Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca

étterem, családi
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca
Tusculanum Vendéglő MiskolctapolcaTusculanum Vendéglő Miskolctapolca
Tusculanum Vendéglő MiskolctapolcaTusculanum Vendéglő Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca vélemények

Szörnyű 2023. június 2.a párjával járt itt
Aki járt már normális étteremben, az messziről kerülje el ezt a helyet! Észrevételek:
Az étel minősége közepes
A kiszolgálás pocsék, unott, hozzád sem szól senki. A kétszemélyes tál maradékát szerettük volna elcsomagoltatni, erre kihoztak egy műanyag tálat, hogy csomagoljuk el magunknak:-))))
Felszámoltak 10% szerviz díjat, amiért nem kaptunk semmit.
Kiváló 2023. március 14.családjával járt itt
Személy szerint mi nagyon meg voltunk elégedve az étel minőségével és mennyiségével. A kiszolgálás kifogástalan volt.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca - EgyébTusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2022. május 23.a párjával járt itt
Nagyon szeretek hozzájuk járni , imádom a húsleveseküt házias ízek nagy adagok... pincérek gyorsak figyelmesek
Kiváló 2021. augusztus 21.családjával járt itt
Minden nagyon finom volt. Hatalmas adagok, kedves kiszolgálas, ízre, látványra nagyon gusztusos, semmi nem okozott csalódást.
Ha Miskolctapolcán járunk, biztos visszatérünk majd.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca - Egyéb
Szörnyű 2020. augusztus 5.a párjával járt itt
Hogy ez volna az egyik legjobb étterem Miskolctapolcán? ! Ez nem igaz! Az étterem udvara koszos, a pincér egy kicsi tisztitó kendővel törölt le 5 asztalt egymasutan, persze a miénk volt az utolsó. Kár, hogy akkor nem keltünk fel és jöttünk el. Az ételek nagyon sósak voltak, és csöpögött az olajtól, vagy zsirtól.
Szörnyű 2019. június 23.gyerekekkel járt itt
Ne tévesszen meg senkit a net! ! Nem épp a legjobb 5 miskolctapolcai étterem közé tartozik. Pont nyitásra értünk oda,de mivel a gyerekünk nagyon éhes volt ezért nem álltunk csak odébb. Bár megtettük volna! )Szörnyű,génytelen! Nyitás előtt elvárható, hogy legalább összesöpörjenek.
Szörnyű 2019. május 21.a párjával járt itt
Egyszer már megírtam. Hatalmas adagok,de ez ne tévesszen meg senkit. A megmaradt ételt újra felszolgálják. Köreteket,savanyúságot itt ne kérjen senki. a tisztaságról is írhatnék. Más köretét ,savanyúságot újra fogyasztani. . . Frissen sült sertéshúst
kértem. Köret:hasábburgonya.
Tusculanum Vendéglő válasza
Köszönjük észrevételét. Minden köretet frissen készítünk. Amennyiben az volt a kifogása, hogy Ön mást rendelt, miközben már készült a rendelése, akkor azt kell leírni. Ha megrendelte a hasábburgonyát és az már készítés alatt állt, így valóban nem tudjuk lecserélni, mert nem adn
ánk el másnak.
2019. május 28., Tusculanum Vendéglő, üzletvezető
Szörnyű 2019. március 30.a párjával járt itt
Megpróbáljuk talán melegben. A tegnap esti, március végi estében képtelenek voltak kifűteni a helyet. A vendégek kiskabátban, dzsekiben. Beültünk de három perc múlva fáztunk és eljöttünk. Személyzetet ezen idő alatt nem is láttunk. A szálláshelyünk ajánlotta kedvezményes kuponnal. Nem biztos, hogy így megéri.
Kiváló 2019. január 28.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk amióta újranyitották de eddig még csak a külső kerthelységben foglaltunk asztalt. Most a külön terembe családi születésnapot tartottunk. A külön helység kinézetre semmi különleges de a kiszolgálás és az ételek minden kárpótolnak. Hatalmas adagok. A savanyúságaik is megérnek egy misét.
Kiváló 2018. július 19.a párjával járt itt
Nagyon barátságos hangulatú hely. Párommal mentünk utolsó esténken vacsorázni ide és nagyon tetszett nekünk. Az ételek nagyon finomak voltak és nagyon nagy adagot adnak. A pincér nagyon barátságos és udvarias. Mikor mi mentünk akkor tele volt és előtte pár órával esett az eső és a pincér egyből tudott nekünk helyet csinálni. Pozitív volt számunkra hogy több nyelven is tudtak beszélni.
Tusculanum Vendéglő Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaZilahy u. 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • SZÉP Kártya, Sodexo és Erzsébet-utalvány elfogadása
H-V
magyar, nemzetközi, helyi specialitások
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: cigányzene, latino, nemzetközi slágerek, operett
Tuborg, Mályi ászok