskodik sörügyben, egy általunk ismert nedű színét illetően, persze nincs igaza, de fő a magabiztosság. Nem kevesen vannak, akik ezzel próbálják járatlanságukat leplezni.
Sörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - Étlap/itallapSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - Étlap/itallapSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - Étlap/itallapSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - Étel/italSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - Külső képSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - Külső képSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - EgyébSörkert (Avalon Park) Miskolctapolca - Étel/ital
Szörnyű 2016. május 8.barátokkal járt itt
rendkívül udvariatlan kiszolgálás, értékelhetetlen kategória. . . nem ajánlom a helyet senkinek. A kifogásolható kiszolgáláson kívül: először d. e. ittam egy kávét. Később, mikor d. u. ismét kértem 2 kávét, ekkor már az előzőnek a fele volt egy adag. . . Többet nem választom ezt a helyet és nem javaslom ismerőseimnek sem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2016. március 7.a párjával járt itt
Megfogott a hely hangulata, stílusa, ez kétségtelen. Nem vagyunk nagy étkűek, inkább csak csipegetünk, ahogy a madárkák a magyar emberekhez képest, ezért csak 2 ételről tudok írni, de az általunk választott ételek finomak voltak, bár csípősnek ígérték a párom tésztáját, azon még én sem éreztem semmi ilyesmit.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. november 2.a párjával járt itt
Elmentünk Miskolctapolcára és megnézztük magunknak ez a kalandparkot is nagy halloween buli hangulatotott remélve.