Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Alfa Hotel Miskolctapolca
2. helyezett Miskolc-
tapolca

3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

3. helyezett az 50 miskolctapolcai szállás közül

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 18.
Miskolctapolca központjában egy nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk. A személyzet több, mint segítőkész, a welness részleg minden igényt kielégít, a konyha kifogástalan. Gyalog is csak pár perc a strand és a barlangfürdő, de aki erdőben-hegyen sétálgatna, annak se kell messzebb mennie.

Csilla TOP szállásértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Szép napos hétvégét választottunk a családi pihenésre az őszi szünet első napjaiban. A csomag tartalmazta az üdvözlő italt ,szauna felöntéseken való részvételt és a levesebéddel kiegészített félpanziós ellátást. Az étteremben az ételek nagyon finomak és változatosak,legyen az ala cart jellegü. A hotel nagyon kellemes igazi kis családias vállalkozás.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Minden nagyon szuper volt!Egy dolog van amin lehetne javítani, hogy a két épület között az átjárás zárt térben történjen.Vizes hajjal,kimelegedve, papucsba félő, hogy megfázik az ember / ősztöl-tavaszig/.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vendég barát hotel, kedves udvarias személyzettel. A szoba minősítése nálam átlagos, mert észrevehető már a kihasználtsága. Az étterem rendben volt, jól főznek remek a választék, személyzetre nincs panasz. A wellness részleg jó volt, a szaunamester érti a dolgát. A hotel megközelíthetősége, elhelyezkedése jó, csendes, nincs túl messze a barlangfürdőtől.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Csodálatos helyet sikerült kifognunk a Bükkben. A szállás önálló a maga nemében, 16 szobás édenkert. Gyerekkori emlékek törtek felszínre, amikor ellátogattunk az igényesen felújított barlangfürdőbe, a Palota szálló függőkertjébe, sorra jártuk a barlangokat, csónakáztunk a Hámori tóban, pisztrángot ettünk és hatalmasakat túráztunk az érintetlen renegetegben.
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31.
Hasznos lenne, ha szunyoghálókat szerelnének fel, mert a csupán bukóra nyitott ablakon keresztül is betaláltak a rovarok. Ugyan keveset tartózkodtunk a szobában, de az ablakon kinézve a tetőt és a másik épületszárny tűzfalát lehetett látni. Figyelembe véve a szoba árát, nem ezt vártuk! A fürdőszoba-ajtó nyikorgott.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28.
A szálloda személyzete nagyon udvarias, figyelmes, mindent megtesznek a vendégek kifogástalan ellátásáért. Az étkezés kifogástalan, választékos. A szobák kényelmesek, tiszták. Maximálisan elégedettek voltunk mindennel.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen kulturált rendezett környezetbe érkeztünk, az ellátás remek, személyzet elképesztő türelemmel és kedvesen foglalkozott velünk, de a szoba sajnos némi hiányosságokkal bírt, ami nem kicsit rontott a pihenésünkön. Az ágy rettenetesen kényelmetlen "kifeküdt" matraccal. A szoba rettentő kicsi. A WC kagyló elhelyezése totál kényelmetlen.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Férjem és Én is egy hét szabadságot vettünk ki, hogy egy kicsit kipihenjük magunkat és együtt töltsünk egy kis időt. 3 napos csomagot választottunk az Alfa Hotelben Miskolctapolcán, aminek így utólag is nagyon örülünk. Rendkívül kedves és segítőkész személyzettel találkoztunk, amit talán csak az ételek minősége és az étterem hangulata tudott felülmúlni.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 6.
Szép hétvégét tudtunk eltölteni Miskolctapolcán. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az elhelyezkedése megfelelő. Ami egyedül kifogásolható volt a szoba mérete. Egy kicsit nagyobb lehetett volna.

Bátran tudom ajánlani bárkinek!

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, szauna show-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.24. - 2017.06.29.
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-kedvezménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 7.660,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.08. - 2017.02.28.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.30.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teabárral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.06.30.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna, sóterápia, flabélos és játszótér használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.03.31.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, minigolffal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.20.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.633,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, turizmus kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2017.05.31.
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 10.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.24. - 2017.06.30.

Szállodák Miskolctapolca környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Jégvirágos hétköznapok és hétvégék a mesebeli Tisza-tónál (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX